بیوگرافی کامل میرای دنر به همراه عکس های جذاب و روابط خصوصی

میرای دنر (به ترکی Miray dener) در ۱۵ فوریه ۱۹۹۹ در استانبول بدنیا آمده است. نام کامل میرای دنر، میرای ناز دنر می باشد. در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی کامل این بازیگر جذاب ترک را تقدیمتان کنیم. با وای آره همراه باشد:

خانواده

میرای دنر در یک خانواده هنری و بازیگر بدنیا آمده است. میرای، دختر عموی دو بازیگر ترک، آراس بولوت اینملی و اورچون اینملی است. همچنین، الهان دانر و چنگیز دانر (بازیگران تئاتر و سینمای ترکیه)، عموهای پدر میرای هستند.

خواهر میرای، ایپک نور دانر طراح فشن است. خانواده پدر بزرگ مادری او اصالتا اهل یونان هستند که بدلیل جنگ به ترکیه مهاجرت کرده بودند. 

عکس های جذاب و بیوگرافی میرای دنر بازیگر جذاب ترک

تحصیلات 

میرای در سال ۲۰۱۳ یک سال در کلاس های زبان دبیرستان جمال رشید شرکت کرد و به مطالعه زبان انگلیسی پرداخت. او همچنین درس های سل، پیانو و خوانندگی این دبیرستان را نیز گذرانده است.

زندگینامه کامل میرای دنر

میرای در نهایت به دلیل غیبت زیاد در کلاس های درس، دبیرستان را ترک کرد و ادامه تحصیلات خود را بصورت غیر حضوری ادامه داد.

او در حال حاضر فارغ التحصیل رشته موسیقی از دبیرستان هنر های زیبای جمال رشید است.

 

آغاز کار حرفه ای

میرای دنر از کودکی تا به الان در ژانر های مختلفی از جمله کمدی، فانتزی، درام و زندگینامه به ایفای نقش پرداخته و با سن و سال کم خود، بازی در فیلم ها و سریال های متعددی را تجربه کرده است. میرای حرفه ی بازیگری را در سال ۲۰۰۷ با سریال کمدی و کودکانه آرزوی عروسک پارچه ای آغاز کرد.

فیلم ها و سریال های میرای دنر بازیگر جذاب ترک

او در این سریال با افرادی همچون اوریم آکین، فردی آتونر و فاتوش کاباساکال همبازی بود. شهرت اصلی میرای دنر با بازی در سریال جزر و مد و هنرنمائی در کنار بازیگرانی همچون سرنای ساریکایا و چاعلار ارطغرل آغاز شد. کار اخیر میرای دنر مربوط به سریال یک لیتر اشک چشم در سال ۲۰۱۹ است.   

جوایز

میرای دنر به خاطر بازی نقش هیلال در سریال وطنم تویی در کنار نقش مقابلش یعنی بوران کوزوم، در سال ۲۰۱۷ موفق به دریافت جایزه پروانه طلایی شده است.

قد و وزن میرای دنر 

قد میرای ۱.۶۴ و وزن او ۵۵ کیلوگرم است.

قد و وزن میرای دنر

همسر و روابط خصوصی میرای دنر 

میرای مجرد است. میرای در سال ۲۰۱۵ با فردی دوست بود که مشخصات او در دسترس نیست. وقتی این دو با خبرنگاران مواجه شده بودند دوست پسر میرای دنر با گفتن جمله ” اگر پدرم از رابطه من با خبر شود مرا می کشد” از خبرنگاران خواسته بود تا عکس های او با میرای را پاک کنند. 

میرای از سال ۲۰۱۸ و پس از همبازی شدن با کوبیلای آکا در سریال وطنم تویی، رابطه عاشقانه خود را با وی آغاز کرد. کوبیلای متولد ۵ می ۱۹۹۵ در استانبول و یکی از بازیگران محبوب ترک است.

وقتی خبرنگاران از میرای و کوبیلای در مورد اینکه به ازدواج فکر می کنند یا نه سوال کردند، کوبیلای چنین پاسخ داد که هنوز خیلی جوان هستیم و در آغاز راه قرار داریم.

در سال ۲۰۲۰، میرای و کوبیلای از یکدیگر جدا شدند. گفته می شود که علت جدایی این دو، خیانت کوبیلای به میرای است. طبق گفته ی رسانه ها، میرای اخیرا وارد رابطه با بوران کوزوم شده است. 

همسر و روابط خصوصی میرای دنر

 

اینستاگرام میرای دنر

میرای دنر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال است و عکس های زیبایی از خود منتشر می کند. او در حال حاضر نزدیک به ۹۰۰ هزار دنبال کننده دارد.   

اینستاگرام میرای دنر

بازی در تبلیغات تجاری مختلف 

فعالیت میرای دنر به سینما و تلویزیون محدود نمی شود. میرای تا به امروز در تبلیغات تجاری برند های مختلفی همچون Tetra pak ،torku konya seker ،Istikbal ،Renault  Pinar ،Lc Waikiki،pantene نیز شرکت داشته است.

بیوگرافی و عکس های جذاب میرای دنر بازیگر جذاب ترک

فیلم ها و سریال های میرای دنر 

٢۰۰٧- سریال bez bebek (آرزوی عروسک پارچه ای)

٢۰۰٩ تا ٢۰۱۱- سریال papatyam

٢۰۱۰- فیلم  Dersimiz Ataturk

٢۰۱۰- سریال Bir kadin bir erkek (یک زن یک مرد)

٢۰۱۰- فیلم Cinar Agaci (درخت چنار)

٢۰۱٢ – فیلم Arkadasim Max (دوستم مکس)

٢۰۱٢- سریال Zil calinca

٢۰۱٢- سریال Zil calinca Avi

٢۰۱٢ تا ٢۰۱٣ – سریال Merheba hayat (سلام زندگی)

٢۰۱٣ تا ٢۰۱۴- سریال Medcezir (جذر و مد)

٢۰۱۶ تا ٢۰۱٧- سریال Vatanim sensulin (وطنم تویی)

٢۰۱٧- فیلم Hurkus: Goklerdeki Kahraman

٢۰۱٨ تا ۲۰۱۹- سریال Bir Litre Gozyasi (یک لیتر اشک چشم)

 

 

از دست ندهید