بهترین ماه تولد کدام است؟ بهترین ماه ها از نظر قدرت ذهنی، ارادی و فیزیکی

بهترین ماه تولد : متولدین ماه های مختلف سال، ویژگی هایی مختلفی دارند که هر کدام در جای خود منحصر به فرد محسوب می شوند. شخصیت شناسی از روی ماه تولد از جمله بحث های جذاب است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند.

 

 

بیایید قبل از تجزیه و تحلیل ماه های مختلف سال، تعریفی از قدرت داشته باشیم تا متوجه شویم که قدرت ذهنی، فیزیکی و ارادی به چه معناست: 

 

 

قدرت یعنی چه؟

 

طبق تعریف قدرت،”قدرت یعنی توانایی هدایت یا تأثیرگذاری بر رفتار دیگران یا روند وقایع.” 

 

 

هر جنبه از زندگی، از تجارت و پول گرفته تا روابط انسان ها، بازی قدرت را در بر میگیرد. بنابراین، این چه حسی است که هر فردی به دنبال آن است؟

 

 

با وای آره همراه باشید تا ۱۰ مورد از بهترین ماه های سال را که متولدین آن، بالاترین قدرت ذهنی، فیزیکی و ارادی را دارند به شما معرفی کنیم:

 

 

بهترین ماه تولد از نظر قدرت ذهنی

۱. متولدین اردیبهشت (برج ثور) 

 

بهترین ماه تولد : متولدین اردیبهشت (برج ثور)

 

قدرتمند ترین ماه از نظر ذهنی در بین تمامی ماه ها، اردیبهشت است. نماد این ماه، گاو نر بوده و بطور دقیق، قدرت و رانش آنها را توصیف می کند. افراد متولد اردیبهشت، در اداره هر چیزی که برایشان پیش بیاید عالی هستند.

 

 

متولدین اردیبهشت، پایدار و محکم هستند. علامت این ماه، یک علامت ثابت بوده و عنصر آن، زمین است. علامت ثابت نشان می دهد که آن ها به راحتی تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند و از راه خود منحرف نمی شوند. 

 

شما می توانید به آنها توهین کنید یا سبک زندگی آنها را نپذیرید اما آنها تحت تاثیر شما قرار نمی‌گیرند و ناراحت نمی شوند.

 

 

با اینحال تصور نکنید که اردیبهشتی ها می توانند حرف های تندی را که به آن ها زده می شود، تحمل کنند چرا که وقتی نوبت به دفاع از خود می رسد، آن ها خجالت را کنار می گذارند. اردیبهشتی ها لجباز هستند و تا زمانی که خود را ثابت نکنند، دست از تلاش نمی کشند.

 

 

بهترین ماه برای ازدواج

 

 

۲. متولدین تیر (برج سرطان یا خرچنگ) 

 

بهترین ماه تولد: متولدین تیر (برج سرطان یا خرچنگ) 

 

دیدن نام تیرماهی ها در این لیست می تواند برای بسیاری از خوانندگان، تعجب بر انگیز باشد چرا که متولدین تیر، به احساساتی و حساس بودن معروف اند و عموما با ویژگی ضعیف بودن شناخته می شوند.

 

 

 با اینحال باید بدانید که این حساسیت و احساسات، فقط به قدرت آن ها اضافه می کند. آنها از احساسات خود نمی ترسند بلکه با اشتیاق از آنها استقبال می کنند. این امر باعث می شود تا تیر ماهی ها هر کاری و هر چیزی که در مسیر آنها قرار می گیرد را به درستی اداره کنند.

 

 

۳. متولدین آبان (برج عقرب) 

 

بهترین ماه تولد: متولدین آبان (برج عقرب) 

 

سیاره مربوط به عقرب، مریخ بوده و در ستاره شناسی، عقرب نماد درگیری، جنگ و رابطه زناشویی است. این فعالیت ها، مبتنی بر قدرت هستند و به همین دلیل، آبان ماهی ها توانایی ارتباط برقرار کردن با قدرت را دارند.

 

 

نقطه قوت بزرگ آبان ماهی ها، توانایی شناخت افراد از روی ماسک هایشان است. دروغ گفتن به آبان ماهی ها و گیر نیفتادن، بسیار مشکل است. این ویژگی، قدرت ذهنی زیادی برای آن ها فراهم می کند. آبان ماهی ها به سادگی قادر به بو کردن حس حسادت شما هستند. هرگز سعی نکنید تا با دروغگویی، آن ها را از سر راه خود بر دارید.

 

بهترین ماه تولد برای پسر

 

 

۴. متولدین مهر ( برج میزان) 

 

بهترین ماه تولد : متولدین مهر ( برج میزان) 

 

تعادل، نشانه برج میزان است. به همین دلیل است که این برج در ستاره شناسی به وسیله ترازو نشان داده می شود. مهر ماهی ها، تعادل و هماهنگی را در تمام جنبه های زندگی خود حفظ می کنند.

 

 

حتما با خود میگویید که این موضوع چه ارتباطی با قدرت ذهنی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که یک فرد متولد مهر می تواند در بیشتر بحث ها، با سیاست باقی بماند و این امر به مهارت اجتماعی زیادی نیاز دارد. و در نهایت اینکه این چیزی جز نفوذ اجتماعی نیست.

 

 

۵. متولدین خرداد (برج جوزا / دو قلو ها) 

 

بهترین ماه تولد : متولدین خرداد (برج جوزا / دو قلو ها) 

 

متولدین خرداد می توانند مسائل را از دیدگاه های مختلف ببینند. این دید باز به خردادی ها اجازه می دهد تا از نظر ظرفیت ذهنی بسیار قدرتمند باشند. این برج که توسط یک جفت خواهر دوقلو نشان داده می شود، نشان دهنده ی دو شخصیتی بودن خردادی هاست.

 

 

بهترین ماه تولد برای دختر

 

 

بهترین ماه تولد از نظر قدرت فیزیکی و ارادی

 

۱. متولدین فروردین ( برج حمل) 

 

بهترین ماه تولد: متولدین فروردین ( برج حمل) 

 

برج حمل، اولین برج در بین برج هاست. فروردینی ها به اراده قوی معروف هستند. زمانی که آن ها تصمیم به انجام کاری بگیرند، هیچ چیزی نمی تواند آن ها را از تصمیم خود منصرف کند. 

 

فروردینی ها دائماً خود را برای رسیدن به سطح جدیدی از دشواری آماده می کنند و مشتاق هستند تا از منطقه راحتی خود خارج شود. چه از نظر جسمی، روحی و چه چالش های دیگر، برج حمل با سر شیرجه می رود و پیروز بیرون می آید.

 

 

۲. متولدین مرداد ( برج اسد یا شیر) 

بهترین ماه تولد : متولدین مرداد ( برج اسد یا شیر) 

 

سلطان جنگل زود تسلیم نمی شود. مردادی ها دوست دارند رهبر باشند و تا وقتی که در زمینه ی مورد نظر خود بهترین نباشند، دست از تلاش نمی کشند. غرور مرداد ماهی ها براحتی جریحه دار می شود و نباید غرور آن ها را زیر پا بگذارید.

 

 

برج اسد ممکن است در بین برج هایی قرار نگرفته باشد که افراد متولد آن، بالاترین قدرت ذهنی را دارند اما آن ها تشنه ی قدرت هستند. هدف شیر ها به قدرتمند بودن محدود نمی شود بطوریکه اگر یک شیر ببیند که حیوان دیگری سریع تر از او حرکت می کند، سرعت خود را افزایش می دهد. 

 

 

خاص ترین ماه تولد

 

 

۳. متولدین شهریور (برج سنبله)

 

بهترین ماه تولد : متولدین شهریور (برج سنبله)

 

متولدین شهریور، شدیدا به دنبال کمال گرایی هستند. آن ها نیاز دارند تا منظم باشند و در غیر اینصورت به هم میریزند. برای شهریور ماهی ها، علاوه بر بدنسازی و فعالیت های فیزیکی، مداومت و صبر نیز به شدت ضروری است.

 

 

 این ها صفاتی هستند که شهریوری ها به مقدار کافی دارند. نیاز به کمال گرایی، آنها را وادار می کند تا دائماً خود را بیشتر و بیشتر تحت فشار قرار دهند و از این طریق افراد بسیار قدرتمندی از آنان ساخته می شود.

 

 

۴. متولدین آذر ( برج قوس) 

 

بهترین ماه تولد: متولدین آذر ( برج قوس)

 

آذر ماهی ها عاشق ماجراجویی هستند و همواره ریسک می کنند. آنها عجول هستند و برای اینکه احساس سرخوشی خود را حفظ کنند، به آدرنالین نیاز دارند. ورزش و تمرین، فعالیت هایی هستند که آندورفین و هورمون های شادی را آزاد می کنند.

 

 

 برج قوس، این احساس را بطور مکرر به وجود می آورد به همین دلیل، آذر ماهی ها معمولا بسیار ورزشکار و پر جنب و جوش هستند. آن ها با حرکت دادن بدن خود، احساس هیجان و زنده بودن می کنند. 

 

 

بهترین ماه تولد از نظر هوشی 

 

 

۵. دی ماهی ها ( برج جدی)

 

بهترین ماه تولد : دی ماهی ها ( برج جدی)
آخرین برج از برج های این لیست، برج جدی است. دی ماهی ها از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند بوده و با ثبات و اهل عمل هستند. متولدین این ماه پر تلاش هستند و دوست دارند تا کار ها را به اتمام برسانند.

 

 

 بنابراین، مراقبت از سلامتی و سر زندگی برای آنها از اهمیت بالایی دارد. شما به ندرت با یک دی ماهی مواجه می شوید که هیکل او روی فرم نباشد و شلخته باشد.

 

 

اگر ماه تولد شما جزو هیچ از این ماه ها نبود چه؟

اگر نتوانستید ماه تولد خود را در بین این ماه ها پیدا کنید، جای نگرانی نیست. این بدان معنا نیست که شما فرد ضعیفی هستید. قدرت و توانایی، تنها یک تعریف ندارد. انسان به عنوان موجودی که از توانایی های مختلفی برخوردار است، نمی تواند به گروه های خاصی محدود شود.

 

 

هر یک از ما با استعدادهای مختلی متولد می شویم؛ یعنی چیزها و وظایفی که به طور طبیعی در آنها مهارت داریم. برای مثال، کارهایی که ذاتا در آن ها خوب هستیم، جزو این استعداد ها بحساب می آیند.

 

 

گاهی اوقات شناسایی این استعداد ها آسان نیست. اگر بدن خوش فرم و متناسبی ندارید، ممکن است به جای آن در تعامل و برقراری ارتباط با دیگران استعداد داشته باشید یا حتی حس زیبایی شناسی فوق العاده ای داشته باشید.

 

 

چیزهایی فراتر از آنچه در ظاهر مشاهده می شوند وجود دارد. بسیاری از اوقات، جامعه باعث می شود تا به این باور برسیم که بی لیاقت و ضعیف هستیم و یا ظرفیت انجام کاری را به اندازه کافی نداریم چرا که استعداد ما ممکن است از نوعی باشد که برایمان سود مالی نداشته باشد. 

 

 

به یاد داشته باشید که گرچه ماه تولد شما روی شخصیت و ویژگی های شما تاثیر می گذارد اما قدرت، یک امر ذهنی است. بسیاری دیگر از تاثیرات وجود دارند که باید آن ها را در نظر بگیرید تا بتوانید توانایی و قدرت یک فرد را به درستی تشخیص دهید.

 

 

 در نتیجه، اگر برج تولد شما در این لیست ذکر نشده است، احساس ناامیدی و ضعف نکنید. این فقط یک تفسیر از چرخه ی برج هاست. شما ممکن است ده ها نقطه قوت خارق العاده داشته باشید که برج های دیگر، آرزوی داشتن آن ها را داشته باشند.  

 

از دست ندهید