اجه سچگین(Ece Seckin):من خواننده ام نه مانکن+بیوگرافی وعکس های جدید۲۰۱۹

اجه سچکین (به لاتین Ece Seckin) یکی از خوانندگان خوش صدا و فعال اهل ترکیه است. اجه سچگین به خاطر آهنگ های Aman Aman ،Adeyyo و Hos Geldin Ayriliga در ترکیه بسیار شناخته شده است بطوریکه برخی از آهنگ های او در یوتیوب بیش از ۱۰۰ میلیون بیننده داشته است.

در این مطلب به بیوگرافی این خواننده پرطرفدار پرداخته ایم. با وای آره همراه باشید:

خانواده و تحصیلات

اجه سچکین متولد ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۱ در استانبول است. اجه تک فرزند خانواده بوده و موسیقی را از سه سالگی و با کمک مادر خود که معلم پیانو بود آغاز کرده است.

او با کمک آموزش هایی که در زمینه پیانو از مادرش دیده بود در سال ۱۹۹۸ توانست در مسابقه ای که در کنسرواتور دولتی دانشگاه معمار سینان در رشته پیانو برگزار شده بود رتبه اول را کسب کند.

زندگینامه اجه سچگین

اجه  سچگین همزمان با یادگیری پیانو، ۸ سال به صورت مداوم به یادگیری رقص و باله پرداخته است. او در دوران دبیرستان، یک گروه موسیقی تشکیل داده بود که رهبری آن را خودش بر عهده داشت. اجه در سال ۲۰۰۶ شرکت در کلاس های خصوصی خوانندگی لونت ارسلان را آغاز کرد.

او در سال ۲۰۱۰ موفق شد تا در رشته حقوق دانشگاه باغچه شهیر پذیرفته شود. در سال ۲۰۱۱ با آشنایی اجه با اوزان دولو، زمینه شروع فعالیت حرفه ای اجه فراهم شد.

آغاز کار حرفه ای

اجه سچگین در سال ۲۰۱۲ با آهنگ Bu Nee Ya به عرصه ی حرفه ای خوانندگی قدم گذاشت و سپس با آهنگ های Mahser و Sok oldum به کار خود ادامه داد. آهنگ Hosuna mi Gidiyor اجه در مدت کوتاهی توانست به رکورد ۸۰ میلیون بازدید در یوتیوب برسد.

در سال ۲۰۱۶، آهنگ Adeyyo اجه به عنوان آهنگ معروف ترکیه شناخته شد و رکورد جدید ۱۵۰ میلیون بازدید را از آن خود کرد.

 پس از این آهنگ، آهنگ های Aman Aman و Follow me اجه هر کدام با بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید در یوتیوب رکورد جدیدی را ثبت کردند. اجه سچگین همچنین حدود ۱۵۰ کنسرت در اروپا و ترکیه برگزار کرده است بطوریکه وی در عرض ۱ سال در ۴۵ شهر به اجرای کنسرت پرداخته است.

همسر اجه سچگین و خواستگاری در آفریقا

اجه سچگین در سال ۲۰۱۸ با دوست پسر خلبان خود به نام چائر ترلمز به صورت رسمی نامزد کرد. این دو از سال ۲۰۱۴ به مدت ۴ سال با یکدیگر دوست بودند. گل های عروسی اجه سچگین به صورت سفارشی از آفریقا آورده شده بود.

همسر اجه سچگین و خواستگاری در آفریقا
اجه سچگین در کنار همسر خلبانش

زمانیکه اجه برای ضبط کلیپ Dibine Dibine به آفریقای جنوبی سفر کرده بود این گل ها را سفارش داده بود. در همین سفر، چائر با نشان دادن یک انگشتر، رسما از اجه خواستگاری کرد.

خواستگاری از اجه سچگین در آفریقا

اجه و واکنش به قد کوتاهش

اجه در یکی از مصاحبه ها در واکنش به سوال یکی از طرفداران خود مبنی بر کوتاه بودن قدش پاسخ داد: در مورد قد من هزاران حرف و حدیث وجود دارد و من اصلا این اظهار نظر ها را دوست ندارم.

اجه سچگین و واکنش به قد کوتاهش

به نظر من صحبت کردن در مورد قد و وزن افراد بی معنیه. من مانکن نیستم و خواننده ای هستم که میلیون ها نفر طرفدار دارد. به نظر من بهتر است قبل از نظر دادن در مورد ویژگی های ظاهری، انسان بودن خودمون رو فراموش نکنیم. 

قد و وزن اجه سچگین 

قد اجه ۱.۵۵ سانتی متر و وزن او ۴۶ کیلوگرم است.

 اینستاگرام اجه سچگین

اجه در حال حاضر حدود ۱.۴ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

 اینستاگرام اجه سچگین

موزیک ویدئو های اجه سچگین 

۲۰۱۲- Bu Nee Ya

۲۰۱۲- Mahser

۲۰۱۴- Sok oldum

۲۰۱۴- Hosuna mi Gidiyor 

۲۰۱۵- Aman Aman

۲۰۱۵- Follow me

۲۰۱۶- Hos Geldin Ayriliga

۲۰۱۶-Adeyyo 

۲۰۱۷-Olsun 

۲۰۱۷- La La

۲۰۱۷- Sayin Seyirciler 

۲۰۱۸- Dibine Dibine 

۲۰۱۹-  Vazgecmem

آلبوم های اجه سچگین 

۲۰۱۲- Bu Ne yaa 

۲۰۱۴- Sok Oldum

۲۰۱۵- Aman Aman

۲۰۱۶- Zamanim Yok 

 

عکس بدون آرایش اجه سچگین
عکس بدون آرایش اجه سچگین
از دست ندهید