خوانندگان ثروتمند جهان و میزان ثروت خالص آن ها در سال ۲۰۱۹

در این لیست قصد داریم تا شما را با ثروتمند ترین خوانندگان جهان در سال ۲۰۱۹ و میزان ثروت خالص آن ها آشنا کنیم. با وای آره همراه باشید:

 

 

خوانندگان ثروتمند جهان : جاستین بیبر 

ثروت خالص: ۲۶۵ میلیون دلار 

جاستین بیبر یکی از خوانندگانی است که از سن پایین پا به عرصه‌ی خوانندگی گذاشته است. او متولد سال ۱۹۹۴ است. جاستین، جزو جوانترین خوانندگان ثروتمند این لیست و درحال حاضر بیستمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

جاستین بیبر بیستمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : نانا موسکوری 

ثروت خالص: ۲۸۰ میلیون دلار 

نانا موسکوری؛ خواننده‌ی یونانی، یکی از خوانندگانی است که بیشترین فروش آلبوم را در جهان داشته است. او تا به امروز حدود ۲۰۰ آلبوم و تک آهنگ به ۱۰ زبان دنیا خواننده است. نانا موسکوری درحال حاضر نوزدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

نانا موسکوری نوزدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

 خوانندگان ثروتمند جهان : ماریا کری 

ثروت خالص: ۳۰۰ میلیون دلار 

ماریا کری خواننده و ترانه سرا، کار خوانندگی خود را با همکاری شرکت موسیقی آمریکایی  Columbia Records آغاز کرد. ماریا کری درحال حاضر بیش از ۲۰۰ میلیون آلبوم در سراسر جهان به فروش رسانده و هجدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

ماریا کری  هجدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

 خوانندگان ثروتمند جهان : لیدی گاگا 

ثروت خالص: ۳۰۰ میلیون دلار 

لیدی گاگا؛ خواننده، ترانه سرا و بازیگر اهل آمریکاست. او بخاطر پوشیدن لباس‌های عجیب و جنجال برانگیزش بسیار معروف است. لیدی گاگا تا به امروز حدود ۲۷ میلیون آلبوم در سراسر جهان به فروش رسانده است. او درحال حاضر هفدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

لیدی گاگا هفدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : جرج استریت 

ثروت خالص:۳۲۶ میلیون دلار 

جرج استریت؛ خواننده، ترانه سرا، بازیگر و آهنگساز معروف آمریکایی است. جرج استریت “سلطان سبک کانتری” نیز لقب گرفته است. جرج استریت درحال حاضر شانزدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

جرج استریت شانزدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : بروس اسپرینگستین 

ثروت خالص: ۳۴۶میلیون دلار

بروس اسپرینگستین؛ ترانه سرا و خواننده‌ی آمریکایی است که سالهاست لقب “رئیس” را یدک می‌کشد. اسپرینگستین بخاطر صدای خاص و فعالیت‌های طولانی و پر‌انرژی خود در سر صحنه بسیار معروف است. بعضی از اجراهای او تا چهار ساعت طول می‌کشد. بروس اسپرینگستین  درحال حاضر پانزدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

بروس اسپرینگستین پانزدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : شر 

ثروت خالص: ۳۶۰ میلیون دلار 

شر، خواننده و ترانه سرای آمریکایی است که به لقب الهه پاپ نیز مشهور است. او در دهه ۱۹۶۰ با خواندن ترانه‌ای به همراه همسرش، سانی مشهور شد. ترانه I Got You Babe، پرفروش ترین آهنگ این خواننده بوده است. شر درحال حاضر چهاردهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

شر چهاردهمین خواننده ثروتمند جهان

 

 خوانندگان ثروتمند جهان : توبی کیت

ثروت خالص: ۳۶۵ میلیون دلار 

توبی کیت؛ خواننده ۵۸ ساله سبک کانتری، ترانه سرا و بازیگر اهل آمریکاست که کار خود را از سال ۱۹۹۳ آغاز کرده است. او چندین بار موفق به دریافت جایزه بهترین هنرمند سبک کانتری، بهترین آلبوم سال و بهترین وکالیست سال شده است. توبی کیت درحال حاضر سیزدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

توبی کیت سیزدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : تیلور سوئیفت 

ثروت خالص: ۴۰۰ میلیون دلار 

تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرای اهل آمریکاست که به خاطر نوشتن ترانه‌هایش براساس زندگی شخصی خودش، بسیار مشهور است. تیلور سوئیفت دومین شخص جوان و جوانترین خواننده زن در این لیست است. سوئیفت درحال حاضر دوازدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

تیلور سوئیفت دوازهمین خواننده ثروتمند جهان

 

 خوانندگان ثروتمند جهان : شنایا توین

ثروت خالص: ۴۰۰ میلیون دلار 

شنایا توین، خواننده و ترانه سرای اهل کانادا است. او تا به امروز حدود ۱۰۰ میلیون آلبوم فروخته و تبدیل به پرفروش‌ترین خواننده زن در تاریخ سبک کانتری شده است. شنایا توین درحال حاضر یازدهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

شنایا توین یازدهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : جانی ماتیس 

ثروت خالص: ۴۰۰ میلیون دلار 

جانی ماتیس در حال حاضر ۸۲ ساله است. او تا به امروز آلبوم‌های بسیاری منتشر کرده و موفق به دریافت تندیس‌های طلایی و نقره‌ای شده است. جانی ماتیس هم‌اکنون دهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

جانی ماتیس دهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : جنیفر لوپز

ثروت خالص: ۴۰۰ میلیون دلار 

جنیفر لوپز؛ خواننده، بازیگر، رقاص و طراح فشن است. او قبل از اینکه به حرفه‌ی خوانندگی روی بیاورد در عرصه بازیگری فعال بود و تا به امروز نیز در بیش از ۳۰ فیلم به ایفای نقش پرداخته است. جنیفر لوپز درحال حاضر نهمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

جنیفر لوپز نهمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : باربارا استرایسند

ثروت خالص: ۴۰۰ میلیون دلار 

باربارا استرایسند؛ خواننده، ترانه سرا، بازیگر و فیلمساز اهل آمریکاست. او در دوره فعالیت ۶۰ ساله خود موفق به دریافت چندین جایزه گرمی شده است. باربارا استرایسند درحال حاضر هشتمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

باربارا استرایسند هشتمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : ویکتوریا بکام 

ثروت خالص: ۴۵۰ میلیون دلار 

ویکتوریا بکام؛ تاجر، طراح فشن، مدل و خواننده اهل بریتانیا است که با گروه پاپ Spice Girls به شهرت رسید. ویکتوریا از سال ۱۹۹۹ با دیوید بکهام ازدواج کرده است. ویکتوریا بکام در حال حاضر هفتمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

ویکتوریا بکام هفتمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند جهان : گلوریا استفان 

ثروت خالص: ۵۰۰ میلیون دلار 

گلوریا استفان؛ خواننده، ترانه سرا، بازیگر و تاجر آمریکایی – کوبایی است. گلوریا چندین بار موفق به دریافت جایزه گرمی شده است. گلوریا استفان درحال حاضر ششمین خواننده ثروتمند جهان است.

گلوریا استفان ششمین خواننده ثروتمند جهان

 

 خوانندگان‌ ثروتمند جهان : دالی پارتن

ثروت خالص: ۵۰۰ میلیون دلار 

دالی پارتن ۷۷ ساله، مشهورترین خواننده سبک کانتری در جهان است. او حرفه‌ی خوانندگی را از سال ۱۹۶۴ آغاز کرد. پارتن درحال حاضر پنجمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

دالی پارتن پنجمین خواننده ثروتمند جهان

 

 خوانندگان ثروتمند‌جهان : بیانسه 

ثروت خالص: ۵۰۰ میلیون دلار 

بیانسه جیزل نولز-کارتر؛ خواننده، ترانه سرا، رقاص و بازیگر کلمبیایی‌الاصل اهل آمریکا است. بیانسه کار خود را به عنوان لیدر گروه Destiny’s Child آغاز کرد. او تا به امروز ۲۲ بار برنده جایزه گرمی شده است که بالاترین رکورد در طول تاریخ جایزه گرمی است. بیانسه درحال حاضر چهارمین خواننده ثروتمند جهان است.

 

بیانسه چهارمین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند‌جهان : جولیو ایگلسیاس 

ثروت خالص: ۶۰۰ میلیون دلار 

جولیو ایگلسیاس، خواننده و ترانه سرای اهل اسپانیا و پدر انریکه ایگلسیاس، خواننده معروف است. تخمین زده می‌شود که جولیو در طی دوران فعالیت خود بیش از ۵۰۰۰ کنسرت را برای بیش از ۶۰ میلیون نفر در ۵ کشور برگزار کرده است. جولیو ایگلسیاس در حال حاضر سومین خواننده ثروتمند جهان است.

 

جولیو ایگلسیاس سومین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند‌جهان: سلن دیون 

ثروت خالص: ۸۰۰ میلیون دلار 

سلن دیون؛ خواننده، تاجر کانادایی و یکی از خوانندگی است که آلبوم‌های او از فروش بالایی  برخوردار هستند. او تا به امروز بیش از ۲۰۰ میلیون آلبوم فروخته است. سلن دیون درحال حاضر دومین خواننده ثروتمند جهان است.

 

سلن دیون دومین خواننده ثروتمند جهان

 

خوانندگان ثروتمند‌جهان: مدونا 

ثروت خالص: ۸۵۰ میلیون دلار 

مدونا که با عنوان “ملکه پاپ” نیز شناخته می‌شود، برندهٔ ۷ جایزهٔ گرمی و ۲ جایزهٔ گولدن گلوب شده است. او علاوه بر خوانندگی، در عرصه ترانه‌سرایی و بازیگری نیز فعالیت می‌کند و کارآفرین بین‌المللی نیز هست. مدونا با ۵۹ سال سن، ثروتمندترین خواننده حال حاضر جهان است.

 

مدونا ثروتمندترین خواننده جهان

از دست ندهید