بیوگرافی خواندنی ملیسا آسلی پاموک (Melisa Asli Pamuk)+ عکس های جذاب

ملیسا آسلی پاموک (به ترکی Melisa Asli Pamuk ) ، بازیگر و مدل زیبای ترک، متولد ۱۴ آوریل ۱٩٩۱ در شهر هارلم هلند است. در این مطلب قصد داریم به بیوگرافی ملیسا آسلی پاموک بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده، تحصیلات و آغاز کار مدلینگ

خانواده ی ملیسا آسلی پاموک اصالتا اهل هاتای ترکیه هستند اما در حال حاضر شهروند هلند می باشند. ملیسا از سال ۲۰۱۱ ساکن استانبول است اما خانواده اش همچنان در هلند سکونت دارند. 

خانواده، تحصیلات و آغاز کار مدلینگ ملیسا آسلی پاموک
ملیسا آسلی پاموک در کنار مادرش

این بازیگر زیبای ترک، کار مدلینگ را در چهارده سالگی آغاز کرده است. ملیسا پس از آغاز رشته ی روانشناسی در دانشگاه آمستردام هلند، به دلیل شرکت در مسابقات دختر شایسته ی ترکیه، دانشگاه را رها کرد.

او که در سال ۲۰۱۱ برای تعطیلات به استانبول آماده بود شانس خود را برای شرکت در مسابقه ی دختر شایسته ی ترکیه امتحان کرد و نفر اول این مسابقات شد. ملیسا همچنین در سال ٢۰۰٩ و در مسابقه ی بهترین مدل ترکیه، عنوان مدل امید دهنده ی آینده را بدست آورده بود.

بیوگرافی ملیسا آسلی پاموک, مدل و بازیگر ترک

ملیسا آسلی پاموک در سال ٢۰۱۱ به نمایندگی از کشور ترکیه در رقابت های دختر شایسته ی جهان که در سائوپائولوی برزیل برگزار شد حضور یافت اما متاسفانه نتوانست عنوانی در این مسابقات بدست آورد.

 

آغاز کار بازیگری

ملیسا حدود ۱.۵ سال در کلاس های فن بیان زبان ترکی شرکت کرده و پس از آن وارد حرفه ی بازیگری شده است. او همچنین در مرکز فرهنگی صدری آلیشیک، درس های پایه ی بازیگری را گذرانده است.

ملیسا، برای اولین بار با بازی در یک فیلم تبلیغاتی برای gsm فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. او در سال ٢۰۰۴ در یک فیلم کوتاه هلندی بنام Dat zit wel snor به ایفای نقش هایال پرداخت. ملیسا آسلی پاموک در سال ٢۰۱٢ در سریال شمیم عشق حاضر شد و در همان سال در فیلم سینمایی G.D.O Karakedi به هنرنمایی پرداخت.

ملیسا در سال ٢۰۱۴ در سریال گرگ سعید و شورا که نقش اصلی آن را کیوانچ تاتلیتوغ برعهده داشت با نقش عایشه مقابل دوربین رفت. او در همان سال به جمع بازیگران سریال هر عشق یک وداع پیوست و در کنار بازیگرانی همچون نیک ژلیلاج، الیف آتاکان، دوریم اوین و جمال هونال به هنرنمایی پرداخت.

ملیسا پاموک در سال ٢۰۱۵ با بازی در سریال معروف عشق سیاه (اوکیا) و ایفای نقش آسو، بیش از پیش به شهرت خود افزود. از سایر بازیگران سریال اوکیا می توان به نسلیهان آتاگول، بوراک اوزچویت، هازال فیلیز، زرین تکیندور، کان اورگانچی اوغلو، بوراک سرگن و کورشات آنلی آچیک اشاره کرد.

بیوگرافی ملیسا آسلی پاموک, بازیگر نقش ٖآسلی در سریال اوکیا

بازی اخیر ملیسا آسلی پاموک مربوط به سریال برخورد در سال ٢۰۱٨ است. ملیسا در این سریال با نقش جمره گور، نقش مقابل آلپرن دویماز را بر عهده گرفته است.

زندگینامه ی کامل و عکس های جذاب ملیسا آسلی پاموک بازیگر ترک

علایق ملیسا آصلی پاموک 

ملیسا، خواندن کتاب، رقص و کشیدن نقاشی های رنگ روغن را بسیار دوست دارد. او مد را دنبال می کند اما دوست دارد لباس های راحت و اسپورت بپوشد. ملیسا رنگ های تیره را به رنگ های روشن ترجیح می دهد و به رمان های کارتونی نیز علاقه ی زیادی دارد.او به حیوانات بسیار علاقمند است و تحمل دیدن آزار حیوانات توسط انسان ها را ندارد.  

علایق ملیسا آسلی پاموک 

او در دوران تحصیل، در یادگیری زبان و علوم اجتماعی استعداد بیشتری داشته تا درس هایی مثل اقتصاد و ریاضی. او به زبان های ترکی، انگلیسی، هلندی، آلمانی و فرانسوی تسلط دارد.

طبق گفته ی ملیسا، او اگر بخواهد به یادگیری یک زبان بپردازد آن را بطور کامل یاد میگیرد. وی به زبان اسپانیولی نیز علاقمند است و دوست دارد یادگیری آن را شروع کند. از نظر ملیسا زیبایی یعنی طبیعی بودن، دوست داشتن خود و لبخند زدن. او خود را چندان زیبا نمیداند اما از چهره ی خود راضی است.

علایق ملیسا آسلی پاموک بازیگر زیبای ترک

ملیسا دوست دارد زمان های بیکاری اش را در خانه بماند و فیلم تماشا کند. او قبلا فیتنس کار میکرده اما چون از این رشته خوشش نیامده به پیلاتس روی آورده است. ملیسا همچنین حدود ۶ ماه کیک بوکسینگ کار کرده است.

 

یکی از رویاهای ملیسا، تاسیس یک مدرسه و سیستم آبرسانی در یکی از کشور های فقیر آفریقایی است و در آینده قصد دارد این کار را انجام دهد.

 

اینستاگرام ملیسا آسلی پاموک 

طبق گفته ی ملیسا او فعال بودن در شبکه های اجتماعی را دوست دارد و کامنت هایی را که مردم برایش میگذارند میخواند. او از اینکه در سایر کشور ها طرفدارانی دارد بسیارخوشحال است. ملیسا در حال حاضر ٢.٧ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام  دارد. 

اینستاگرام ملیسا آسلی پاموک 

قد و وزن ملیسا آسلی پاموک 

قد ملیسا ۱.٧۶ سانتی متر و وزن او ۵٨ کیلوگرم است. 

 

همسر و دوست پسر ملیسا آسلی پاموک 

ملیسا مجرد است. او حدود ۶ سال با بازیگر ترک، تولگا سالا رابطه داشت اما این دو در سال ٢۰۱٩ از یکدیگر جدا شدند. ملیسا پس از این جدایی، وارد رابطه با بازیکن تیم بشیکتاش بنام اوغوزهان اوزیاکوپ شده است. اوغوزهان قبلا با دمت اوزدمیر رابطه داشته است. ملیسا در جواب دلیل جدایی اش از تولگا به خبرنگاران گفته است که نمیخواهد در مورد زندگی خصوصی اش صحبت کند. تولگا اخیرا با نقش جمیل در سریال گودال ظاهر شده است.

 

فیلم ها و سریال های ملیسا آسلی پاموک 

٢۰۰۴- فیلم سینمایی Det Zit Wel Snor در نقش هایال 

٢۰۱٢ -فیلم سینمایی  G.D.O kara kedi در نقش الماس 

٢۰۱٢- سریال  Yer Gok Ask (شمیم عشق) در نقش سودا 

٢۰۱۴ -سریال  Ulan Istanbul (اولان (ای) استانبول) در نقش زینب 

٢۰۱۴- سریال  Kurt Seyit ve Sura (گرگ سعید و شورا) در نقش عایشه

٢۰۱۴- سریالHer Sevda bir veda  (هر عشق، یک وداع) در نقش آزاده 

٢۰۱۵- سریال Kara Sevda (عشق سیاه یا اوکیا) در نقش آسو 

٢۰۱٨- سریال Carpisma (برخورد) در نقش جمره گور

 

 

از دست ندهید