بیوگرافی و عکس های جذاب زینب آلکان (Zeynep Alkan)

زینب آلکان (به ترکی Zeynep Alkan) متولد ۲۱ مهر ۱۳۷۷ در استانبول؛ بازیگر جوان و زیبای ترک است. در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی و زیباترین عکس های زینب را تقدیمتان کنیم. با وای آره همراه باشید: 

 

خانواده و تحصیلات 

زینب اصالتا اهل هاتای بوده و دختر حمدی آلکان ( بازیگر و کارگردان) و جانان هوشگور (بازیگر) است. حمدی زمانیکه ۲۲ ساله بوده با جانان ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۲ از او طلاق گرفت.

خانواده و تحصیلات زینب آلکان
بچگی زینب در کنار پدرش حمدی آلکان

او در حال حاضر با خواننده ی ترک، سلن گورگوزل ازدواج کرده است.  زینب به غیر از خود یک خواهر بنام عایشه دارد. او زمانی که ۱۲ ساله بوده، بازی در تئاتر را آغاز کرده و ۲ سال بصورت نیمه وقت در کنسرواتور دولتی Kadikoy، آموزش ساز ویولا را گذرانده است.

بیوگرافی و عکس های جذاب زینب آلکان

زینب سال گذشته در میلان ایتالیا آموزش بازیگری دیده و در سال ۲۰۲۰ نیز با برنامه ی اننقال دانشجوی اراسموس به آمستردام مهاجرت کرده است. 

 

آغاز کار بازیگری

فیبم ها و سریال های زینب آلکان

زینب، اولین بازی خود را در سریال پرطرفدار تلخ و شیرین به نمایش گذاشت و در کنار افرادی همچون آنیل تتیک، بیرجه آکالای، دنیز جان آکتاش و سیمای بارلاس به هنرنمایی پرداخت.

دومین و جدیدترین بازی او مربوط به فیلم سینمایی هدفم تویی است.

 

رنگ چشم، قد و وزن زینب آلکان 

رنگ چشم، قد و وزن زینب آلکان 

رنگ چشم های زینب، سبز؛ قد زینب ۱.۶۹ سانتی متر و وزن او ۵۴ کیلوگرم است. 

 

همسر و روابط خصوصی زینب آلکان 

زینب مجرد است. او زمانی که در ایتالیا بود با فردی سوئیسی بنام آنتون تورکالج دوست بود و در حال حاضر با فردی هلندی بنام وسلی پابیس، وارد رابطه شده است. 

 

پیج اینستاگرام زینب آلکان 

پیج اینستاگرام زینب آلکان 

زینب در اینستاگرام حضور فعالی دارد و توانسته با عکس های زیبا و ویدئو هایی که به اشتراک میگذارد، مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. او در حال حاضر نزدیک به ۶۰۰ هزار دنبال کننده دارد. 

بیوگرافی جذاب و عکس های زینب آلکان

فیلم ها و سریال های زینب آلکان 

۲۰۱۶- سریال Hayat Bazen Tatlidir (تلخ و شیرین) در نقش اموجی امل 

۲۰۱۷- فیلم سینمایی Hedefim Sensin (هدفم تویی) در نقش مروه 

 

 

 

از دست ندهید