بیوگرافی و عکس های جذاب برهان تونجر + ماجرای جدایی از ادا اجه

برهان تونجر (به ترکی Buğrahan Tuncer)  متولد ۳ فروردین ۱۳۷۲ در استانبول؛ بازیکن حرفه‌ی بسکتبال ترک است که اخیرا به خاطر رابطه ای که با ادا اجه داشته است، به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

 در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی بورهان تونجر و وضعیت رابطه ی فعلی او با ادا اجه را تقدیمتان کنیم. با وای آره همراه ما باشید : 

 

تحصیلات و‌ فعالیت حرفه ای برهان تونجر 

تحصیلات و‌ فعالیت حرفه ای برهان تونجر 

برهان اصالتا اهل استانبول است. او از دوران راهنمایی به بازی بسکتبال روی آورد و فعالیت حرفه ای خود در این رشته را از سال ۲۰۰۹ با تیم   Beşiktaş Cola Turka آغاز کرد. برهان، پیراهن شماره ی ۹ را بر تن می کند. 

 برهان به عنوان پوینت گارد (وظیفه سرعت بخشیدن به حملات تیم با کنترل صحیح توپ و رساندن آن به بهترین بازیکن ) و شوتینگ گارد (وظیفه امتیازگیری برای تیم)، برای سوپر لیگ بسکتبال ترکیه (BSL) و یورو لیگ این کشور بازی می‌کند. 

بیوگرافی و عکس های جذاب برهان تونجر

او در حال حاضر عضو تیم ملی بسکتبال ترکیه و همچنین عضو تیم افس آنادولو (باشگاه بسکتبال حرفه‌ای در شهر استانبول و پرافتخارترین تیم لیگ ترکیه) است.

 

قد و وزن برهان تونجر 

قد و وزن برهان تونجر 

قد برهان ۱۹۳ سانتی متر و وزن او ۹۰ کیلوگرم است. 

 

همسر و روابط خصوصی برهان تونجر 

برهان مجرد است‌. او در سال ۲۰۱۹ وارد رابطه با ادا اجه شد. این دو در ابتدا دوستی خود را بصورت پنهانی ادامه دادند اما رفته رفته رابطه ی آن ها تبدیل به سوژه ی رسانه ها شد.

 با این حال اخیرا جدایی ادا اجه و بورهان تونجر، بسیار خبرساز شده است. طبق گفته ی رسانه ها، ادا و برهان که در دوران قرنطینه ی کرونا با یکدیگر زندگی میکرده اند، اخیرا از یکدیگر جدا شده اند.

 ادا و برهان، دست از دنبال کردن یکدیگر در اینستاگرام برداشته اند و ادا، عکس هایش با برهان را از صفحه ی اینستاگرامش پاک کرده است. برهان قبل از آشنایی با ادا، با کسی دیده نشده بود.

 

پیج اینستاگرام برهان تونجر 

پیج اینستاگرام برهان تونجر 

برهان در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر بیش از ۴۰ هزار دنبال کننده دارد.

 

تیم هایی که برهان تونجر برای آن ها بازی کرده است

۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱- تیم Beşiktaş Cola Turka 

۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳- تیم Aliağa Petkim 

۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴- تیم Mersin BB 

۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵- تیم Eskişehir Basket 

۲۰۱۵- تیم Yeşil Giresun Belediye 

۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶- تیم  Best Balıkesir 

۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸- تیم Eskişehir Besket 

۲۰۱۸ تا به امروز – تیم Anadolu Efes 

 

از دست ندهید