ایرم حلواجی اوغلو : نفس بودن راحت نیست+بیوگرافی وعکس های جذاب

ایرم حلواجی اوغلو (به ترکی irem helvacioğlu ) متولد ۱٣ بهمن ۱٣۶٨ در آلمان است. بازی اخیر و زیبای ایرم حلواجی اوغلو در سریال پرطرفدار کارادنیز تو بگو سبب شد تا به بیوگرافی این بازیگر با استعداد و زیبای ترک بپردازیم. با وای آره همراه باشید: 

 

خانواده و تحصیلات

ایرم بیشتر سال های عمر خود را در آلمان گذرانده و پدر و مادر او اصالتا اهل آنکارا هستند. ایرم خواهری بنام مروه دارد و شغل پدرش افسر است. ایرم حلواجی اوغلو پس از تمام کردن دوره ی دبیرستان، درس های تئاتر را در مرکز هنری موجدت گازان گذرانده است. او زمان های خالی اش را با خانواده و دوستان مرد خود میگذراند.

خانواده و تحصیلات ایرم حلواجی اوغلو
کودکی ایرم حلواجی اوغلو

 

آغاز کار بازیگری

ایرم حلواجی اوغلو برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ با سریال Behzat C.Bir Ankara Polisiyesi به دنیای بازیگری قدم گذاشت. او پس از این سریال، بازی در سریال های معروفی همچون حریم سلطان، وادی گرگ ها: پوسو، دختران آفتاب و No:309 را تجربه کرد. ایرم در سریال دختران آفتاب با افرادی همچون امره کینای، برک آتان، تولگا ساریتاش، هانده ارچل، بورجو اوزبرک و میرای آکای همبازی شده بود.

فیلم ها و سریال های ایرم حلواجی اوغلو

او در سال ۲۰۱۴ با فیلم سینمایی زبان عشق اولین کار سینمایی خود را تجربه کرد. یکی از بازی هایی که ایرم در آن به ایفای نقش اصلی پرداخته است مربوط به سریال معروف تو بگو کارادنیز است.

سایر بازیگران این سریال پر بیننده را افرادی همچون اولاش تونا استپ، مهمت علی نور اوغلو، سینان توزجو، گزده کانسو و ایکو گورمن تشکیل می دهند. ایرم در سال ٢۰۱٨ به خاطر بازی زیبای خود در سریال کارادنیز تو بگو به همراه اولاش تونا استپ عنوان بهترین زوج هنری و جایزه ی پروانه ی طلایی Pantene را بدست آورد. 

بیوگرافی و عکس های ایرم حلواجی اوغلو بازیگر نقش نفس در سریال کارادنیز تو بگو

طبق گفته ی ایرم، داستان سریال کارادنیز تو بگو بسیار به واقعیت نزدیک است و افراد زیادی هستند که شرایطی مشابه با نفس را تجربه می کنند اما مشخص نیست که آیا عشقی مشابه عشق نفس و طاهر در این میان وجود دارد یا نه.

 طبق گفته ی او، زنانی که این شرایط را تجربه می کنند در شبکه های اجتماعی برای وی چنین می نویسند که ما نیز شرایط نفس را داریم و ایرم را امید خود می دانند. او معتقد است که قدرت نفس در درون هر زنی وجود دارد و  زن ها نوعی مبارز هستند.

زندگینامه ی ایرم حلواجی اوغلو

او از زنانی که به چنین وضعیتی دچار هستند خواسته است تا امید خود را از دست ندهند و قدرتمند باشند. طبق گفته ی ایرم، نفس بودن راحت نیست و بازی این نقش برای او بسیار سخت است چرا که باید نقش تمام زنانی را که به وضعیت نفس دچار هستند را به درستی بازی کند و صدای آنان را به گوش همه برساند. 

عکس های ایرم حلواجی اوغلو

بازی اخیر ایرم حلواجی اوغلو مربوط به یک کار سینمایی بنام دخترم و من در سال ٢۰۱٨ است.

 

قد و وزن ایرم حلواجی اوغلو 

قد ایرم ۱.٧۰ سانتی متر و وزن او ۵۵ کیلوگرم است.

قد و وزن ایرم حلواجی اوغلو 

همسر و دوست پسر ایرم حلواجی اوغلو 

ایرم مجرد است. او مدت زیادی است که با یک فرد دوست است و عکس های مشترکشان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارد. ایرم اسم این فرد را اعلام نکرده است. اخیرا یکی از دنبال کنندگان ایرم در زیر پستی از ایرم سوال کرده بود که آیا بخاطر عروسی با دوست پسرش میخواهد سریال کارادنیز تو بگو را ترک کند یا نه.

همسر و دوست پسر ایرم حلواجی اوغلو 

ایرم در جواب این سوال با گذاشتن چند استیکر خنده جواب داده است که تاریخ عروسی را به ما هم بگویید تا ما هم برویم. او در یکی از مصاحبه ها از دوست پسر خود بسیار تعریف کرده و گفته است که او بزرگترین شانس او در زندگی است و همیشه در زندگی از او روحیه میگیرد. او در جواب خبرنگاران مبنی بر اینکه ایا قصد ازدواج با دوست پسرش را دارد یا خیر چنین پاسخ داده است که در مورد برخی از چیز ها صحبت میکنیم اما نمی دانم این اتفاق کی پیش بیاید. 

 

اینستاگرام ایرم حلواجی اوغلوا

ایرم جزو سلبریتی های پرطرفدار اینستاگرام است و در حال حاضر حدود ٢.٨ میلیون دنبال کننده دارد. 

اینستاگرام ایرم حلواجی اوغلوا

 

فیلم ها و سریال های ایرم حلواجی اوغلو 

٢۰۱٢- سریال Behzat C.bir ankara polisiyesi 

٢۰۱٢- سریال muhtesem yuzyil (حریم سلطان) (فصل ٣- در نقش نور بهار هاتون / کلارا)

٢۰۱٣- سریال Kurtlar vadisi: pusu (وادی گرگ ها:پوسو) (فصل ۹، ۸ و ۷ در نقش اسرا ترکمن )

٢۰۱۴- فیلم سینمایی Askin dili (زبان عشق)

٢۰۱۵-سریال Gunesun kizlari (دختران آفتاب) در نقش توگچه 

٢۰۱۶- سریال No:309 در نقش پلین سو 

٢۰۱۶- فیلم سینمایی Organik Ask hikayeleri (داستان های عشق ارگانیک)

٢۰۱٧- فیلم تلویزیونی Babasi (پدرش) در نقش آسلی 

٢۰۱٨- سریال Sen anlat karadeniz (تو بگو کارادنیز) در نقش نفس زورلو

٢۰۱٨- فیلم سینمایی Kizim ve ben (دخترم و من) در نقش سراپ

 

از دست ندهید