از این ۷ تیپ شخصیتی مردان به شدت دوری کنید! ( خانم ها بخوانند)

اولین تیپ شخصیتی مردان : مردان خود خواه 

اولین تیپ شخصیتی مردان که در این لیست به آن خواهیم پرداخت مردان خود‌خواه هستند. اگر با کسی آشنا شده‌اید که به نیاز‌های خود بیشتر اهمیت می‌دهد، توجه کمتری به شما و احساساتتان دارد و خود را بهترین مرد روی زمین می‌داند بایستی رابطه خود را با این فرد قطع کنید.

مردان خودخواه اولین تیپ شخصیتی مردان که باید از آن ها دوری کنید

زمانیکه یک مرد بلند‌پروازی بیش از حد دارد و سعی می‌کند به شما نشان دهد که در هر کاری مهارت دارد در آن هنگام بایستی رابطه خود را با وی پایان دهید. با اینکه اعتماد‌ به‌ نفس خوب است اما این اعتماد‌به نفس نبایستی به احساسات، نیاز‌ها و خواسته‌های شما آسیب برساند.

دومین تیپ شخصیتی مردان : مردان دروغگو 

بخش چالش‌برانگیز رابطه از آنجایی شروع می‌شود که شما نتوانید روی فرد مورد‌نظر حساب کنید، نتوانید از صداقت او مطمئن باشید و رفتار‌های او را پیش‌بینی کنید.

مردان دروغگو دومین تیپ شخصیتی مردان که باید از آن ها دوری کنید

زمانیکه مرد مورد‌نظر شما دروغ می‌گوید و اغلب، قول‌هایی می‌دهد که نمی‌تواند به آن‌ها عمل کند، داستان‌هایی سرهم می‌کند که واقعیت ندارند و شما را در شرایطی قرار‌ می‌دهد که نمی‌توانید به هویت او پی ببرید و زمانیکه پسری آزادانه و با اراده خود شما را فریب می‌دهد این نشان‌دهنده یک پرچم قرمز به شماست که نشان می‌دهد این فرد قابل اطمینان نیست.

اولین چیزی که باعث شکوفا شدن روابط می‌شود این است که بتوانید به فرد مقابل اعتماد کنید و اگر با کسی در رابطه هستید که دروغگویی او به اثبات رسیده است و شما را فریب می‌دهد زمان جدایی از این فرد فرا‌ رسیده است.

سومین تیپ شخصیتی مردان : مردانی که نقش بازی می‌کنند

زمانیکه از مردی خوشتان آمده است، دوست دارید رابطه خود را به سطح بالاتری هدایت کنید و روابط خود را با او محکم‌تر کنید. با اینحال اگر با فردی روبرو باشید که برایتان نقش بازی می‌کند این مرحله از رابطه شما ممکن است هرگز اتفاق نیفتد.

مردانی که نقش بازی می کنند سومین تیپ شخصیتی مردان هستند که باید از آن ها دوری کنید

مردانی که برای شما نقش بازی می‌کنند دوست دارند رابطه خود با شما را در همان مرحله اولیه نگهدارند و اجازه ندهند رابطه قوی‌تری بین شما برقرار شود. به‌ همین دلیل شما اغلب نمی‌دانید آن‌ها کجا هستند. این مردان مدام سرشان در گوشی است و در‌حال چت کردن هستند. آن‌ها همچنین دوست ندارند شما را به دوستان و اطرافیانشان معرفی کنند.

اکر به دنبال رابطه‌ای بلند‌مدت و فردی متعهد هستید بایستی پسران و مردانی را که برای شما نقش بازی می‌کنند از زندگی خود بیرون کنید و به دنبال فردی باشید که به‌دنبال رابطه‌ای عمیق و معنا‌دار است. 

 

چهارمین تیپ شخصیتی مردان : مردانی که شما را سر کار می‌گذارند

چهارمین تیپ شخصیتی مردان که بایستی از آن‌ها دوری کنید مردانی هستند که شما را سر‌کار می‌گذارند. مردان زیادی هستند که برای مدت طولانی غیبشان می‌زند و به‌ندرت می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید.

این تیپ شخصیتی مردان شما را سر کار می گذارند

برای‌ مثال ممکن است با کسی وارد رابطه شوید که تا هفته‌ها پس از دیدارتان خبری از او نباشد و اکثر اوقات، آخر شب به شما پیام دهد. این افراد هر زمان دلشان بخواهد یا  حوصله‌شان سر برود به شما پیام می‌دهند. شما بایستی چنین افرادی را از زندگی خود بیرون کنید و به دنبال فردی باشید که شما را در اولویت زندگی خود قرار دهد. 

 

پنجمین تیپ شخصیتی مردان : مردانی که هیچ تلاشی برای رابطه نمی‌کنند 

زمانیکه فردی وارد رابطه با فردی دیگر می‌شود هر دو طرف بایستی برای ادامه رابطه تلاش کنند. با اینحال اگر این شما هستید که همواره با او تماس میگیرید، برنامه‌های مشترکتان را تنظیم می‌کنید و مدام احساس می‌کنید بایستی برای ادامه رابطه تلاش کنید در‌اینصورت وقت آن فرا رسیده است تا ارتباط خود را با این فرد قطع کنید.

این تیپ شخصیتی مردان تلاشی برای رابطه نمی کنند

هر دو شما بایستی برای رابطه وقت بگذارید تا بتوانید یکدیگر را بهتر بشناسید؛ اما زمانیکه همه کار‌ها را شما انجام دهید و در مقابل نتیجه مثبتی دریافت نکنید این رابطه یک رابطه سالم نیست. وقتی فرد مقابل شما برای رابطه وقت نمی‌گذارد بایستی رابطه خود را با وی قطع کنید.

 

ششمین تیپ شخصیتی مردان : مردان بی‌ احساس 

داشتن رابطه با مردی که بویی از احساسات نبرده است و به شما دلبستگی ندارد می‌تواند چالش‌های زیادی برای رابطه شما بوجود بیاورد. چنین مردی ممکن است هرگز از احساسات خود و آنچه در ذهنش است با شما سخن نگوید و آسیب‌پذیر به‌نظر برسد. 

مردان بی احساس ششمین تیپ شخصیتی مردان که باید از ان ها دوری کنید

اگر به‌دنبال یک رابطه معنا‌دار و بلند‌مدت هستید به نفع شماست تا رابطه خود را با این مرد پایان دهید زیرا او هرگز بطور کامل به شما اجازه نخواهد داد تا از افکار و احساسات او مطلع شوید.

 

هفتمین تیپ شخصیتی مردان : مردانی که شما را کنترل می کنند 

آخرین مورد از تیپ شخصیتی مردان که بایستی از آن‌ها دوری کنید مردانی هستند که شما را کنترل می‌کنند. چنین مردانی معمولا در‌مورد اینکه با چه کسی صحبت کنید و چه لباسی بپوشید تصمیم می‌گیرند.

کنترل کنندگی هفتمین تیپ شخصیتی مردان که باید از آن ها دوری کنید

مردان کنترل‌کننده کسانی هستند که سعی می‌کنند بر شما تسلط پیدا کنند و شما را بترسانند. آن‌ها اغلب در‌مورد روابط شما با دیگران حسودی می‌کنند و به این روابط مشکوک هستند. آن‌ها همواره سعی دارند تا هر لحظه از شبانه‌ روز شما را تحت‌کنترل خود بگیرند.

اگر احساس می‌کنید با مردی رابطه دارید که به شما زور می‌گوید یا از شما سو‌استفاده می‌کند بایستی هرچه سریعتر ارتباط خود را با این فرد قطع کنید چرا که این کار نوعی تجاوز به حق شماست. شما متعلق به خودتان هستید و تنها کسی که بایستی تصمیم بگیرد چه کاری را باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید خود شما هستید.

 

از دست ندهید