بیوگرافی کامل و خواندنی آنیل تتیک بازیگر و موتور سوار حرفه ای ترک

آنیل تتیک (به ترکی Anıl Tetik ) متولد ۱۰ تیر ۱٣٧۰ در استانبول؛ بازیگر و موتور سوار حرفه ای ترک است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی کامل آنیل تتیک بپردازیم. با وای آره همراه شوید :

خانواده و تحصیلات آنیل تتیک

خانواده تتیک اصالتا اهل شهر کرکلار الی هستند و مادر آنیل بنام گونول، خانه دار است. آنیلیک یک برادر بنام آردا دارد. پدر آنیل بنام تونجای، در محله کوچوک چکمجه استانبول صاحب یک شرکت خدمات مسافربری بنام Tekik tur است. این شرکت در عین حال، اسپانسر آنیل نیز می باشد.

خانواده و تحصیلات آنیل تتیک

با اینکه خانواده آنیل مخالف ورود پسرشان به عرصه موتور سواری بودند اما او با آن ها مخالفت کرده و چندین قهرمانی در این عرصه دارد.

پدر آنیل برای خرید موتور برای آنیل شرط گذاشته بود که اگر لاغر شود، برایش موتور خواهد خرید. آنیل نیز برای رسیدن به موتور دلخواهش، وقتی  ۱٩ سال داشت، توانست وزن خود را در عرض ۴ ماه، از ۱۰۰ کیلو به ٧۵ برسد. آنیل برای به واقعیت تبدیل کردن رویاهای کودکی اش، درس های موتور سواری را فراگرفت و دو بار قهرمان موتور سواری ترکیه شد و یکبار نیز مقام اول مسابقه Avrupa Pist را بدست آورد.

آنیل در گذشته قصد داشت خلبان شود و می دانست که برای این کار بایستی به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد، به همن دلیل دوران دبیرستان را در کالج زبان های خارجی اوعور گذراند و سپس وارد رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه کادیر حاص شد.

آنیل بعد ها نظر خود را عوض کرد و در سال ٢۰۱٢ در مسابقه Survivor Ünlüler-Gönüllüler که به مجریگری آجون ایلیجالی برگزار شده بود شرکت کرد و نفر سوم این مسابقات شد.

 پس از این مسابقات بود که وی شروع به یادگیری درس های بازیگری کرد و تصمیم گرفت بازیگر شود. آنیل، کنان ایمیرزالی اوغلو و کنان تاتلیتوغ را الگوی خود می داند و مخصوصا به کیوانچ تاتلیتوغ علاقه زیادی دارد و سعی دارد تا بازی و رفتارش را شبیه به او بکند. 

آغاز کار بازیگری

آنیل تتیک کار بازیگری را در سال ۲۰۱۲ با سریال پادشاه جهان شروع کرد و پس از آن، به ایفای نقش در فیلم خواهر شوهر پرداخت. آنیل در سال ۲۰۱۶ در سریال پرطرفدار تلخ و شیرین حاضر شد و در کنار افرادی همچون بیرجه آکالای، سیمای بارلاس، سودا ارگینجی و دنیز جان آکتاش به ایفای نقش کورای پرداخت. جدیدترین بازی آنیل تتیک مربوط به سریال یکدل در سال ۲۰۱۹ است.

قد و وزن آنیل تتیک

آنیل یکی از بازیگران قد بلند ترک است. قد آنیل ۱.۸۶ سانتی متر و وزن وی ٧۵ کیلوگرم است.

قد و وزن آنیل تتیک

دوست دختر و همسر آنیل تتیک

آنیل مجرد است. طبق گفته رسانه ها، آنیل تتیک در حال حاضر با یاسمین اربیل، که دختر کمدین معروف و ثروتمند ترک یعنی محمد علی اربیل است، رابطه دارد. این دو، چندین بار با یکدیگر دیده شده اند و هر بار خود را از دوربین خبرنگاران پنهان کرده اند. 

 

پیج اینستاگرام آنیل تتیک

آنیل در اینستاگرام فعال است و در حال حال حاضر حدود ۵٣۰ هزار دنبال کننده دارد.

 

فیلم ها و سریال های آنیل تتیک

٢۰۱٢- سریال Alemin kirali (پادشاه جهان)

٢۰۱۶- فیلم سینمایی Görümce (خواهر شوهر) در نقش کارکن آژانس

٢۰۱۶-سریال Hayat bazen tatlidir (تلخ و شیرین) در نقش کورای

٢۰۱٧-سریال Kizlarim icin (به خاطر دخترانم) در نقش اگمن

٢۰۱٩-سریال Tek yurek (یکدل) در نقش یوسف

 

 

 

 

 

از دست ندهید