بیوگرافی مرت رمضان دمیر + مصاحبه و بله برون پنهانی با افرا ساراچ اوغلو

مرت رمضان دمیر ( به ترکی Mert Ramazan Demir ) متولد ۸ بهمن ۱۳۷۶ در یکی از روستاهای منطقه شیله استانبول است.

 

بازی جذاب مرت رمضان دمیر با نقش فرید در سریال چشم چران عمارت ( Yali Capkini ) موجب شد تا که به بیوگرافی و حقایق جذاب زندگی این بازیگر جوان و خوش چهره بپردازیم. با سایت وای آره همراه باشید :

 

خانواده تا تحصیلات مرت رمضان دمیر

 

خانواده و تحصیلات مرت رمضان دمیر
کودکی مرت و پدر و برادرش در یک قاب

 

مرت کوچکترین فرزند خانواده است و به غیر از خود، ۴ برادر دارد.

 

مادر مرت خانه دار و پدرش، کسبه بازار بوده است. او تا بعد از دبیرستان، در همان منطقه شیله زندگی کرده و پس از آن در آژانس بازیگری ثبت نام کرده است. خانواده مرت اصالتا اهل کوجائلی هستند.

 

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب مرت رمضان دمیر

 

او در موسسه Dialog Anlatım İletişim استانبول و استدیو michelle danner acting studio کالیفرنیا، آموزش‌های بازیگری را گذرانده است. 

 

 

مرت رمضان دمیر : به عشق باور ندارم 

 

مرت در اظهار نظر جالبی گفته است : ” من به هیچ وجه تمایلی به آشنایی با کسی ندارم. به وقت گذروندن با کسی و او رو عمیقا شناختن علاقمندم. به عشق، باور ندارم. “

 

بیوگرافی خواندنی و عکس های مرت رمضان دمیر

 

مرت گفته است که قبل از اینکه وارد نقش شود، به منظور آماده شدن، موسیقی گوش می‌دهد. اما این روش رو به عنوان متد استفاده نمی‌کند اما قبل از رفتن جلوی دوربین، با اینکار به نوعی خودش را پیدا می‌کند. او همچنین قبل از اینکه جلوی دوربین برود، تا جایی که میتواند، نقشش را تمرین میکند. 

 

 

مرت گفته است که بازی در سینما، اولویتش است و پس از آن، پلتفرم پخش اینترنتی را ترجیح می‌دهد و اولویت آخرش تلویزیون است چرا که در تلویزیون، حد و حدود و قوانینی وجود دارد که باید آن را رعایت کرد اما چون پلتفرم پخش اینترنتی آزادتر است، پس از سینما، پلتفرم اینترنتی برایش جذاب است. 

 

بیوگرافی و مصاحبه با مرت رمضان دمیر

 

او گفته است که روتین روزمره ثابتی ندارد و بعضی از روزها فقط با خوابیدن و بعضی از روزها فقط با فیلم تماشا کردن، روزش را می‌گذراند اما در روزهای فیلمبرداری، فقط روی بازی‌اش متمرکز میشود و هیچ کار دیگری انجام نمی‌دهد. 

 

 

مرت گفته است که مدتی از زندگی واقعی‌اش را به عنوان بازیگر گذرانده است؛ به این معنی که وقتی بازی‌های بازیگران را نگاه میکرده، خودش را جای آن‌ها میگذاشته و بدون اینکه جلوی دوربین یا روی صحنه باشد، واقعیتی را خلق میکرده و تبدیل به خود این افراد میشده؛ گویی دیگر در دنیای خودش نیست. 

 

بیوگرافی و عکس های جذاب مرت رمضان دمیر

 

مرت گفته است که در  حین کار کردن، احساس میکند وجود دارد. او گفته است که آرزوهای بزرگی دارد و برای تحقق آن‌ها، باید سخت کار کند و باید ذهن، بدن و روحش را برای این رویاها آماده کند. 

 

 

او گفته است که نقطه تحول او زمانی بوده که زندگی مستقل خود را که باید تمام مسئولیت‌ها را به تنهایی به دوش میکشیده، شروع کرده است. 

 

 

مرت در ۱۷ سالگی، برای اولین بار گفته است که میخواهد بازیگر شود. او که در آن دوران پیش برادر دانشجویش که در دانشگاه دنیزلی تحصیل میکرده، زندگی میکرد، یک نمایشنامه تئاتر را خوانده و همزمان آن را تمرین کرده است. آن نمایشنامه، نمایشنامه هملت بوده و در آن لحظه، کنجکاوی عجیبی نسبت به بازیگری پیدا کرده است.

 

بیوگرافی و عکس های زیبای مرت رمضان دمیر

 

بازیگران ایده آل مرت، دنیل دی لوئیس و لئوناردو دی کاپریو هستند. 

 

 

او گفته است که ورزش‌های بسکتبال، فوتبال، تنیس روی میز، شنا و بوکس انجام می‌دهد و به تغذیه‌اش نیز توجه میکند. 

 

 

او زن زیبا را زنی با زیبایی طبیعی، اینکه خودش باشد و فعال باشد، تعریف کرده است. 

 

 

او نوشتن، کنار هم قرار دادن و بازی کردن را دوست دارد و هدف خود را تولید کردن در این عرصه عنوان کرده است. 

 

 

مرت رمضان دمیر و ماجرای ابروهای پُر پشت اش!

 

مرت رمضان دمیر و ماجرای ابروهای پر پشت اش!

 

نکته جالب دیگر در مورد مرت، این است که ابروهای پُر او سوژه رسانه‌ها شده بود. او در جواب به سوال مجری برنامه İbrahim Selim ile Bu Gece که پرسیده بود، ابروهاتون رو برمیدارید؟ گفته بود : ” شما هم همچین ابروهایی داشتید، یک دستی روشون میکشیدید! تو باید منو توی دوران دبیرستان میدیدی! “

 

 

 مرت گفته است که به خاطر ابروهایش او را خیلی مسخره می‌کردند و این موضوع تبدیل به یکی از تراماهای او شده بود. او گفته است که در حال حاضر یکی از چیزهای مورد علاقه‌اش، ابروهایش هستند.

 

بیوگرافی و عکس های جذاب مرت رمضان دمیر

 

مرت در ادامه گفته است : “یک روز که داشتم دبیرستان میرفتم، حالم خیلی گرفته بود. موچین رو برداشتم و ابروهام رو برداشتم. انقدر برداشتم که فقط کناره‌های ابروهام مونده بود. تابستون که داشتم توی نانوایی کار میکردم، یک خانوم آرایشگر اومد نانوایی و گفت با ابروهات چی کار کردی؟ بهم گفت که ابرو  قهر میکنه. منظورش این بود که ابرو در نمیاد و ابروهام مدت زیادی در نیومد. اون شکل ابروهام، کل اعتماد به نفسی رو گرفت. خیلی دعا کردم که ابروهام در بیاد. دارم با خنده تعریف میکنم ولی خیلی سخت بود. “

 

 

رنگ چشم، قد و وزن مرت رمضان دمیر 

 

رنگ چشم مرت، قهوه‌ای؛ قد مرت، ۱۷۹ سانتی متر و وزن او ۷۴ کیلوگرم است. 

 

 

فرید در سریال چشم چرانی عمارت کیست؟ 

 

فرید در سریال چشم چرانی عمارت کیست؟ 

 

فرید، نوه‌ی آقا هالیس و پسر کوچیک آقا ارهان و گولگون خانوم است. فرید، مریضی قند دارد. او هم به خاطر مریضی‌اش و هم به خاطر اینکه پسر کوچک خانواده بوده، از بچگی لوس بار آمده و هر آنچه خواسته، باشه شنیده است.

 

 

او به خاطر اینکه دوران دانشگاه را در خارج از کشور گذرانده، زیاد نتوانسته با قوانین خانواده‌اش کنار بیاید و در حال مبارزه با این قوانین است. او خوشتیپ، بلند پرواز، پر هیجان، خوش گذران و چشم چران است اما هنوز عاشق نشده است. 

 

 

همسر و نامزد مرت رمضان دمیر 

 

مرت قبلا مدتی با بازیگر ترک، سرا آریتورک ( Serra Arıtürk ) رابطه داشت. طبق گفته یکی از رسانه های معتبر ترک، مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ اوغلو در مرداد ۱۴۰۲ در حضور خانواده ها، بصورت پنهانی با یکدیگر نامزد کرده اند. 

 

همسر و نامزد مرت رمضان دمیر 
مرت و سرا در یک قاب

 

همچنین طبق گفته رسانه‌ها، رابطه صمیمانه بین مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ اوغلو باعث بهم خوردن رابطه افرا و مرت یازیجی اوغلو شده بود. 

 

 

پیج اینستاگرام مرت رمضان دمیر 

 

مرت در اینستاگرام فعال است و هم اکنون ۴ میلیون دنبال کننده به خود جلب کرده است. 

 

 

فیلم ها و سریال های مرت رمضان دمیر 

 

۲۰۱۵- فیلم سینمایی Aşkopat 

۲۰۱۹- فیلم سینمایی Uc harfliler: Adak

۲۰۲۰- سریال öğretmen در نقش آتش 

۲۰۲۰- سریال Çıplak در نقش جم

۲۰۲۱- سریال Olum Zamani در نقش آیهان

۲۰۲۲- فیلم سینمایی Ufo در نقش اسه 

۲۰۲۲- سریال Şahmaran در نقش جیهان

۲۰۲۲- سریال Yali Çapkıni در نقش فرید 

 

از دست ندهید