بیوگرافی و عکس های زیبای جمره اوکتم بازیگر نقش زهرا در سریال دختر سفیر

جمره اوکتم ( به ترکی Cemre Öktem ) متولد ۱۳۷۳ در استانبول است. بازی اخیر جمره اوکتم با نقش زهرا در سریال دختر سفید، بهانه‌ای شد تا به بیوگرافی این بازیگر زیبا و توانا بپردازیم. مثل همیشه با وای آره همراه باشید: 

 

تحصیلات جمره اوکتم 

جمره در دبیرستان فنرباغچه تحصیل کرده و فارغ‌التحصیل رشته تبلیغات از دانشگاه باغچه شهیر است. او پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، به یادگیری درس های بازیگری پرداخته است.

تحصیلات جمره اوکتم 

 

جمره از رشته آموزش زبان فرانسوی در دانشگاه دوکوز ایلول فارغ التحصیل شده است. 

 

 

آغاز کار بازیگری 

 

جمره برای اولین بار با سریال «عشق و ماوی» در سال ۲۰۱۶ به دنیای بازیگری وارد شد و با نقش گولسوم، در کنار امراه، بورجو کیراتلی، عایشه گول اونسال، ایشیل یوجسوی، جونیت مته، آلایچا اوزتورک، اوئور اوزونل، کرم جم، عثمان کاراکوچ، کنان بال، نجم الدین چوبان اوغلو، ایپک توزجو اوغلو، دریا آرتمل، نور یازار، صدا اکمن، فریت کایا، و آکاسیا آصلی تورکمن به هنرنمایی پرداخت.

 

فیلم ها و سریال های جمره اوکتم

 

دومین سریالی که جمره در آن به بازی پرداخت، مربوط به سریال «این شهر پشت سرت می‌‌آید» است. از بازیگران این سریال می توان به اوکتم، گورکان اویگون، لیلا لیدیا توغوتلو، کرم بورسین، اجه یورنچ، عثمان آلکاش، دفنه کایالار، نازیم اوزییلدریم و بوراک تامدوغان اشاره کرد.  

 

جدیدترین بازی جمره اوکتم مربوط به سریال پرطرفدار دختر سفیر در سال ۲۰۲۰ است. بازیگران سریال دختر سفیر را افرادی همچون انگین آکیورک، نسلیهان آتاگول، اوراز کایگیلار اوغلو، دوئوکان پولات، ایلایدا ایلدیر، اوزلم چاکار و تولین یازکان تشکیل می دهند.

بیوگرافی و عکس های زیبای جمره اوکتم

 

همسر و روابط خصوصی جمره اوکتم 

 

جمره مجرد است. او تا به امروز با کسی دیده نشده است. 

 

 

پیج اینستاگرام جمره اوکتم 

 

جمره در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر ۱۹۳ هزار دنبال کننده دارد. 

 

 

فیلم ها ‌و سریال های جمره اوکتم 

 

۲۰۱۶- سریال Ask Ve Mavi (عشق و ماوی) در نقش گولسوم 

 

۲۰۱۷- سریال Bu Sehir Arkandan Gelecek (این شهر پشت سرت میاد) در نقش عایشه

 

۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰- سریال Sefirin Kizi (دختر سفیر) در نقش زهرا افه اوغلو 

 

از دست ندهید