بیوگرافی کامل ابرو یاشار به همراه عکس های همسر و فرزندانش

 

ابرو یاشار (به ترکی Ebru Yaşar)  متولد ۱٧ مرداد ۱٣۵٧ در آنکارا؛ ترانه سرا، خواننده و مجری ترک است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی کامل ابرو یاشار بپرداریم. با وای آره همراه شوید:

خانواده و تحصیلات 

ابرو اصالتی کرد دارد. او یک برادر و یک خواهر داشته و شغل پدرش پلیس و مادرش مامور مالیات بوده است. او در دوران ابتدایی به خاطر شغل پدرش به شهر توکات رفت و پس از آن، باز هم به علت شغل پدرش به استانبول مهاجرت کرد و دوران راهنمایی را در این شهر گذراند.

خانواده و تحصیلات ابرو یاشار

ابرو پس از مدتی به همراه خانواده اش به بیتلیس ترکیه آمد و دوران دبیرستان را در این شهر سپری کرد. او پس از قبولی در امتحانات ورودی کنسرواتور دولتی دانشگاه فنی استانبول، در رشته ی موزیک ترک به تحصیل پرداخت و از این رشته فارغ التحصیل شد.

 

آغاز کارخوانندگی 

ابرو یاشار برای اولین بار با آلبوم Bu Sahilde در سال ۱٩٩۵ به دنیای موسیقی قدم گذاشت و جایزه ی بهترین خواننده ی زن سال را به خاطر این آلبوم بدست آورد. او آلبوم دوم خود بنام Sevenler Olmez  را دو سال بعد روانه ی بازار کرد. ابرو با آلبوم سوم خود بنام Anan Seni Bana Dogurmus  که آن را به کمک ابراهیم تاتلیس به بازار عرضه کرد توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند. او آهنگ Anan Seni Bana  Dogurmus این آلبوم را با ابراهیم تاتلیس نیز همخوانی کرد.

آلبوم ها و آهنگ های ابرو یاشار

 این آلبوم توانست با ۱.۵ میلیون نسخه فروش، رکورد پرفروش ترین آلبوم سال را ترکیه بشکند و عناوینی همچون هنرمند زن سال و خواننده ی سال را برای ابرو به همراه بیاورد. آخرین آلبوم ابرو یاشار بنام Haddinden Fazla در سال ٢۰۱٧ منتشر شده است.

 

ماجرای حمله ی ساس ها به خانه ی ابرو یاشار

در تیر ۱٣٩٨، به دلیل حمله ی ساس ها به ویلای ۶ میلیون دلاری و لوکس ابرو، وی مجبور شد تا یک هفته در هتل اقامت کند تا به کل خانه اش سمپاشی شود. او گفته است که ساس ها تمام کارکنان خانه اش را گاز گرفته اند و امیدوار است پس از سمپاشی، این حشرات دوباره به خانه اش هجوم نیاورند.

 

قد و وزن ابرو یاشار

قد ابرو ۱.۶۶ سانتی متر و وزن او ۵٧ کیلوگرم است. 

همسر و دوست پسر ابرو یاشار 

ابرو در سال ٢۰۱۵ با فردی بنام نجات گول سون ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۷ صاحب دو فرزند دوقلوی دختر و پسر بنام های ابرو سو و حسن پویراز شد.

ابرو یاشار و فرزندانش

ابرو قبل از ازدواجش با جان تانریار ( آهنگساز و روزنامه نگار ترک) ، و دینچر آزافان ( تاجر نفت) رابطه ی عاشقانه داشته است.

همسر و دوست پسر ابرو یاشار 

اینستاگرام ابرو یاشار 

ابرو یاشار در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر نزدیک به ۵۶۰ هزار دنبال کننده دارد. 

 

آلبوم های ابرو یاشار 

۱٩٩۵- آلبوم Bu Sahilde 

۱٩٩٧- آلبوم Sevenler Olmez 

۱٩٩٩- آلبوم Seni Anan Benim icin dogurmus 

٢۰۰٣- آلبوم Askimiz buraya kadar 

٢۰۰۶- آلبوم Yesillenirim 

٢۰۰٨- آلبوم Seviyorum Seni 

٢۰۱۱- آلبوم Delidir 

٢۰۱٢- آلبوم Aglayamiyorum (سینگل)

٢۰۱٣- آلبوم Sanat-i Ebru  

٢۰۱۴- آلبوم Gumartesi (سینگل)

٢۰۱٧- آلبوم Haddinden Fazla 

 

از دست ندهید