بیوگرافی خواندنی گوکبرک دمیرجی بازیگر نقش امیر در سریال قسم

 

گوکبرک دمیرجی متولد ٢٨ مهر ۱٣۶٨ در ازمیت ترکیه، بازیگر جوان ترک است که اخیرا شاهد بازی زیبای وی در سریال قسم بوده ایم. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی گوکبرک دمیرجی بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده و حقایقی در مورد زندگی گوکبرک دمیرجی

گوکبرک اصالتا اهل آدانا است . او به خاطر شغل پدرش در ازمیت بدنیا آمده است و پس از آن، زندگی در شهر های مختلف را تجربه کرده است. گوکبرک یک برادر بنام برکای که ۶ سال از او کوچکتر بود، داشت که متاسفانه در ۱٨ سالگی بر اثر تصادف با موتور جان خود را از دست داده است.  

خانواده و حقایقی در مورد زندگی گوکبرک دمیرجی

گوکبرک به موتور سواری علاقه ی زیادی دارد اما به خاطر اتفاقی که برای برادرش افتاده و همین طور بخاطر اینکه تنها فرزند خانواده است، مجبور شده تا از موتور سواری صرف نظر کند. او همچنین شمشیربازی و اسب سواری نیز آموزش دیده است و مدتی چهره ی تبلیغاتی برند های Rexona Survivor و Letgo بوده است. گوکبرک مدتی نیز به عنوان مدل با یک عکاس ایتالیایی بنام Eduardo Delille کار کرده است.

او چندین سال بازی بوکس انجام داده و رشته اصلی اش موای تای است. گوکبرک در مسابقات کیک بوکسینگ سال ٢۰۰٩ که مخصوص مناطق دریای مرمره برگزار شده بود، توانست مقام سوم را از آن خود کند و در حال حاضر ورزش هایی همچون کراس، فیتنس، بسکتبال و پینگ پنگ را دنبال می کند. 

او به حیوانات علاقه زیادی دارد و زمان های بیکاری خود را به موسیقی و حیوانات اختصاص می دهد. طبق گفته ی گوکبرک، او صدای خوبی دارد اما بصورت حرفه ای آواز نمی خواند. گوکبرک عاشق گروه راک Pink Floyd هست و همواره به آهنگ های این گروه راک قدیمی گوش می کند.

آغاز کار بازیگری

گوکبرک درس های بازیگری را در تئاتر چنگیز کوچوکایواز گذرانده و برای اولین بار با سریال Bir zamanlar osmanli kiyam به دنیای بازیگری قدم گذاشته است. او پس از این سریال، در سریال های معروفی همچون اسمش را تو بگذار و عشق زندگیم به ایفای نقش پرداخته است. از سایر بازیگران سریال عشق زندگیم می توان به افرادی همچون سرکان چای اوغلو، هانده دوغان دمیر و برک هاکمن اشاره کرد.

بازی اخیر گوکبرک دمیرجی مربوط  به سریال قسم و ایفای نقش امیر است. نقش های اصلی این سریال را گوکبرک و اوزگه یائیز بر عهده دارند.

فیلم ها و سریال های گوکبرک دمیرجی

قد و وزن گوکبرک دمیرجی

قد گوکبرک ۱.۸۱ سانتی متر و وزن او ٧٧ کیلوگرم است.

 

همسر و دوست دختر گوکبرک دمیرجی

گوکبرک مجرد است و تا به امروز روابط خصوصی خود را رسانه ای نکرده است. 

 

پیج اینستاگرام گوکبرک دمیرجی

گوکبرک در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر نزدیک به ۱٨۰ هزار دنبال کننده دارد.

 

فیلم ها و سریال های گوکبرک دمیرجی

٢۰۱٢- سریال Bir zamanlar osmanli kiyam

٢۰۱٣- سریال Osmanlı’da Derin Devlet (دولت پنهان)

٢۰۱۵- فیلم سینمایی Demir Atli Gringo

٢۰۱۶- سریال Adini sen koy (اسمش را تو بگذار) در نقش کیلیچ

٢۰۱۶- سریال Hayatimin Aski  (عشق زندگیم) در نقش عادل

٢۰۱۶- فیلم سینمایی Yildizlar da kayar

٢۰۱٧- سریال Arka sokaklar (کوچه های پشتی)

٢۰۱٧- فیلم سینمایی Malazgirt 1071 (ملازگرد ۱۰۷۱) در نقش سلطان آلپ ارسلان

٢۰۱٩- سریال Yemin (قسم) در نقش یمین

 

از دست ندهید