بیوگرافی کامل ازگی شنلر(Ezgi şenler) به همراه عکس های جذاب

ازگی شنلر ( به ترکی Ezgi şenler ) متولد ٨ بهمن ۱٣٧۱ در آنکارا، بازیگر جوان ترک است. در این مطلب قصد داریم به بیوگرافی ازگی شنلر بپردازیم. با وای آره همراه باشید: 

 

خانواده و تحصیلات 

ازگی از ٣ سالگی به یادگیری رقص باله پرداخته است. او در یک خانواده ی هنری به دنیا آمده است. عمه های او به رقص بالرین مشغول بوده و عمو زاده هایش نوازنده ی کمان و ویولن سل هستند. مادر ازگی خانه دار و پدرش حسابدار است. نصف خانواده ی پدری ازگی در ارکسترا سنفونی Cumhurbaskanligi آنکارا مشغول به کار هستند.

خانواده و تحصیلات ازگی شنلر

ازگی فارغ التحصیل کنسرواتور دولتی دانشگاه حاجی تپه ی آنکارا در رشته ی رقص های مدرن است. او در ٩ سالگی، حدود ٢ سال در مرکز باله و اپرای دولتی آنکارا به یادگیری رقص باله ی کودکان پرداخته است. ازگی در ۱۱ سالگی شایستگی تحصیل در رشته ی رقص باله ی کلاسیک کنسرواتور دولتی دانشگاه حاجی تپه ی آنکارا را بدست آورده است.

زندگینامه و عکس های جذاب ازگی شنلر

آغاز کار بازیگری 

ازگی کار بازیگری را با بازی در تئاتر آغاز کرده و در سال ٢۰۱۶ با قبول پیشنهاد بازی در سریال داستان بدروم بصورت جدیدی به دنیای بازیگری قدم گذاشته است. ازگی در این سریال به ایفای نقش آسلی پرداخته و با افرادی همچون شوال سام، تیموچین اسن، دیلان چیچک دنیز، آلپرن دویماز و مورات آیگن همبازی شده است.

ازگی پس از این سریال با نقش مرجان در سریال نفس به نفس حاضر شده و در کنار نقش های اصلی سریال یعنی شکرو اوزییلدیز و ملیسا شنولسون به ایفای نقش پرداخته است.

بازی اخیر ازگی مربوط به سریال آشیانه ی دلم و ایفای نقش موجگان است. بازیگران این سریال را افرادی همچون اوزگور چویک، بیران داملا ییلماز، آراس آیدین، سیمگه سلچوک، بورجو تونا و رضا آکین تشکیل می دهند.

 

ویژگی های جالب در مورد ازگی شنلر

ازگی عاشق تیم فنرباغچه است و در بین غذا ها، علاقه ی زیادی به غذاهای درست شده با بادمجان دارد. طبق گفته ی ازگی او با اولین حقوقش یک گوشی خریده و بقیه ی آن را به خانواده اش داده است. در سمت شانه ی راست ازگی نقش یک پروانه و حرف های اول اسم پدر و مادرش خالکوبی شده است.

ویژگی های جالب ازگی شنلر

قد و وزن ازگی شنلر 

قد ازگی ۱.۶٨ سانتی متر و وزن او ۵۵ کیلوگرم است. 

قد و وزن ازگی شنلر 

همسر و دوست پسر ازگی شنلر 

ازگی شنلر مجرد است و تا به امروز به کسی دیده نشده است. 

 

اینستاگرام ازگی شنلر 

ازگی شنلر در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر نزدیک به ٣۰۰ هزار دنبال کننده دارد. 

 

فیلم ها و سریال های ازگی شنلر 

٢۰۱۶- سریال Bodrum Masali ( داستان بدروم) در نقش آسلی

٢۰۱٨ -سریال Nefes Nefese ( نفس به نفس) در نقش مرجان 

٢۰۱٩ -سریال Canevim (آشیانه ی دلم) در نقش موجگان هاکسور

 

 

.

 

از دست ندهید