بیوگرافی سرا کوتلوبی (Sera kutlubey) بازیگر نقش جمره در سریال استانبول ظالم

سرا کوتلوبی ( به ترکی Sera kutlubey ) متولد ۱۹ آوریل ۱۹۹۴ دراستانبول است. بازی اخیر و زیبای سرا کوتلوبی در سریال استانبول ظالم بهانه ای شد تا به بیوگرافی این بازیگر جوان و با استعداد ترک بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده، تحصیلات و آغاز کار حرفه ای 

سرا تک دختر خانواده است. او در مصاحبه ای گفته است که دانش آموز درس خوانی نبوده و همیشه به نوعی دوست داشته تا در کلاس های درس شرکت نکند اما در دوران دبیرستان به تئاتر علاقمند شده و این موضوع باعث شده تا به دبیرستان علاقمند شود.

او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه هالیچ در رشته تئاتر در آکادمی بازیگری و طرز بیان baskent iletisim bilimleri شرکت کرد و تا به امروز نیز در بازی های مختلف تئاتر بازی کرده است.

سرا کوتلوبی اولین بازی خود را در سال ۲۰۱۶ با سریال kehribar آغاز کرد. و پس از آن به ایفای نقش در سریال پدرم و خانواده اش پرداخت.

بیوگرافی و فیلم های سرا کوتلوبی

بازی اخیر سرا مربوط به سریال استانبول ظالم است. او در این سریال در نقش جمره ظاهر شده و در کنار بازیگرانی همچون اوزان دولونای، مینه توگای و بهار شاهین بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

سرا تا به امروز به خاطر بازی خوب خود چندین جایزه دریافت کرده است. سرا گفته است که درست مانند نقش جمره در سریال استانبول ظالم، در دنیای واقعی نیز شخصیتی کاملا متفاوت با شخصیت جرن یعنی بهار شاهین دارد. 

بیوگرافی سرا کوتولبی

سرا یک سگ و گربه در خانه دارد و بازی کردن با آن ها را بسیار دوست دارد. او همچنین ورزش نیز می کند و دوست دارد تا زمان های بیکاری خود را با خانواده و دوستانش بگذراند. او خود را سخت کوش و صبور معرفی کرده و گفته است که به کار کردن علاقه ی زیادی دارد. سرا همچنین گفته است که بزرگترین ترس اش در زندگی، از دست دادن اعضای خانواده اش است. 

بیوگرافی و عکس های سرا کوتلوبی

قد و وزن سرا کوتلوبی

قد سرا ۱۶۷ سانتی متر و وزن او ۵۲ کیلوگرم است.

قد و وزن سرا کوتلوبی

همسر و دوست پسر سرا کوتلوبی

سرا مجرد است. او در سال ۲۰۱۷ مدتی با سرجان سرت دوست بوده است و در حال حاضر از رابطه خصوصی او خبری در دسترس نیست.

همسر و دوست پسر سرا کوتلوبی
سرا در کنار سرجان سرت

اینستاگرام سرای کوتلوبی 

سرا در شبکه اجتماعی اینستاکرام فعال است و در حال حاضر نزدیک به ۴۰۰ هزار دنبال کننده دارد. 

اینستاگرام سرای کوتلوبی 

فیلم ها و سریال های سرا کوتلوبی 

٢۰۱۶ -سریال kehribar در نقش لیلا 

٢۰۱۶ -سریال  babam ve ailesi (پدرم و خانواده اش) در نقش حسرت 

٢۰۱٧ -سریال isimsizler (گمنام ها) در نقش سحر 

٢۰۱٨ -سریال Artvinli (اهل آرتوین)

٢۰۱٩ -سریال Zalim Istanbul ( استانبول ظالم) در نقش جمره 

از دست ندهید