بیوگرافی خواندنی سرهان اونات Serhan Onat بازیگر نقش یائیز در سریال مهاجم

سرهان اونات ( به ترکی Serhan Onat ) متولد ۶ خرداد ۱۳۷۳ در ازمیت ترکیه؛ بازیگر جوان و خوش چهره ترک است که اخیرا با سریال جدید مهاجم جلوی دوربین رفته است. در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی جالب و روابط خصوصی  سرهان اونات را تقدیمتان کنیم. با سایت وای آره همراه باشید :

خانواده و تحصیلات سرهان اونات

خانواده و تحصیلات سرهان اوناتسرهان فرزند دوم خانواده بوده و از پدری بنام اردین و مادری بنام نورال متولد شده است. پدر سرهان مهندس است و سال های طولانی را در خارج از کشور کار کرده است. خواهر بزرگ سرهان در حال حاضر در ایرلند و در شهر دوبلین زندگی می کند.

بیوگرافی و عکس های جذاب سرهان اونات سرهان در دوران ابتدایی، به مدت ۸ ماه با خانواده به چین رفت اما نتوانست بیش از ۸ ماه در این کشور بماند و علارغم اصرار های پدرش برای ماندن، به همراه خواهرش به ترکیه بازگشت. او فارغ التحصیل کنسرواتوار دولتی دانشگاه آنادولو در رشته تئاتر است.

زندگینامه و عکس های سرهان اونات سرهان کار بازیگری را با نقش شاهزاده مراد در سریال حریم سلطان آغاز کرد و با نقش اوزای در سریال داستان بدروم به شهرت رسید. او اخیرا در سریال مهاجم در کنار شکرو اوزییلدیز، بوشرا دولی، آتاکان هوشگورن و درن تالو به ایفای نقش یائیز پرداخته است.

حقایق جالب زندگی سرهان اونات

حقایق جالب زندگی سران اوناتسرهان عاشق دریا و قایق است و اوقات فراغت خود را با گشت و گذار در دریا سپری می کند. او حداقل یکبار در هفته به دریا می رود و به ماهیگیری نیز می پردازد.

سرهان خود را بسیار پر انرژی و اجتماعی معرفی کرده و دوست دارد به مکان های جدید سفر کند و با افراد جدید آشنا شود. او به زنان قدرتمند و مصمم بسیار علاقمند است. این بازیگر جوان، درس های رقص مدرن و باله را نیز فرا گرفته است.

حقایق جالب زندگی سران اوناترنگ چشم، قد و وزن سرهان اونات

رنگ چشم قد و وزن سرهان اونات رنگ چشمان سرهان، آبی، قد او ۱۸۳ سانتی متر و وزن وی ۷۹  کیلوگرم است.

 

همسر و روابط خصوصی سرهان اونال

همسر و روابط خصوصی سرهان اونالسرهان مجرد است. او در مصاحبه ای گفته است که سال های زیادی است که با دختری ترک در رابطه است که در فرانسه تحصیل می کند و تنها چند ماه یکبار می تواند او را ببیند. 

فیلم ها و سریال های سرهان اونات

۲۰۱۳- سریالMuhteşem Yüzyıl  (حریم سلطان ) در نقش شاهزاده مراد
۲۰۱۵- سریال Mayis Kraliçesi (ملکه بهار) در نقش بورا
۲۰۱۶- سریال Bodrum Masali (داستان بدروم) در نقش اوزای
۲۰۱۷- سریال Meryem (مریم) در نقش برک بیلن
۲۰۱۹- سریال Koğuştaki Mucize  ۷(معجزه در سلول شماره هفت ۷) در نقش سلیم
۲۰۱۹- سریال Kuruluş Osman (قیام عثمان) در نقش آیبارس
۲۰۲۱- سریال Akinci (مهاجم) در نقش یائیز

 

از دست ندهید