بیوگرافی و روابط خصوصی ابرو شاهین (Ebru Şahin) بازیگر سریال Hercai

برو شاهین (به ترکی Ebru Şahin )، بازیگر زیبا و با استعداد ترک، متولد ۱۸ می ۱۹۹۴ در استامبول است. سریال اخیر و زیبای بی وفا (Hercai) که ابرو شاهین یکی از نقش های اصلی آن را بر عهده داشته موجب شد تا به بیوگرافی وی بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

تحصیلات و آغاز کار حرفه ای

ابرو شاهین پس از فارغ التحصیلی در رشته علوم تربیت بدنی و گرفتن لیسانس خود از دانشگاه استانبول، شروع به شرکت در کلاس های بازیگری کرد.

ابرو برای اولین بار با فیلم سینمایی  پول خون در سال ۲۰۱۶ پا به عرصه ی بازیگری گذاشت. او در سال ۲۰۱۵ در تبلیغات تلویزیونی چندین برند نیز بازی کرده است.

بیوگرافی و عکس های جدید ابرو شاهین

او پس از این سریال، با فیلم بابام جلوی دوربین رفت و با بازیگرانی همچون چتین تکیندور، ملیسا شنولسون، برکر گوون و ارکان کولچاق همبازی شد.

ابرو در سال ۲۰۱۸ در کنار بازیگرانی همچون اوزجان دنیز، آصلی انور، ایپک بیلگین، ساحیل بادمجی و گوون مراد آکپینار به ایفای نقش بورجو در سریال معروف عروس استانبول پرداخت.

 کار اخیر ابرو مربوط به سریال بی وفا است. او در این سریال در نقش رییان ظاهر شده است. از بازیگران سریال بی وفا می توان به آکین آکینوزو، گلچین سانتیر اوغلو، سرهات توتوملوئر و آیدا آکسل اشاره کرد.

قد و وزن ابرو شاهین 

قد ابرو ۱.۶۶ سانتی متر و وزن او ۵۴ کیلوگرم است.

قد و وزن ابرو شاهین 

همسر و روابط خصوصی ابرو شاهین 

ابرو مجرد است. در سال ۲۰۱۸ حرف و حدیث هایی مبنی بر رابطه عاشقانه ابرو شاهین و تولگا ساریتاش به گوش می رسید که هیچ یک، این رابطه را تایید نکردند. ابرو در آخرین مصاحبه ی خود اعلام کرده است که به دنبال مردی باهوش است و اولین شرط رابطه خود با یک مرد را باهوش بودن او میداند.

خبرنگاران در سال ۲۰۱۸، از ابرو و تولگا ساریتاش در حین خروج از یک کلوب عکس برداری کرده بودند و هیچ یک از این دو متوجه خبرنگاران نشده بودند.

ابرو در ماه جولای ۲۰۲۰ در تعطیلات آلاچاتی با بسکتبالیست ترک، جدی عثمان دیده شده است. ابرو که قبلا شایعات رابطه اش با جدی را دروغ خوانده بود، ‌شکار خبرنگاران شد. ابرو و جدی با دیدن دوربین خبرنگاران، برای آن ها دست تکان داده اند! جدی از بسکتبالیست های پرطرفدار ترک است و هم اکنون بیش از ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.
 
 

اینستاگرام ابرو شاهین

ابرو در شبکه ی اینستاگرام بسیار فعال است و در حال حاضر نزدیک به ۲.۸ میلیون دنبال کننده دارد.

اینستاگرام ابرو شاهین

فیلم ها و سریال های ابرو شاهین 

٢۰۱۶ -فیلم Kan parasi (پول خون)

٢۰۱٧ -فیلم babam (بابام) نقش نیلوفر 

٢۰۱٧ -سریال Savasci (جنگجو) در نقش دیدم 

٢۰۱٧ -سریال Istanbul Gelini (عروس استانبول) در نقش بورجو 

٢۰۱٨ -سریال Yasak elma (سیب ممنوعه) در نقش هیرا 

٢۰۱٩ -سریال Hercai (بی وفا) در نقش رییان 

 

از دست ندهید