آیچا آیشین توران :استانبول مرا ترساند+ بیوگرافی و روابط خصوصی آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران (به ترکی Ayça Ayşın Turan) بازیگر جذاب و معروف ترک، در ۲۵ اکتبر ۱۹۹۲ در سینوپ ترکیه بدنیا آمده است. در این مطلب داریم تا به بیوگرافی کامل و روابط خصوصی این بازیگر زیبا بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

عکس بدون آرایش آیچا آیشین توران
چهره بدون آرایش آیچا آیشین توران

خانواده و تحصیلات

 آیچا آیشین توران در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمده است. او ۵ برادر و یک خواهر دارد. پدر آیچا اهل کاستامون و مادرش اهل سینوپ است. خانواده مادری او اصالتا اهل تونس هستند.

خانواده و تحصیلات آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران دوران دبیرستان را در سینوپ گذراند و زمانیکه در رشته رادیو، تلویزیون و سینمای دانشگاه استانبول قبول شد به استانبول آمد. او از ۷ سالگی کمان می نوازد.

آیچا درس بازیگری را در تئاتر غضنفر اوزجان و گونول اولکو، از فرید سولچوک فرا گرفته است. آیچا همچنین در کنسرواتور شهرداری سینوپ نیز آموزش تئاتر دیده است. بسیاری از طرفداران آیچا او را شبیه به میراندا کر می دانند.  

 

آغاز کار حرفه ای

او در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار با سریال تپه مهربانی به دنیای بازیگری قدم گذاشت.  

از سریال های معروف آیچا آیشین توران می توان به سریال مریم اشاره کرد. او در این سریال در نقش اصلی مریم ظاهر شده و در کنار بازیگرانی همچون فورکان آندیچ، جمال توکتاش، سرنای آکتاش، بستمسو اوزدمیر، آچلیا توپال اوغلو به هنرنمائی پرداخته است.

آیچا در سریال اخیر خود بنام هاکان: محافظ با چاعاتای اولسوی همبازی شده است.

 

ایچا آیشین توران: هرج و مرج استانبول مرا ترساند

ایچا آیشین توران در مصاحبه ای در مورد علاقه به بازیگری و آمدن به استانبول چنین گفته است: “من در سینوپ به دنیا آمدم و بزرگ شدم. اگر بخواهم بگویم بازیگری جزو آرزو های بچگی ام بوده کلیشه گفتم ولی از همان بچگی میدانستم که به این شغل علاقه زیادی دارم و آن را انتخاب خواهم کرد.

دوست داشتم با هنر سروکار داشته باشم. به خاطر همین به استانبول اومدم. در ابتدا هرج و مرج استانبول مرا  ترساند و خیلی گریه کردم. گاهی اوقات فکر میکردم برگردم اما تسلیم نشدم. بزرگترین پشتیبانم در این راه مادرم بود.”

 

رنگ چشم، قد و وزن آیچا آیشین توران 

رنگ چشم آیچا آیشین توران آبی، قد او ۱۶٧ سانتی متر و وزنش ۴۷ کیلوگرم است.

رنگ چشم، قد و وزن آیچا آیشین توران 

همسر و دوست پسر آیچا آیشین توران 

آیچا مجرد است. او در سال ۲۰۱۵ با کارگردان فیلم خطرناک دوست داشتنی یعنی اوزجان دنیز که یکی از بازیگران معروف ترک نیز هست وارد رابطه شد. آیچا در سال ۲۰۱۶ با آراس آیدین، همبازی خود در سریال آلتین سویلار، دوست شد و در سال ٢۰۱٧ با فردی بنام امید اوروچ وارد رابطه شد. طبق گفته رسانه ها او در حال حاضر با کسی رابطه ندارد.

اینستاگرام آیچا آیشین توران

آیچا در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال است و عکس های جذابی از خود منتشر می کند. او در حال حاضر ۱.۵ میلیون دنبال کننده در این شبکه اجتماعی دارد.

اینستاگرام آیچا آیشین توران

 

فیلم های سینمایی آیچه آیشین توران 

٢۰۱۶ – فیلم Sevimli tehlikeli (خطرناک دوست داشتنی) در نقش زلیش 

 

سریال های آیچه آیشین توران 

٢۰۱٣ – سریال Sefkat tepe (تپه مهربانی) در نقش مروه 

٢۰۱٣ – سریال  Dinle sevgili (گوش کن عشقم) در نقش گولفم 

٢۰۱۴ – سریال karagul (رز سیاه) در نقش آدا 

٢۰۱۴ –سریال Sungurlar (سونگورلار )در نقش مروه

٢۰۱۶- سریال  Altinsoylar (آلتین سویلار) در نقش بورجو گونه باکان 

٢۰۱٧- سریال Meryam (مریم) در نقش مریم آکچا سارگون 

٢۰۱٨ تا ٢۰۱٩- سریال Hakan:Muhafiz (هاکان: محافظ) در نقش لیلا 

 

 

 

 

 

از دست ندهید