بیوگرافی هفسانور سانجاک توتان بازیگر نقش آدا مریم درعشق میگریاند

هفسانور سانجاک توتان (به ترکی Hafsanur Sancaktutan) متولد ۱ فروردین ۱٣٧٩ در استانبول؛ بازیگر جوان و زیبای ترک است که اخیرا شاهد هنرنمایی وی در سریال گلپری، ثروت و عشق می گریاند، بوده ایم. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی هفسانور بپردازیم. با وای آره همراه شوید:

 

تحصیلات هفسانور سانجاک توتان

هفسانور فارغ التحصیل دبیرستان اورهان قاضی آنادولو بوده و پس از تمام کردن دبیرستان، یادگیری درس های خصوصی بازیگری را آغاز کرده است. او در حال حاضر برای ورود به دانشگاه آماده می شود و در آژانس بازیگری لایلا شیرین فعالیت دارد.

تحصیلات هفسانور سانجاک توتان

هفسانور قبل از ورود به عرصه ی بازیگری، در تئاتر های مختلف بازی کرده و جوایز متعددی در این زمینه دریافت کرده است. او همچنین چهره تبلیغاتی برند های کوکا کولا و تورک تلکام بوده است.

آغاز کار بازیگری

هفسانور برای اولین بار با سریال معروف گلپری به دنیای بازیگری قدم گذاشت و با بازیگرانی همچون نورگل یشیلچای، تیموچین اسن، تارک پابوچجو اوغلو، اجه سوکان، بوراک داداک و انور سردار بیلگه همبازی شد. او سپس وارد کادر سریال ثروت شد و در کنار نقش های اصلی سریال یعنی یوسف چیم و بهار شاهین به هنرنمایی پرداخت.

آخرین بازی هفسانور مربوط به سریال عشق میگریاند در سال ٢۰۱٩ است. او در این سریال در کنار دنیز جان آکتاش، نقش اصلی را بر عهده دارد. 

بیوگرافی هفسانور سانجاک توتان

 

قد و وزن هفسانور سانجاک توتان

قد هفسانور ۱.۶٣ سانتی متر و وزن وی ۵٣ کیلوگرم است.

 

همسر و دوست پسر هفسانور سانجاک توتان

هفسانور مجرد است و اعلام کرده است که با کسی رابطه ندارد.

 

پیج اینستاگرام هفسانور سانجاک توتان

هفسانور در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر نزدیک به ٢۵۰ هزار دنبال کننده دارد.

 

فیلم ها و سریال های هفسانور سانجاک‌توتان

٢۰۱٨- سریال Gulperi ( گلپری) در نقش فیدان

٢۰۱٨- سریال Servet ( ثروت)

٢۰۱٩-سریال Ask Aglatir ( عشق می گریاند) در نقش آدا مریم

 

از دست ندهید