بیوگرافی و عکس های زیبای غمزه ارچل (Gamze Erçel) و همسر و فرزندش

غمره ارچل (به ترکی Gamze Erçel) متولد ۲۷ اسفند ۱۳۷۰ در بالیکسیر ترکیه؛ بازیگر و خواهر بازیگر معروف، هانده ارچل است. اگر کنجکاو هستید تا در مورد زندگی غمزه ارچل بیشتر بدانید، سایت وای آره را همراهی کنید: 

 

خانواده و تحصیلات 

خانواده و تحصیلات غمزه ارچل مادر غمزه و هانده ارچل در سال ۲۰۱۹ بر اثر سرطان درگذشت. غمزه فارغ التحصیل رشته ی طراحی مد و منسوجات از دانشگاه چاناککاله ۱۸ مارت است.

او همچنین بنیان گذار برند weareflowers است. غمره که یک سال از خواهرش هانده بزرگتر است، در زمینه ی طراحی پیراهن مردانه فعالیت دارد. غمره در سال ۲۰۱۲ با شرکت در مسابقه ای بنام Miss Face of Cinema، عنوان زیبای سینما را به دست آورد.

فیلم ها و سریال های غمزه ارچل او در پروژه های تلویزیونی درخت زندگی (با بازی بیضا شکرجی، زینب آیدمیر، اوزگه اوزبرک، تولگا گولچ)، مدرسه دیوانه (هانده ارچل، پاشان ییلمازل، دویگو چتین کایا) و عشق حرف حالیش نمیشه (بوراک دنیز، هانده ارچل، مروه چائیران، دمت گول، اوغوزهان کاربی) حضور پیدا کرده و در سریال به امید نمیشه دستبند زد (با بازی ملیسا شنولسون، زینب باستیک، بوراک داکاک، نازلی بولوم)، با نقش سیمگه ظاهر شده است.

 

قد و وزن غمزه ارچل 

قد و وزن غمزه ارچلقد غمزه ۱.۶۹ سانتی متر بوده و وزن وی ۵۵ کیلوگرم است. 

 

همسر و روابط خصوصی غمزه ارچل 

غمره متاهل است. او از سال ۲۰۱۶ با فردی بنام جانر ییلدریم دوست بود و در سال ۲۰۱۹ با وی ازدواج کرد. جانر و غمره در همین سال صاحب دختری بنام آیلین شدند.

همسر و روابط خصوصی غمزه ارچل 
عکس بدون آرایش غمزه در کنار همسرش جانر ییلدریم

 نام آیلین، نام مادر غمره و هانده بود که غمزه به یاد مادرش، این اسم را روی دخترش گذاشته است. هانده ارچل همواره، عکس هایی از خود و خواهرزاده اش را در اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. 

عکس فرزند غمزه ارچل

پیج اینستاگرام غمره ارچل 

پیج اینستاگرام غمره ارچل غمزه ارچل در اینستاگرام حضور فعالی دارد و در مدت کمی توانسته است دنبال کنندگان خود را به ۲.۳ میلیون نفر برساند. 

 

 

از دست ندهید