هازار ارگوچلو: زندگی شخصی ام به خودم مربوط است+بیوگرافی کامل

هازار ارگوچلو (به ترکی Hazar Ergüçlü) در ۱ ژانویه ۱۹۹۲ در قبرس شمالی به دنیا آمده است و اصالتا اهل قبرس است. هازار ارگوچلو پس از مهاجرت به ترکیه بازی در فیلم ها و سریال های ترکی را آغاز کرده است. با وای آره همراه باشید تا بیوگرافی کامل این بازیگر زیبای ترک را تقدیمتان کنیم:

خانواده و تحصیلات 

خانواده و تحصیلات هازار ارگوچلوهازار ارگوچلو از پدری به نام سلیمان و مادری بنام نشه متولد شده و دو برادر به نام های زیا و یوسف دارد. مادر او مدیر شبکه BRT قبرس و پدرش روزنامه نگار یکی از روزنامه های قبرس است.
 
 
 هازار دوران دبیرستان خود را در کالج Yakin Dogu به پایان رسانده است. او در طی تحصیل در این دبیرستان در کلاس های تئاتر شهرداری لفکوشای ترک نیز شرکت می کرده است. هازار ارگوچلو علاوه بر بازیگری به موسیقی و ساز هایی همچون پیانو، گیتار و ویولن علاقه زیادی دارد. هازار از اوایل سال ۲۰۲۰ به عنوان چهره ی تبلیغاتی برند ریبورک انتخاب شده است. 

آغاز کار حرفه ای 

هازار برای اولین بار با در سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه ای با فیلم سایه ها و صورت ها به دنیای بازیگری قدم گذاشت. او در عین حال در کنسرواتور دولتی دانشگاه هالیچ در رشته تئاتر پذیرفته شد و شروع به تحصیل در این دانشگاه کرد. 
 
سریال های هازار ارگوچلو
 
هازار ارگوچلو برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ بازی در سریال های ترک را آغاز کرد. او در این سال در سریال کوزی گونی به ایفای نقش پرداخت. هازار در سال ۲۰۱۲ برای بار دوم مقابل دوربین سینما ظاهر شد و در فیلم از گرسنگی سیر شدن به هنرنمائی پرداخت. او همچنین در سال ۲۰۱۳ در فیلم دنیای من  و در کنار هنرمندانی همچون برن سات، اوعور یوجل و آیچا بینگول بار دیگر بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت.
 
هازار ارگوچلو در سال ۲۰۱۳ در سریال جزر و مد حاضر شد و توانست با بازی بسیار خوب خود در کنار بازیگران مشهوری همچون چاعاتای اولوسوی، سرنای ساریکایا، تانر اولمز، باریش فالای و متین آکدولگر در بین بینندگان به شهرت زیادی دست پیدا کند. هازار در ۲۰۱۴ به بازی در فیلم ماهی پرداخت. او سال ۲۰۱۵ در سریال مادر ها و مامان ها هنر خود را به نمایش گذاشت و پس از آن در سال ۲۰۱۶ در فیلم لباس تنگ بار دیگر بازی فوق العاده ای از خود نشان داد.
فیلم ها و سریال های هازار ارگوچلو
هازار ارگوچلو در تابستان ۲۰۱۶ با نقش جانسو در کنار بازیگرانی همچون انگین اوزتورک، مریچ آرال و اوزان دولونای در سریال قشر مرفه (جامعه اشراف) حاضر شد. از دیگر فیلم ها و سریال هایی که هازار ارگوچلو در آن ها به ایفای نقش پرداخته می توان به سریال راز های زندگی در سال ۲۰۱۷، مجله دودولو در سال ۲۰۱۸، فیلم محله در سال ۲۰۱۸، فیلم احمق در سال ۲۰۱۸، فیلم درخت گلابی وحشی در سال ۲۰۱۸، فیلم همه چیز با تو زیباست در سال ۲۰۱۸ و سریال محافظ در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد.
 

جوایز هازار ارگوچلو

هازار ارگوچلو در سال ۲۰۱۷ برای بازی در فیلم برف موفق به دریافت جایزه turkan soray، و دریافت عنوان بهترین بازیگر زن در پنجاه و چهارمین جشنواره ملی contest day شد. جوایز دیگر هازار عبارتند از جایزه siyad و جایزه فستیوال فیلم آدانا. 

قد و وزن هازار ارگوچلو

قد هازار ۱۷۰ سانتی متر و وزن او ۵۳ کیلوگرم است.
 

قد و وزن هازار ارگوچلو

 همسر و روابط خصوصی هازار ارگوچلو  

هازار ارگوچلو مجرد است. او قبلا با تانر اولمز رابطه داشت و پس از آن وارد رابطه عاشقانه با میتهت جان اوزر شد. هازار از سال ۲۰۱۸ رابطه خود را با انور اونلو، کارگردان ۴۶ ساله ترک آغاز کرده است. اختلاف سنی ۱۹ ساله بین هازار و انور انتقادات و حرف و حدیث های زیادی را در رسانه ها بوجود آورده است. این زوج به صورت مرتب عکس هایی از خودشان در اینستاگرام منتشر می کنند.
 
دوست پسر و همسر هازار ارگوچلو  
هازار ارگوچلو و انور اونلو
 زمانیکه از هازار در مورد انتقاداتی که در مورد رابطه او با انور می شد سوال شد وی چنین پاسخ داد:”این زندگی و رابطه منه و مربوط به خودمه. همه در مورد این رابطه نامتعارف از من سوال میکنن و قبول دارم که رابطم شبیه به رابطه های دیگه نیست.”
 
هازار از آشنایی با انور بسیار خوشحال است و در مصاحبه ای او را فردی باهوش و سرگرم کننده نامیده است. 
 

اینستاگرام هازار ارگوچلو 

هازار ارگوچلو در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام بسیار فعال است و عکس های جذابی از خود منتشر می کند. او در حال حاضر نزدیک به ۲٫۳میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

اینستاگرام هازار ارگوچلو

فیلم ها و سریال های هازار ارگوچلو 

۲۰۱۰- فیلم Golgeler ve Suretler (سایه ها و صورت ها)

۲۰۱۱- Kuzey Guney (کوزی گونی یا شمال جنوب)

۲۰۱۲- Acliga Doymak ( از گرسنگی سیر شدن)

۲۰۱۳- فیلم Benim Dumyam (دنیای من)

۲۰۱۳- سریال Medcezir (جزر و مد)

۲۰۱۴- فیلم balil (ماهی)
 

۲۰۱۵- سریال Analar ve Anneler (مادر ها و مامان ها)

۲۰۱۶- Dar Elbise (لباس تنگ)

۲۰۱۶- سریال yuksek sosyete (قشر مرفه)

۲۰۱۷- سریال hayat sirlari (راز های زندگی)

۲۰۱۸- سریال dudullu postasi (مجله دودولو)

۲۰۱۸- فیلم Mahalle (محله)

۲۰۱۸- فیلم manyak (احمق)

۲۰۱۸- فیلم ahlat agaci (درخت گلابی وحشی)

۲۰۱۸- فیلم her sey seninle guzel (همه چیز با تو زیباست)

۲۰۱۸- koruyocu (محافظ)

عکس بدون آرایش هازار ارگوچلو
چهره بدون آرایش هازار ارگوچلو
از دست ندهید