بیوگرافی و عکس های اجه سچگین و همسر خلبانش

اجه سچگین ( به لاتین Ece Seckin ) متولد ۲۱ شهریور ۱۳۷۰ در استانبول، یکی از خوانندگان خوش صدا و فعال اهل ترکیه است. در این مطلب به بیوگرافی این خواننده پرطرفدار پرداخته ایم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده و تحصیلات

 

 اجه تک فرزند خانواده بوده و موسیقی را از سه سالگی و با کمک مادر خود که معلم پیانو بود آغاز کرد.

بیوگرافی اجه سچگین

او با کمک آموزش هایی که در زمینه پیانو از مادرش دیده بود در سال ۱۹۹۸ توانست در مسابقه‌ای که در کنسرواتور دولتی دانشگاه معمار سینان در رشته پیانو برگزار شده بود، رتبه اول را کسب کند.

 

اجه سچگین همزمان با یادگیری پیانو، ۸ سال به صورت مداوم به یادگیری رقص و باله پرداخته است.

بیوگرافی و عکس های زیبای اجه سچگین

او در دوران دبیرستان، یک گروه موسیقی تشکیل داده بود که رهبری آن را خودش بر عهده داشت. اجه در سال ۲۰۰۶ شرکت در کلاس های خصوصی خوانندگی لونت ارسلان را آغاز کرد.

 

او در سال ۲۰۱۰ موفق شد تا در رشته حقوق دانشگاه باغچه شهیر پذیرفته شود. در سال ۲۰۱۱ با آشنایی اجه با اوزان دولو (تنظیم کننده موسیقی)، زمینه شروع فعالیت حرفه‌ای اجه فراهم شد.

 

آغاز کار حرفه ای

اهنگ های اجه سچگین

اجه سچگین در سال ۲۰۱۲ با آهنگ Bu Nee Ya به عرصه‌ی حرفه‌ای خوانندگی قدم گذاشت و سپس با آهنگ های Mahser و Sok oldum به کار خود ادامه داد. آهنگ Hosuna mi Gidiyor اجه در مدت کوتاهی توانست به رکورد ۸۰ میلیون بازدید در یوتیوب برسد.

زندگینامه اجه سچگین

در سال ۲۰۱۶، آهنگ Adeyyo اجه به عنوان آهنگ معروف ترکیه شناخته شد و رکورد جدید ۱۵۰ میلیون بازدید را از آن خود کرد.

 

 

 پس از این آهنگ، آهنگ های Aman Aman و Follow me اجه هر کدام با بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید در یوتیوب رکورد جدیدی را ثبت کردند. اجه سچگین همچنین حدود ۱۵۰ کنسرت در اروپا و ترکیه برگزار کرده است بطوریکه وی در عرض ۱ سال در ۴۵ شهر به اجرای کنسرت پرداخته است.

معرفی آهنگ های اجه سچگین

همسر اجه سچگین و خواستگاری در آفریقا

 

اجه سچگین در سال ۲۰۱۸ با یک فرد خلبان بنام چائر ترلمز به صورت رسمی نامزد کرد. این دو از سال ۲۰۱۴ به مدت ۴ سال با یکدیگر رابطه داشتند. گل های عروسی اجه سچگین به صورت سفارشی از آفریقا آورده شده بود.

همسر اجه سچگین و خواستگاری در آفریقا
اجه سچگین در کنار همسر خلبانش

 

زمانیکه اجه برای ضبط کلیپ Dibine Dibine به آفریقای جنوبی سفر کرده بود این گل ها را سفارش داده بود. در همین سفر، چائر با نشان دادن یک انگشتر، رسما از اجه خواستگاری کرد.

عکس های اجه سچگین و همسرش

اجه و واکنش به قد کوتاهش

 

اجه در یکی از مصاحبه‌ها در واکنش به سوال یکی از طرفداران خود مبنی بر کوتاه بودن قدش پاسخ داد: در مورد قد من هزاران حرف و حدیث وجود دارد و من اصلا این اظهار نظر ها را دوست ندارم.

اجه سچگین و واکنش به قد کوتاهش

به نظر من صحبت کردن در مورد قد و وزن افراد بی معنیه. من مانکن نیستم و خواننده‌ای هستم که میلیون ها نفر طرفدار داره. به نظر من بهتر است قبل از نظر دادن در مورد ویژگی های ظاهری، انسان بودن خودمون رو فراموش نکنیم. 

 

 

قد و وزن اجه سچگین 

 

قد اجه ۱.۵۵ سانتی متر و وزن او ۴۶ کیلوگرم است.

 

 

 اینستاگرام اجه سچگین

 

اجه در حال حاضر ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

اینستاگرام اجه سچگین

آلبوم های اجه سچگین 

 

۲۰۱۲- Bu Ne yaa 

 

۲۰۱۵- Aman Aman

 

۲۰۱۶- Zamanim Yok

 

۲۰۲۴- آلبوم Spektrum 

 

از دست ندهید