بیوگرافی وعکس های جذاب اجه ارکن + علت جدایی از همسرانش

اجه ارکن (به ترکی Ece erken) متولد ۲۱ اردیبهشت ۱۳۵۷ در منطقه چورلوی تکیرداغ؛ بازیگر و مجری سرشناس ترک است. در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی کامل و روابط خصوصی اجه ارکن را تقدیمتان کنیم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده و تحصیلات اجه ارکن

پدر و مادر اجه جدا شده اند و پدر او برای دوم ازدواج کرده است. اجه به غیر از خود یک برادر بزرگتر دارد که سرگرد است. خانواده پدری اجه اصالتا اهل سامسون هستند. او به خاطر شغل پدرش که در حال حاضر سرهنگ بازنشسته است، زندگی در شهرهایی همچون آئری، آنکارا و قبرس زندگی کرده است.

خانواده و تحصیلات اجه ارکن

 این مجری زیبا، در حال حاضر به همراه پسر و مادرش در منطقه ماسلاک استانبول که یکی از بهترین مناطق استانبول است زندگی می کند. اجه تحصیلات دانشگاهی ندارد و فارغ التحصیل دبیرستان بشیکتاش آتاترک آنادولو استانبول است.

او یکی از طرفداران پروپاقرص تیم فوتبال بشیکتاش است و به آشپزی علاقه ای ندارد. اجه به تنیس، سوارکاری، اسکی، رانندگی، گوش دادن به موسیقی، و سینما بسیار علاقمند است و به زبان انگلیسی تسلط دارد. 

 

آغاز کار حرفه ای

اجه ارکن کار مجریگری را در ۱۲ سالگی و با رادیو و تلویزیون بایراک قبرس آغاز کرد. او سپس به ترتیب در رادیو vizyon و رادیو Genc آنکارا کار کرد و سپس به آنکارا آمد و کار در شبکه kral TV را آغاز کرد. اجه پس از آن، با رادیو Metropol FM ،Alem FM، Show و در آخر با رادیو viva کار کرد.

 او حضور در تلویزیون را برای اولین بار در کانال Star آغاز کرد و پس از آن در Kanal 6، Number one TV، Genc tv حضور پیدا کرد. اجه ۴ سال نیز در Show tv برنامه اجرا کرد و در حال حاضر نیز مشغول اجرای برنامه در شبکه ATV است.

او همچنین در سال ۲۰۰۰، در سریالی بنام Nilgun نقش اصلی را برعهده داشت. اجه در حال حاضر صاحب ۴ خانه است و دغدغه اش پول و سپس سرمایه گذاری است. او چندین بار نیز چهره برند های مختلف بوده است. 

 

پیج اینستاگرام اجه ارکن 

اجه در اینستاگرام بسیار پرطرفدار است و در حال حاضر بیش از ۲.۶ میلیون دنبال کننده دارد. 

پیج اینستاگرام اجه ارکن 
اجه ارکن در کنار پسرش ایمن

رنگ چشم، قد و وزن اجه ارکن 

رنگ چشم اجه سبز – آبی، قد او ۱.۶۸ سانتی متر و وزن وی ۵۷ کیلوگرم است. 

 

همسر و دوست پسر اجه ارکن

اجه ارکن در سال ۲۰۰۷ با فردی بنام تونجر اورهان ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۹ از وی جدا شد.

همسر و دوست پسر اجه ارکن
اجه ارکن در کنار همسر اولش تونجر اورهان

او از تونجر اوزتارهان به خاطر بدرفتاری، کتک و اعتیاد او به الکل، جدا شده بود. اجه و‌ همسرش هر دو دوست داشتند بچه دار شوند که این امکان برای آن ها بوجود نیامده است. اجه حتی در بازگشت از سفری که با تونجر به پاریس داشت در هواپیما از وی کتک خورده بود.

 اوزتارهان در حال حاضر متاهل و صاحب دو فرزند است. اجه در مصاحبه ای گفته است که به خاطر طلاق از تونجر پشیمان است!

اجه ارکن از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ با فردی بنام سرکان اوچار که چند سال از او کوچکتر بود، وارد زندگی مشترک شد و پس ار یکسال از همسرش طلاق گرفت. او علت طلاق از سرکان را کنترل نداشتن وی روی عصبانیتش و شکنجه روانی و جسمی اعلام کرده است.

همسر و دوست پسر اجه ارکن
اجه ارکن و همسر دومش سرکان اوچار

او در حال حاضر از سرکان پسری بنام ایمن دارد که متولد ۱۵ آپریل ۲۰۱۵ است. طبق گفته اجه در یکی از برنامه های تلویزیونی اش، وقتی وی سه ماهه باردار بوده از سرکان کتک خورده و وی به شکم او لگد انداخته است.

 آنطور که اجه میگوید، او در ازدواج با سرکان عجله کرده و به حرف مادرش که به او گفته بود، یکدیگر را بهتر بشناسید گوش نکرده است. سرکان اصراری زیادی داشته تا سریعتر با اجه ازدواج کند و توانسته اجه را به سرعت قانع کند. اجه حدود دو سال پیش درگیری های زیادی بر سر حضانت فرزندش با سرکان داشته است که پس از درگیری های زیاد، در نهایت سرکان تصمیم به عقب نشینی گرفته است .  

اجه ارکن در سال ۲۰۱۹، در رابطه با سرکان چنین گفته است:« سرکان تصمیم گرفته تا در حق ایمن پدری کنه. بعد از این همه سال آدم میتونه عوض بشه؛ به خاطر همین تصمیم گرفتم تا یک شانس دیگه بهش بدم. فعلا از پرونده حضانت بچه کنار کشیدم!»

 اجه به شدت به بچه علاقمند است و در مصاحبه ای گفته است که تنها به خاطر بچه دار شدن با سرکان ازدواج کرده است و آدمی است که دوران دوستی قبل از ازدواج را دوست دارد. پدر و مادر اجه نیز علاقه شدیدی به داشتن نوه دارند و حتی قبل از ازدواج اجه با سرکان به او گفته اند که از بانک اسپرم استفاده کند و بچه دار شود!

 

 

از دست ندهید