۲۶ عکس نوشته و سخن بسیار زیبا از آنجلینا جولی ستاره جذاب هالیوود

آنجلینا جولی : یک سوم را ذخیره کن، یک سوم را زندگی کن یک سوم را بی خیال شو. 
 

 

نقل قول های زیبای آنجلینا جولی بازیگر جذاب هالیوود

چیزی آرامش بخش در مورد مرگ وجود دارد و آن این است که وقتی میدانید فردا میمیرید قدردان زندگی امروزتان هستید.
 

 

 اگر انتخاب شما از روی صداقت باشد این نشان می دهد که شما آدم محکمی هستند؛ در این صورت هیچ چیز یا هیچ کس نمیتواند شما را تکان دهد یا نظرتان را عوض کند.
آنجلینا جولی 

 

 انتخاب های بزرگی انجام دهید و اشتباه کنید. این ها هستند که شما را می سازند.
آنجلینا جولی 
 
 مانند هر پدر و مادری، زمانیکه خانواده تشکیل می دهید زندگی شما بکلی عوض می شود و کاملا وقف فرد دیگری می شوید. از نظر من این فوق العاده است. شما زندگی خود را دست در دست هم می سازید و از لحظه ای که کنار یکدیگر قرار میگیرید خانواده تان در اولویت تصمیم گیری هایتان قرار می گیرند و این چیز فوق العاده ای است. 
آنجلینا جولی 

 

 اگه من تبدیل به یک انسان احمق بشوم چه کسی به من اهمیت خواهد داد؟ من از برداشت دیگران نسبت به خودم ترسی ندارم.
آنجلینا جولی
 
 
بدن زن ها قطعا بسیار جذاب آفریده شده و بنظر من اندام آن ها بسیار زیباست. من از نشان دادن بدنم در فیلم ها خجالت نمیکشم اما گاهی اوقات پیشنهادات پست و زننده ای به من می شود که گویی من در بدن خودم چیز هایی پست و زننده ای دارم.
آنجلینا جولی

 

 
من همیشه احساس میکنم محصورم، زندانی ام، مثل اینکه به چیزهایی مشت میزنم که وجود ندارند. در اتاقی که من در آن قرار میگیرم همیشه انرژی بیش از اندازه ای وجود دارد.
آنجلینا جولی 
 
 من آدم بسیار معتقدی هستم اما به عدالت ایمان ندارم، صلحی وجود ندارد، صلح بطول نمی انجامد، به هیچ وجه.
آنجلینا‌جولی 
 
 هیچ وقت فکر نمیکردم بچه دار بشوم، هیچ وقت فکر نمیکردم عاشق بشوم، هیچ وقت فکر نمیکردم با شخص مناسبی ملاقات کنم. مانند کسی که از یک خرابه بیرون آمده، پذیرفتن این چیزهای واقعی درحالیکه به دنبال اون ها نبودید مثل یک افسانه است.
آنجلینا جولی
 
وقتی دارید بارهای سنگین گذشته را با خود حمل میکنید تشخیص اینکه چگونه آدمی هستید مشکل است. من یاد گرفته ام این بارها را رها کنم و به سرعت بیشتری به مرحله بعدی زندگی وارد شوم.
آنجلینا‌جولی
 
 
من بچه شاد و بی خیالی بود تا اینکه همه چیز برایم تاریک شد شاید بخاطر اینکه دنیا آنطور که تصور میکردم نبود.
آنجلینا جولی
 
 
من خودم را زیبا نمیدانم چرا که عیب های زیادی در خودم میبینم. مردم واقعا نظرات عجیبی دارند. آن ها میگویند من لاغر و نحیف هستم و فکر می کنند من با شنیدن این حرف خوشحال میشوم.
آنجلینا جولی
 

سخنان زیبای آنجلینا جولی

من هرجایی که باشم خودم را کنار پنجره می یابم و در حالیکه بیرون را تماشا می کنم، آرزو میکنم که کاش جای دیگری بودم.
آنجلینا‌جولی
 
 
درحالیکه دختران آرزو می کنند کاش رقاص باله بودند من آرزو داشتم یک دختر خون آشام ( ومپایر) میشدم.

آنجلینا جولی 

 
زندگی با مشکلات زیادی همراه است. مشکلاتی که نباید ما را بترسانند؛ مشکلاتی که می توانیم از عهده آن ها بر بیاییم و کنترلشان کنیم.
آنجلینا جولی 
 
 
وقتی بچه بودم پرنسس ها را مانند شیطان می دیدم و فکر میکردم آن ها شیطان هستند. آن ها خیلی زیبا بودند.
آنجلینا‌ جولی 
 
ممکن است فکر کنید که اگر من امروز کار اشتباهی انجام دهم فردا پشیمان خواهم شد. من به پشیمانی اعتقادی ندارم. به نظر من هر چیزی که باعث شده ما در جایگاه فعلی خودمان قرار بگیریم و مجبورمان می کند تا یک قدم به جلو برداریم خوب است. کافیست متعهد شوید و نتیجه را مشاهده کنید.
آنجلینا جولی 
 
زمانیکه منطقی میشوم نمیتوانم با حس درونی ام صادق باشم و به همین دلیل دچار دردسر می شوم.
آنجلینا جولی 
 
ذهن دوست دارد فراموش کند چون افکاری که در خود جای می دهد بر روی قلب و روح سنگینی می کند. من از گریه کردن و احساس درماندگی خسته شده ام. دوست دارم حتی برای یک مدت کوتاه دوباره نفس بکشم.
آنجلینا‌جولی
 
فکر نکنید که آدم های پولدار هالیوود مرا انسان نرمالی فرض می کنند. من خودم را وقف کارم کرده ام و چیزی که ارزش دارد همین است.
آنجلینا جولی

 

گاهی اوقات فکر میکنم همسرم خیلی فوق العاده است و نمیدانم که چرا با من است. من نمیدانم که آیا به اندازه کافی خوب هستم یا نه اما اگر او را خوشحال میکنم در اینصورت همان چیزی هستم که می خواهم.
آنجلینا جولی 

 

 
هر وقت احساس شکست میکنم، یک نقشه بر می دارم و به آن نگاه میکنم. من تا زمانی که به خودم یادآوری کنم این زندگی یک ماجراجویی بزرگ است و کارهای زیادی برای انجام دادن و تماشا کردن وجود دارد، به نگاه کردن به این نقشه ادامه می دهم.
آنجلینا جولی
  
 
مرکز زندگی من فرزندانم هستند. من ساعت سه شب به خاطر خستگی پا از خواب بیدار می شوم و با ۴ بچه ام برای چند ساعت بیرون می روم و بعد به خانه بازمیگردم. کار من همین است.
آنجلینا‌ جولی
 
میخواهم رک باشم. میخواهم عقایدم را بیان کنم و امیدوارم تعبیر درستی از آن ها شود. من نمیخواهم آزادی را کنار بگذارم و نخواهم گذاشت.
آنجلینا جولی 
 
 
خیلی دوست دارم به سن پیری برسم. دوست دارم به یک پیرزن فرسوده تبدیل شوم اما یک گذشته غنی در پشت سرم و یک آینده در پیش رویم داشته باشم.
آنجلینا‌ جولی
از دست ندهید