بیوگرافی کامل آکین آکینوزو بازیگر نقش میران در سریال Hercai (بی وفا)

آکین آکینوزو (به ترکی Akin Akinözü) متولد ۱ ژانویه ۱۹۹۰ در آنکارا است. بازی بسیار زیبای آکین آکینوزو در سریالHercai  (بی وفا) موجب شد تا بیوگرافی این بازیگر با استعداد و جذاب ترک را تقدیمتان کنیم. با وای آره همراه باشید:

خانواده و تحصیلات

آکین آکینوزو در یک خانواده ثروتمند به دنیا آمده و از زمان کودکی نیز خیال بازیگری در سر داشته است. او پس از به پایان رساندن دوران لیسانس شروع به شرکت در کلاس های بازیگری کرد و در حال حاضر نیز در این کلاس ها شرکت می کند. او حتی در دوران دانشگاه نیز در تئاتر های مختلف و کلاس های بازیگری شرکت میکرده است.

بیوگرافی آکین آکینوزو

آکین آکینوزو پس از به پایان رساندن دوران دبیرستان در کالج Ted Ankara، برای ادامه تحصیل و گرفتن لیسانس و ارشد خود، به آمریکا سفر کرد. او در دوران دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرده و برای دوران لیسانس و فوق لیسانس به این کشور سفر کرد و تحصیلات خود را در رشته ریاضی کاربردی در کالج سانتا مونیکای لس آنجلس به اتمام رساند.  

آغاز کار حرفه ای

آکین آکینوزو برای اولین بار با با فیلم عزرائیل قدم به عرصه بازیگری گذاشت و سپس به بازی در سریال صد سال محتشم پرداخت. او پس از به نمایش گذاشتن بازی خوب خود در این سریال، در سریال های پایتخت عبدالحمید و حال دوستان خوب است حاضر شد. آکین اولین نقش اصلی خود را در سریال بی وفا تجربه کرده است.

او پس از بازی در این فیلم و سریال ها، با بازی خود در سریال بی وفا سر و صدای زیادی بین بینندگان به پا کرد و توانست توجه آن ها را در داخل و خارج از ترکیه به خود جلب کند. این سریال از زمان پخش اولین قسمت، رکورد بیشترین بیننده را در بین سریال های در حال پخش به دست آورده است.

آکین آکینوزو بازیگر سریال بی وفا یا هر جایی

او در این سریال بی وفا در کنار بازیگر زیبای ترک، ابرو شاهین با نقش میران ظاهر شده و بازی بسیار خوبی از خود ارائه داده است. از دیگران بازیگران این سریال می توان به ماجد سونکان، آیدا اَکسِل و ایلای ارکوک اشاره کرد. 

قد و وزن آکین آکینوزو

قد آکین ۱.۸۱ و وزن او ۷۵ کیلوگرم است.

 همسر و دوست دختر آکین آکینوزو

آکین مجرد است و در حال حاضر وارد رابطه با ساندرا پستمالجیان شده است. زمینه کاری ساندرا در زمینه بازاریابی و ارتباطات بین الملل است. آکین در مصاحبه ای اعلام کرده است که به ازدواج فکر نمیکنم و تمرکزم را بر روی کارم قرار داده ام.

بیوگرافی آکین آکینوزو بازیگر سریال بی وفا یا هر جایی-سایت وای آره
آکین آکینوزو و ساندرا پستمالجیان

 

اینستاگرام آکین آکینوزو 

آکین در شبکه اینستاگرام فعال است و در حال حاضر حدود ۲ میلیون دنبال کننده دارد.

 

فیلم ها و سریال های آکین آکینوزو 

٢۰۱۴ فیلم  Azrael (عزرائیل)

٢۰۱۵ سریال  Muhtesem yuzyil kosem (صد سال محتشم)

٢۰۱۶ -سریال Arkadaslar iyidir (حال دوستان خوب است)

٢۰۱٨ -سریال Payitaht abdulhamid (پایتخت عبدالحمید)

٢۰۱٩- سریال Hercai (بی وفا)

 

از دست ندهید