افرا ساراچ اوغلو : به هیچ وجه رابطه ی جنسی برقرار نمیکنم+بیوگرافی کامل

افرا ساراچ اوغلو متولد ۱۱ آذر ۱٣٧۶ در استانبول، بازیگر و مدل زیبای ترک است است.در این مطلب به بیوگرافی کامل افرا ساراچ اوغلو خواهیم پرداخت. با وای آره همراه شوید: 

 

خانواده و تحصیلات افرا ساراچ اوغلو

افرا از مادری بنام لطفیه بدنیا آمده است. پدر و مادر افرا وقتی وی کوچک بوده، از یکدیگر جدا شده اند و وی در کنار مادرش زندگی کرده است. او اصالتا اهل فنرباغچه است و در این شهر بزرگ شده است. افرا دوره ی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در آنتالیا گذرانده و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته ی ادبیات دانشگاه آنادولو اسکی شهیر است. 

خانواده و تحصیلات افرا ساراچ اوغلو
افرا ساراچ اوغلو در کنار مادرش

او در زمینه ی خانوادگی با جنجال هایی نیز مواجه بوده است. زمانیکه افرا ۱۴ ساله بوده، مادر وی یک قرارداد ۵ ساله برای کار کار مدلینگ دخترش در آژانس مدلینگ Esline امضا کرده بود اما وقتی وی به ۱٨ سالگی رسیده، عنوان کرده است که مادرش را گول زده اند و چون به سن قانونی رسیده، این قرارداد را فسخ کرده است. این آژانس پس از اینکه دستمزد های بازی افرا را  زیر نظر گرفته، در سال ،۲۰۱۹ به دلیل فسخ قرارداد ۴ سال پیش، یک شکایت ۵٣ هزار لیره ای علیه افرا ترتیب داده است.  

 

آغاز کار بازیگری

افرا برای اولین بار توسط اوزجان دنیز در شبکه ی اجتماعی کشف شد و اوزجان از او خواست تا در فیلم شانس دوباره که نقش های اصلی آن را خودش و نورگل یشیل چای برعهده داشتند، در نقش دختر نورگل یشیل چای به ایفای نقش بپردازد.

افرا پس از این فیلم در فیلم بچه ی بد نیز به هنرنمایی پرداخت و در کنار تولگا ساریتاش نقش اصلی این فیلم را بر عهده گرفت. افرا ساراچ اوغلو در سال ٢۰۱٧ به کادر سریال معروف فضیلت خانوم و دخترانش پیوست و در کنار افرادی همچون آلپ ناوروز، دنیز بایسال، چاعلار ارطغرل، نازان کسال، تولگا گولچ به ایفای نقش اجه پرداخت.

فیلم ها و سریال های افرا ساراچ اوغلو

آخرین بازی افرا ساراچ اوغلو مربوط به سریال خواهرزاده ها در سال ٢۰۱٩ است. نقش های اصلی این سریال را مهمت آسلانتوق، آیچا بینگول، نور فتاح اوغلو، انگین آلکان، برکای هاردال و جم داوران تشکیل میدهند.

 

افرا ساراچ اوغلو : من ۲۰ سالمه و به هیچ وجه رابطه جنسی برقرار نمیکنم

در سال ۲۰۱۷، وقتی از افرا در مورد اینکه آیا با قانون های تورکان شورای که میگفت سر صحنه نه می بوسم و نه رابطه جنسی برقرار میکنم موافق است یا خیر ، وی چنین پاسخ داد: ” من ٢۰ سالمه. به هیچ وجه رابطه جنسی برقرار نمیکنم. این موضوع خط قرمز منه. اما ۵ یا ۶ سال بعد با توجه به پروژه ممکنه نظرم عوض بشه.”

 

ناگفته های افرا ساراچ اوغلو در مورد زندگیش

آنطور که افرا گفته است، او به غیر از مادرش کسی را نداشته و هر دو آن ها مجبور بوده اند برای ادامه ی زندگی کار کنند و پول در بیاورند. طبق گفته ی افرا، پدر و مادر او از نظر مالی مشکل داشتند و او در ۱٣ سالگی برای اینکه کمک خرج خانه باشد شروع به کار کرده است. خانواده ی او مدتی در شهر آکچای و چندین سال در آنتالیا زندگی کرده اند. افرا گفته است که از کودکی خیال بازیگر شدن در سر داشته اما فکر نمیکرده است که در چنین مدت کوتاهی، این قدر سرش شلوغ شود. افرا برای اولین بار با مادرش به استانبول آمده و سر صحنه ی فیلم شانس دوباره حاضر شده است. 

آنطور که افرا در مصاحبه ای عنوان کرده است، او مادرش را به رویایش رسانده و به همراه او به یک خانه ی رو به دریا اسباب کشی کرده است. او دکوراسیون را به سلیقه ی خودش چیده و همه ی جاهای آن را صورتی کرده است چرا که در کودکی رویای چنین اتاقی را داشته اما نتوانسته بود به آن برسد.

آنطور که افرا میگوید، پدرش حتی پس از شهرتش، سراغی از او نگرفته است و پس از این نیز احتیاجی به بودن او نمی بیند. افرا گفته است که عشق در اولویت زندگیش نیست و بیشتر دوست دارد بر روی کارش تمرکز کند. افرا به پلی استیشن علاقه ی زیادی دارد و فرد آرامی است . افرا ترجیح می دهد تا شب ها به جای رفتن به کلوپ های شبانه ، در مکانی خلوت با دوستانش باشد. او از عنکبوت و مار وحشت دارد و همینطور از شکست خوردن میترسد.

 

اینستاگرام افرا ساراچ اوغلو 

افرا جزو سلبریتی های پرطرفدار ترک است و در حال حاضر ٢.۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. 

اینستاگرام افرا ساراچ اوغلو 

قد و وزن افرا ساراچ اوغلو 

قد افرا ۱٧۰ سانتی متر و وزن او ۴٨ کیلوگرم است. 

 

همسر و دوست پسر افرا ساراچ اوغلو 

افراد مجرد است و در حال حاضر با بازیگر ترک، مرت یازیجی اوغلو رابطه ی عاشقانه دارد.  افرا قبل از این رابطه، حدود ۶ ماه با دستیار کارگردان سریال فضیلت خانوم و دخترانش، ارای آلتای دوست بود اما در سال ٢۰۱٨ از وی جدا شد. 

 

فیلم ها و سریال های افرا ساراچ اوغلو 

٢۰۱۶- فیلم سینمایی ikinci sans (شانس دوم) در نقش چیچک

٢۰۱٧- فیلم سینمایی Kotu cocuk (بچه بد) در نقش کایلا 

٢۰۱٧- سریال Fazilet hanim ve kizlari (فضیلت خانوم و دخترانش) در نقش اجه جامکیران

٢۰۱٨- فیلم سینمایی İyi Oyun (بازی خوب) در نقش آدا 

٢۰۱٨- فیلم سینمایی Aşk Bu Mu? (عشق اینه؟) در نقش گولوم

٢۰۱٩- سریال Kardes cocuklari (خواهرزاده ها) در نقش حایات

 

از دست ندهید