بیوگرافی گوکان آلکان(Gökhan Alkan) بازیگر نقش کاران در سریال ثروتمند و فقیر

گوکان آلکان (به ترکیGökhan Alkan) در ۸ دسامبر ۱۹۸۷ در استانبول بدنیا آمده است. گوکان آلکان اخیرا با نقش اصلی کاران در سریال ثروتمند و فقیر، بازی زیبایی از خود به نمایش گذاشته است که همین بهانه ای شد تا به بیوگرافی این بازیگر خوش چهره و با استعداد ترک بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

کودکی گوکان آلکان
کودکی گوکان

 

تحصیلات

گوکان آلکان دارای مدرک لیسانس آموزش تکنولوژی اوتوموبیل از دانشگاه کوجائلی و فوق لیسانس رشته تجارت بین الملل از دانشگاه آنادولو است. گوکان از دوران کودکی به بازیگری علاقمند بود و در دوران دبیرستان و دانشگاه در یک گروه آماتور بازیگری عضو بود.

او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در مرکز MSN Actor Studio به یادگیری درس بازیگری پرداخت و پس از آن، مدتی در تئاتر موجدت گازان به بازیگری پرداخت. او پس از این آموزش ها و بازی در نقش های مختلف در تئاتر، به همراه دوستان خود یک گروه تئاتر تشکیل داد.

 

آغاز کار حرفه ای

گوگان آلکان در سال ۲۰۱۱ به عنوان بازیگر میهمان در سریال صد سال محتشم حضور یافت و پس از آن، از او برای بازی در فیلم ها و سریال های مختلف دعوت بعمل آمد. گوکان با سریال های خانواده شوهرم و دوستم داره، دوستم نداره در بین بینندگان بسیار مشهور شد.

فیلم ها و سریال های گوکان الکان

 او در سال  ۲۰۱۴ به همراه سرای کایا نقش اصلی سریال خانواده شوهرم را بر عهده گرفت. گوکان در سال ۲۰۱۶ با سریال زیبای دوستم داره، دوستم نداره در نقش ییئیت بالجی ظاهر شد و با ارائه یک بازی بسیار زیبا در نهایت برنده جایزه ویژه Asya pasifik شد.

او همچنین در سال ۲۰۱۷ برای بازی در سریال Kalp atisi به همراه اویکو کارایل، جایزه پروانه طلایی بهترین زوج بازیگر را از آن خود کرد.  

کار اخیر گوکان آلکان بازی در سریال ثروتمند و فقیر است. او در این سریال با نقش اصلی کاران بازی بسیار زیبایی را از خود به نمایش گذاشته است.

 

گوکان آلکان و خوانندگی

گوکان علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد بطوریکه در مکان های مختلف به خوانندگی می پردازد و در کلاس های خوانندگی و سلفژ نیز شرکت می کند. گوکان همچنین در فکر انتشار آلبوم نیز هست.

بیوگرافی گوکان آلکان بازیگر و خواننده ترک

گوکان علاوه بر این ها، شعر نیز می سراید و کار گویندگی تبلیغات را نیز انجام داده است. او همچنین بصورت حرفه ای ورزش می کند و در حرفه ی مدلینگ نیز مشغول فعالیت است.

 

قد و وزن گوکان آلکان 

قد گوکان ۱.۸۸ و وزن او ۸۵ کیلوگرم است.

قد و وزن گوکان آلکان

همسر و دوست دختر گوکان آلکان 

گوکان آلکان مجرد است. او در سال ۲۰۱۷ مدتی با سرای کایا دوست بود و پس از مدتی از او جدا شد. او از سال ۲۰۱۷ با کسی دیده نشده است.

 

اینستاگرام گوکان آلکان 

گوکان در شبکه اینستاگرام فعال است و در حال حاضر حدود ۱.۵ میلیون دنبال کننده دارد.

اینستاگرام گوکان آلکان

سریال های گوکان آلکان 

٢۰۱۱ -سریال Muhtesem yuzyil (صد سال محتشم) در نقش شاه تهماسب (بازیگر میهمان)

٢۰۱٣ -سریال Her sey yolunda ( همه چی رو به راهه) در نقش اصلی جم کارابی

٢۰۱٣- سریال Gurbette Ask bir yastikta  در نقش اصلی عثمان

٢۰۱۴- سریال Kocamin ailesi (خانواده شوهرم) در نقش اصلی تارک

٢۰۱۶- سریال Seviyor Sevmiyor (دوستم داره، دوستم نداره) در نقش اصلی ییئیت بالجی

٢۰۱٧ -سریال Kalp Atisi (ضربان قلب) در نقش اصلی علی اساف

٢۰۱٩- سریال zengin ve yoksul (ثروتمند و فقیر یا دار و ندار) در نقش اصلی کاران

 

فیلم های گوکان آلکان 

٢۰۱۵ -فیلم Defnenin Bir mevsimi در نقش اصلی فرهاد

٢۰۱۵ -فیلم Organik ask hikayeleri (داستان های عشقی ارگانیک) نقش اصلی حسن

٢۰۱۵ -فیلم تلویزیونیMakas (قیچی) در نقش اصلی فاتح

 

 

از دست ندهید