بیوگرافی خواندنی و روابط خصوصی آلپرن دویماز+عکس های جذاب

آلپرن دویماز( به ترکی Alperen Duymaz)  متولد ۱٢ آبان ۱٣٧۱ در آنکارا، بازیگر و مدل خوش چهره ی ترک است. در این مطلب قصد داریم به بیوگرافی کامل و روابط خصوصی آلپرن دویماز بپردازیم. با وای آره همراه شوید: 

 

خانواده و تحصیلات 

پدر آلپرن، معلم بازنشسته است. او در دوران مدرسه به خاطر کار پدرش، در عرض ۵ سال، ۴ مدرسه عوض کرده است. آلپرن،  تنها پسر خانواده است و  سه خواهر بزرگتر از خود دارد. طبق گفته ی آلپرن او در کودکی دوست داشت خلبان شود.

خانواده و تحصیلات آلپرن دویماز

او در دوران تحصیل در دبیرستان به موسیقی و مدلینگ بسیار علاقمند بوده و در حال حاضر فارغ التحصیل رشته ی کنسرواتور دولتی حاجی تپه ی آنکارا در رشته ی تئاتر است. آلپرن پس از دریافت پیشنهادات مدلینگ، این حرفه را در آنکارا آغاز کرد و در آگهی های تبلیغاتی زیادی بازی کرد. 

آغاز کار حرفه ای 

آلپرن دویماز در سال ٢۰۱۵ پس از دریافت پیشنهاد بازیگری، به استانبول مهاجرت کرد. طبق گفته ی آلپرن، او به سختی با زندگی در استانبول سازگار شده است. آلپرن برای اولین بار با سریال دروغگوهای کوچک شیرین به دنیای بازیگری قدم گذاشت. از بازیگران این سریال می توان به شکرو اوزییلدیز، بنسو سورال و بوشرا دولی اشاره کرد.

بیوگرافی آلپرن دویماز بازیگر نقش جسور در سریال دروغگوهای کوچ شیرین

او سپس با بازی در سریال عشق تلخ و داستان بدروم حرفه ی بازیگری خود را ادامه داد. سریال عشق تلخ یکی از سریال های پرطرفدار آلپرن دویماز بود. او در این سریال در کنار سچگین اوزدمیر، سلین شکرجی، ارکان جان، سزگی سنا آکای و حسین آونی دانیال، به ایفای نقش علی پرداخته است. آلپرن در سال ٢۰۱٨ اولین کار سینمایی خود را با فیلم سینمایی Direnis  karatay تجربه کرد.

آلپرن در همین سال در سریال معروف گودال ظاهر شد و به ایفای نقش کمیسر امراه پرداخت. بازیگران سریال گودال را افرادی همچون آراس بولوت اینملی، دیلان چیچک دنیز، رضا کوجا اوغلو، ارجان کسال، پریهان ساواش، مصطفی اوستونداغ، اونر ارکان، ارکان کولچاک کوستندیل، بوراک سرگن، نبیل سایین، بولنت ارسوی و جاهیت برکای تشکیل می دهند. 

 آخرین بازی آلپرن دویماز مربوط به سریال برخورد در سال ٢۰۱٨ است. آلپرن و ملیسا آسلی پاموک، نقش های اصلی این سریال را بر عهده دارند. از بازیگران سریال برخورد می توان به کیوانچ تاتلیتوغ، الچین سانگو،ارکان جان، هاکان کورتاش و اسماعیل دمیرجی اشاره کرد.

فیلم ها و سریال های آلپرن دویماز
آلپرن دویماز در کنار ملبسا آسلی پاموک

علایق آلپرن دویماز

آلپرن به نواختن پیانو و خواندن کتاب علاقه ی زیادی دارد. آلپرن، مدتی در بار ها و کلوپ های شبانه خوانندگی کرده است. او به خانواده اهمیت زیادی می دهد و دلش همواره برای خانواده اش که در آنکارا هستند تنگ می شود. او سه سگ دارد و علاقه ی زیادی برای بازی با آن ها دارد. آلپرن در روابط عاشقانه، به صمیمی بودن فرد مقابلش اهمیت زیادی می دهد و همواره به دنبال ویژگی های واقعی و طبیعی است.

علایق آلپرن دویماز

قد و وزن آلپرن دویماز 

قد آلپرن ۱.٨٣ سانتی متر و وزن او ٧۴ کیلوگرم است.

قد و وزن آلپرن دویماز 

همسر و دوست دختر آلپرن دویماز 

آلپرن مجرد است. او در سال ٢۰۱٨ مدتی با بورجو اوزبزک دوست بود که ظاهرا بورجو بدلیل خیانت آلپرن، از او جدا شده است. در حال حاضر خبری از روابط خصوصی آلپرن دویماز در دست نیست. 

 

اینستاگرام آلپرن دویماز 

آلپرن جزو بازیگران پرطرفدار است و در حال حاضر ۱.۵ میلیون دنبال کننده دارد. 

 

فیلم ها و سریال های آلپرن دویماز 

٢۰۱۵- سریال Tatli kucuk yalancilar (دروغگوهای کوچک شیرین) در نقش جسور

٢۰۱۵-سریال Aci Ask (عشق تلخ) در نقش اصلی علی کوکلوکایا 

٢۰۱۶- سریال Bodrum masali (داستان بدروم) در نقش اصلی آتش ارگوون 

٢۰۱٨- سریال Cukur (گودال) در نقش اصلی امراه 

٢۰۱٨- فیلم سینمایی Direnis karatay در نقش اصلی کوتای 

٢۰۱٨ تا ٢۰۱٩- سریال Carpisma (برخورد)  در نقش اصلی کرم کورکماز

 

 

از دست ندهید