بیوگرافی وعکس های جذاب گوکان اوزن و دخترانش

گوکان اوزن (به ترکی Özen Gokhan) با نام کامل احمد گوکان اوزن؛ ترانه سرا، بازیگر، موزیسین، تنظیم کننده و خواننده ی خوش صدای ترک، متولد ٨ آذر ۱٣۵٨ در آنکارا است. در این مطلب به بیوگرافی گوکان اوزن و روابط خصوصی وی خواهیم پرداخت. با وای آره همراه شوید:

 

تحصیلات و آغاز کار حرفه ای

گوکان اصالتا اهل ترابوزون است. او دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در کالج TED. Ankara گذرانده و در سال ۱٩٩۶ از این کالج فارغ التحصیل شده است.گوکان آمورش گیتار نیز دیده است و فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد از دانشگاه ییلدیز تکنیک می باشد.

بیوگرافی و عکس های گوکان اوزن

گوکان اوزن اولین آلبوم خود بنام Özelsin را در سال ٢۰۰۰ روانه ی بازار کرد و حدود ۵۰۰ هزار کپی از این آلبوم فروخته شد. او با انتشار آلبوم دوم خود بنام Duman Gözlüm که آهنگ هایی همچون Aramazsan Arama ،Tabir-i Caizse و Dön Çarem را در خود جای داده بود، بیش از پیش بر شهرت خود افزود. گوکان با انتشار آلبوم سوم خود رکورد زد؛ بطوریکه تنها در عرض سه روز، ٣۰۰ هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفت و گوکان جای پای خود را در عرصه ی موزیک ترکیه بیش از پیش محکم کرد.

ترانه سرایی تمامی آهنگ های این آلبوم توسط خود گوکان انجام شده بود. آخرین آلبوم گوکان اوزن بنام Maske در سال ٢۰۱۵ منتشر شده و وی در حال آماده سازی آلبوم جدید خود است. گوکان علاوه بر موسیقی، در زمینه ی بازیگری نیز فعالیت داشته و تا به امروز در سه سریال به ایفای نقش پرداخته است. 

 

قد و وزن گوکان اوزن

قد گوکان ۱.۷۴ سانتی متر و وزن او ٧۶ کیلوگرم است.

 

همسر و دوست دختر گوکان اوزن

گوکان در سال ٢۰۱۰ با فردی بنام سلین سویگن ازدواج کرد و در سال ٢۰۱۶ از او جدا شد. او  صاحب دو فرزند دختر از همسر سابقش است و بزرگترین شادی اش را بودن در کنار دخترانش می داند.

همسر و دوست دختر گوکان اوزن
عکس عروسی گوکان اوزن و همسر سابقش

 

دختر اول گوکان بنام آدا درن در سال ٢۰۱٢ و دختر دومش بنام درین سو در سال ٢۰۱۵ بدنیا آمده است.

 او در رابطه با جدایی از همسرش گفته است:” رابطه ها می تونن به پایان برسن اما وقتی پای بچه در میون باشه، دوستی و شریک بودن، به هیچ وجه به پایان نمیرسه. به خاطر همین، احترام بین دو طرف باید حفظ بشه. احترام به مادر بچه هام، احترام به منه.” 

گوکان اوزن در کنار دخترانش
گوکان اوزن در کنار دخترانش

 او علت اصلی جدایی اش را ذکر نکرده و گفته است که مسائل خصوصی خود را با کسی در میان نمیگذارد. طبق گفته ی گوکان، او بصورت توافقی از همسرش جدا شده است. در سال ٢۰۱٧ ، گوکان با یک مربی یوگا و مانکن آمریکایی بنام راشل هاول وارد رابطه شده است. او حدود ٣ سال است که در میامی آمریکا زندگی می کند و گفته است که در آمریکا خیلی راحت تر است و بهتر می تواند به کار ترانه سرایی و موزیک بپردازد.

 

اینستاگرام گوکان اوزن

گوکان اوزن در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر ۱ میلیون دنبال کننده دارد.

 

آلبوم های گوکان اوزن

٢۰۰۰- آلبوم Özelsin

٢۰۰۱- آلبوم Duman Gözlüm

٢۰۰٢- آلبوم ریمیکس Duman Gözlüm

٢۰۰٣- آلبوم Civciv

٢۰۰۴- آلبوم Her Şeyde Biraz Sen Varsın

٢۰۰۴- آلبوم Aslında

٢۰۰۵- آلبوم Kalbim Seninle – One More Time

٢۰۰٧- آلبوم Resimler & Hayaller

٢۰۰٨- آلبوم Bize Aşk Lazım

٢۰۱۰- آلبوم Daha Erken

٢۰۱۰- آلبوم Başka

٢۰۱٣- آلبوم Milyoner

٢۰۱۵- آلبوم Maske

 

فیلم ها و سریال های گوکان اوزن 

٢۰۰۶- سریال Sevda Çiçeği (گل عشق) در نقش سلیم

٢۰۰٧- سریال Yalan Dünya (دنیای دروغ) در نقش سانر / عمر

٢۰۱۱- سریال Yıldız Masalı (داستان ستاره) در نقش کایا درن

از دست ندهید