بیوگرافی خواندنی ایتاچ شاشماز+عکس های جدید

ایتاچ شاشماز (به لاتین Aytac Sasmaz) بازیگر ۲۴ ساله و خوش چهره ترک است. ایتاچ شاشماز  اخیرا در سریال اکشن و پرطرفدار ترک به شهرت زیادی دست پیدا کرده است که همین بهانه ای شد تا به بیوگرافی این بازیگر جوان و جذاب ترک بپردازیم. با وای آره همراه شوید:

بیوگرافی آیتاچ شاشماز

تولد و خانواده

ایتاچ شاشماز برادر اسماعیل اجه شاشماز، متولد ۵ آگوست ۱۹۹۴ در استانبول است. خانواده شاشماز قبل از مهاجرت به استانبول در شهر مانیسا زندگی می کردند. او یک سال از اسماعیل کوچکتر می باشد و پس دوم خانواده است. ایتاچ و اسماعیل دارای یک برادر کوچکتر به نام یالین هستند.

آیتاچ شاشماز و اسماعیل اجه شاشماز

آغاز کار حرفه ای

ایتاچ درس بازیگری خود را نزد حاکان آتالای (hakan atalay) فراگرفته و در تئاتر هایی همچون kadavra، اوستا نصرالدین و جادوگران شکلات (nasreddin hoca ve cikolata cadilar)، مرگ(olum)، و تئاتر آیا تا به حال کرم شب تاب دیدی؟(sen hic atesbocegi gordun mu) به بازی  پرداخته است. او اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را در سال ۲۰۱۷ و با بازی در فیلم سینمایی Kotu Cocuk به نمایش گذاشت.

آخرین کار آیتاچ شاشماز مربوط به سریال قول (Soz) می باشد که در نقش فیض الله (یا چایلاک) که یک سرباز ترک است ظاهر شده است. فیض الله در خنثی کردن بمب مهارت خاصی دارد و با چهره معصومانه و کودکانه خود کوچکترین عضو گروه سربازان ترک است. نقش مقابل آیتاچ در این سریال، یامور اون، بازیگر زیبای ترک می باشد. طبق گفته ایتاچ دلیل قبول این نقش، نزدیک بودن نقش فیض الله به شخصیت و زندگی خودش است. 

آیتاچ شاشماز و یامور اون
آیتاچ شاشماز در کنار یامور اون

تولد برادر کوچکتر 

آیتاچ شاشماز و برادر او اسماعیل اخیرا صاحب یک برادرکوچکتر به نام یالین شده اند. این دو از تولد برادر کوچکتر خود بسیار خوش حال هستند و عکس های او را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند.

اسماعیل در صفحه اینستاگرام خود در مورد تولد برادرش یالین چنین نوشته است: خوش اومدی پرنس کوچولو. آیتاچ نیز چنین جمله را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است: خوش اومدی داداش من… خوش اومدی یالین. او همچنین اخیرا زیر عکس خود با برادر کوچکترش نوشته: به خاطر تو زندگی میکنیم.

آیتاچ شاشماز و برادرش
 آیتاچ و برادر کوچکش یالین

همسر و دوست دختر ایتاچ شاشماز 

آیتاچ تا به امروز ازدواج رسمی نداشته و در حال حاضر با کسی در رابطه نیست.

بازی در کلیپ خوانندگان و  آگهی های تبلیغاتی برند های معروف 

آیتاچ اخیرا به بازی در آگهی های تبلیغاتی برند کوکا کولا پرداخته است. او همچنین در آگهی های تبلیغاتی برند Eti و کلیپ فاتما تورگوت به نام  Aşk Tadinda حضور داشته است.

فیض الله بازیگر سریال قول

 آیتاچ شاشماز در اوسس ترکیه

آیتاچ علاوه بر بازیگری از صدای بسیار خوبی برخوردار است. او در سال نو ۲۰۱۹ با آهنگی از گروه mor ve otesi به نام Canbaz در اوسس حضور پیدا کرد و توانست صندلی ۴ داور مسابقه را برگرداند. او در این سری مسابقات که در اواخر سال میلادی برای بازیگران برگزار می شود این آهنگ را با مراد بوز نیز همخوانی کرد.

آیتاچ شاشماز در اوسس ترکیه
ایتاچ در مسابقه خوانندگی اوسس

اینستاگرام ایتاچ شاشماز 

آیتاچ در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام بسیار فعال است. دنبال کنندگان او در مدت کوتاهی به شدت افزایش یافته اند. او در حال حاضر ۱.۳ میلیون دنبال کننده در این شبکه اجتماعی دارد.

قد و وزن ایتاچ شاشماز

آیتاچ دارای قد ۱.۸۰ سانتی متری و وزن ۷۷ کیلوگرمی است.

قد و وزن آیتاچ شاشماز

علاقه زیاد به تیم بشیکتاش 

آیتاچ یکی از طرفداران پروپا قرص تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه است. او در زمان های بیکاری خود برای تماشای مسابقات این تیم به ورزشگاه می رود.

فیلم ها و سریال های ایتاچ شاشماز 

۲۰۱۷- Kotu cocuk (بچه بد) (فیلم سینمایی)

۲۰۱۷- تا ۲۰۱۹-  Soz ( قول) (سریال تلویزیونی)

 

 

از دست ندهید