ملیسا دانگل (Melisa Döngel) بازیگر نقش جرن باشار در سریال تو در بزن کیست؟

ملیسا دانگل کیست؟ چند ساله است؟ تحصیلات او چیست؟ روابط خصوصی او در چه وضعیتی است؟ فیلم ها و سریال های او کدامند؟

ملیسا دانگل (به ترکی Melisa Döngel)، متولد ۳ آبان ۱۳۷۴ در استانبول؛ بازیگر جوان و زیبای ترک است.  اگر مایل هستید تا با ملیسا دانگل، بازیگر نقش جرن باشار در سریال تو در بزن آشنا شوید، با وای آره همراه باشید تا بیوگرافی و زیباترین عکس های ملیسا دانگل را تقدیم حضورتان کنیم:

 

خانواده و تحصیلات 

خانواده و تحصیلات ملیسا دانگلملیسا از پدری ترک و مادری اهل روسیه متولد شده و به زبان روسی کاملا تسلط دارد. او به ورزش علاقه ی زیادی دارد و به ورزش هایی همچون والیبال و اسکی روی یخ می پردازد. ملیسا آموزش مقدماتی بازیگری را در مرکز هنری Yağmurdereli و درس های پیشرفته ی بازیگری را در اتلیه بازیگری Hilal Saral گذرانده است.‌ او اولین بازی خود را با حضور در سریال به چه مناسبت، به عنوان بازیگر کودک آغاز کرد. 

بیوگرافی و عکس های ملیسا دانگل ملیسا از تنهایی متنفر است و از صحبت با دوستانش بسیار لذت می برد. او در اوقات بیکاری خود کتاب میخواند، موسیقی گوش می دهد، فیلم تماشا می کند و نقاشی می کشد. ملیسا همچنین دیوار های خانه اش را خودش رنگ آمیزی می کند. 

 

رنگ چشم، قد و وزن ملیسا دانگل 

رنگ چشم، قد و وزن ملیسا دانگل رنگ چشم های ملیسا، سبز بوده و از قد نسبتا بلند و وزن متناسبی برخوردار است. قد ملیسا ۱.۷۴ سانتی متر و وزن وی ۵۴ کیلوگرم است. 

 

همسر و روابط خصوصی ملیسا دانگل 

ملیسا مجرد است. او در چند ماه گذشته، پس از جدایی از اکین مرت دایماز، جدیدا وارد رابطه با فردی شده است که مشخصات وی در دسترس نیست. 

 

پیج اینستاگرام ملیسا دانگل 

پیج اینستاگرام ملیسا دانگل ملیسا در اینستاگرام فعال است و عکس های جذابی از خود به اشتراک می گذارد. او در حال حاضر حدود ۴ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام به خود جلب کرده است. 

 

فیلم ها و سریال های ملیسا دانگل  

۲۰۱۵- سریال Ne Münasebet  (به چه مناسبت؟)

۲۰۱۶- سریال Hangimiz Sevmedik (کدوممون دوست نداشتیم؟) در نقش سوتاپ 

‌۲۰۱۶- سریال Arka Sokaklar (کوچه های پشتی) در نقش نیل 

۲۰۱۷ تا ‌۲۰۱۸- سریال Bizim Hikaye (داستان ما) در نقش دنیز 

۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹- سریال Elif (الیف) در نقش ثریا

۲۰۱۹- سریال Aşk Ağlatır ‌(عشق می گریاند) در نقش جمره بالابان‌

۲۰۲۰- سریال Sen Cal Kapimi (تو در بزن) در نقش جرن باشار 

 

از دست ندهید