بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب گوکبرک دمیرجی کارتال در سریال سه خواهر

گوکبرک دمیرجی ( Gökberk Demirci ) متولد ٢٨ مهر ۱٣۶٨ در ازمیت ترکیه، بازیگر جوان ترک است که اخیرا شاهد بازی زیبای وی در سریال قسم بوده ایم. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی گوکبرک دمیرجی بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده و حقایقی در مورد زندگی گوکبرک دمیرجی

 

گوکبرک اصالتا اهل آدانا است. او به خاطر شغل پدرش در ازمیت بدنیا آمده است و پس از آن، زندگی در شهر های مختلف را تجربه کرده است. گوکبرک یک برادر بنام برکای که ۶ سال از او کوچکتر بود، داشت که متاسفانه در ۱٨ سالگی بر اثر تصادف با موتور جان خود را از دست داده است.  

خانواده و حقایقی در مورد زندگی گوکبرک دمیرجی

گوکبرک به موتور سواری علاقه ی زیادی دارد اما به خاطر اتفاقی که برای برادرش افتاده و همین طور بخاطر اینکه تنها فرزند خانواده است، مجبور شده تا از موتور سواری صرف نظر کند. او همچنین شمشیربازی و اسب سواری نیز آموزش دیده است و مدتی چهره ی تبلیغاتی برند های Rexona Survivor و Letgo بوده است. گوکبرک مدتی نیز به عنوان مدل با یک عکاس ایتالیایی بنام Eduardo Delille کار کرده است.

بیوگرافی و عکس های جذاب گوکبرک دمیرجی

او چندین سال بازی بوکس انجام داده و رشته اصلی اش موای تای است. گوکبرک در مسابقات کیک بوکسینگ سال ٢۰۰٩ که مخصوص مناطق دریای مرمره برگزار شده بود، توانست مقام سوم را از آن خود کند و در حال حاضر ورزش هایی همچون کراس، فیتنس، بسکتبال و پینگ پنگ را دنبال می کند. 

زندگینامه و عکس های جذاب گوکبرک دمیرجی

او به حیوانات علاقه زیادی دارد و زمان های بیکاری خود را به موسیقی و حیوانات اختصاص میدهد. طبق گفته ی گوکبرک، او صدای خوبی دارد اما بصورت حرفه ای آواز نمی خواند. گوکبرک عاشق گروه راک Pink Floyd هست و همواره به آهنگ های این گروه راک قدیمی گوش میکند.

 

آغاز کار بازیگری

 

گوکبرک درس های بازیگری را در تئاتر چنگیز کوچوکایواز گذرانده و برای اولین بار با سریال Bir zamanlar osmanli kiyam به دنیای بازیگری قدم گذاشته است.

 

 

او پس از این سریال، در سریال‌های معروفی همچون اسمش را تو بگذار و عشق زندگیم به ایفای نقش پرداخته است. از سایر بازیگران سریال عشق زندگیم می توان به افرادی همچون سرکان چای اوغلو، هانده دوغان دمیر و برک هاکمن اشاره کرد.

فیلم ها و سریال های گوکبرک دمیرجی

بازی معروف دیگر گوکبرک دمیرجی مربوط به سریال قسم و ایفای نقش امیر است. نقش های اصلی این سریال را گوکبرک و اوزگه یائیز بر عهده دارند.

 

 

آخرین بازی گوکبرک مربوط به سریال سه خواهر در سال ۲۰۲۳ و ایفای نقش کارتال کوکسال در این سریال است. 

 

قد و وزن گوکبرک دمیرجی

قد و وزن گوکبرک دمیرجی

قد گوکبرک ۱.۸۱ سانتی متر و وزن او ٧٧ کیلوگرم است.

 

همسر و نامزد گوکبرک دمیرجی

همسر و نامزد گوکبرک دمیرجی
گوکبرک و اوزگه

گوکبرک مجرد است. او پس از همبازی شدن با بازیگر ترک، اوزگه یاگیز، وارد رابطه با وی شد. این دو چند بار جدا شده و دوباره آشتی کرده اند.

 

 

پیج اینستاگرام گوکبرک دمیرجی

 

گوکبرک در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر ۱.۳ میلیون دنبال کننده دارد.

 

 

فیلم ها و سریال های گوکبرک دمیرجی

 

٢۰۱٢- سریال Bir zamanlar osmanli kiyam

 

٢۰۱٣- سریال Osmanlı’da Derin Devlet (دولت پنهان)

 

٢۰۱۵- فیلم سینمایی Demir Atli Gringo

 

٢۰۱۶- سریال Adini sen koy (اسمش را تو بگذار) در نقش کیلیچ

 

٢۰۱۶- سریال Hayatimin Aski  (عشق زندگیم) در نقش عادل

 

٢۰۱۶- فیلم سینمایی Yildizlar da kayar

 

٢۰۱٧- سریال Arka sokaklar (کوچه های پشتی)

 

٢۰۱٧- فیلم سینمایی Malazgirt 1071 (ملازگرد ۱۰۷۱) در نقش سلطان آلپ ارسلان

 

٢۰۱٩- سریال Yemin (قسم) در نقش امیر 

 

۲۰۲۳- سریال Üç Kız Kardeş ( سه خواهر ) در نقش کارتال کوکسال 

 

از دست ندهید