جاش هالووی ( Josh Holloway ) و ۱۶ حقیقت جالب در مورد این بازیگر جذاب !

۱. جاش هالووی در ۲۹ تیر ۱۳۴۸ در سان جوز کالیفرنیا متولد شد. ماه تولد جاش هالوی، سرطان است. مدتی پس از تولد جاش، خانواده او به جنوب کشور (جورجیا) مهاجرت کردند. او پس از سال‌ها دوباره به کالیفرنیا بازگشت. 

جاش هالووی و حقایق جالب در مورد زندگی او

۲. جاش و خانواده‌اش پس از مهاجرت به جرجیا، در یک کانکس زندگی میکردند. اولین شغل جاش جمع کردن جوجه‌های مرده از یک مزرعه بود. جاش هالووی در دبیرستان چروکه جرجیا تحصیل کرد.

 

او پس از فارغ التحصیلی از این دبیرستان وارد دانشگاه جورجیا شد. هر چند او پس از مدتی از دانشگاه اخراج شد چرا که تنها یک چهارم سال را در دانشگاه حضور پیدا میکرد و بیشتر وقت خود را در میهمانی‌ها میگذراند.

 

 

 

۳. جاش هالووی پس از اینکه از دانشگاه اخراج شد به کالیفرنیا بازگشت تا شغل مدلینگ را آغاز کند. او به سراسر کشور سفر کرد و به آژانس‌های مدلینگ بسیاری سر زد. 

 

 

 

۴. او از زمانیکه به کالیفرنیا سفر کرده بود توسط آژانس‌های مختلفی رد شد. او درنهایت و به صورت رسمی در دهه ۹۰ توانست به صنعت مدلینگ قدم بگذارد. 

حقایق جالب در مورد جاش هالووی بازیگر سریال لاست

۵. جاش هالووی در طی دهه ۹۰ به یکی از مدل‌های معروف تبدیل شده بود و حتی به عنوان یک مدل سیار، برای برند‌های معروفی همچون Calvin  Klein، Dolce & Gabbana و غیره کار میکرد. او از این طریق میتوانست به سراسر ایالات متحده و اروپا سفر کند.

 

 

 

۶. جاش هالووی در هر زمینه‌ای رد پایی از خود برجای میگذاشت. او پس از مدتی، همکاری با مجلات و نشریه‌های چاپی را آغاز کرد. او حتی در موزیک ویدئو اروسمیث بنام Cryin نیز بازی کرد و در نقش یک جیب زن ظاهر شد. جاش در این موزیک ویدئو، درنهایت توسط آلیسیا سیلورستون دستگیر شده و مورد ضرب و شتم قرار میگیرد. موزیک ویدئو Cryin اولین کار نمایشی جاش هالووی بود. 

 

 

۷. در سال ۱۹۹۹ و زمانیکه جاش هالووی اولین نقش تلویزیونی خود را در تلویزیون سی بی اس اجرا کرد، به او لقب “مرد خوش تیپ” داده شد. او پس از گرفتن این لقب، پیشنهادات مختلفی را برای بازی در نقش‌های کوچک تلویزیونی دریافت کرد. پس از مدتی پیشنهادهایی که برای بازی به جاش داده میشد، کمتر و کمتر شد. او در سال ۲۰۰۴ تصمیم گرفت تا در امتحانی که برای شغل مشاور املاکی برگزار میشد شرکت کند.

 

در حالیکه او پس از این امتحان از طریق ایمیل منتظر دریافت مدرک خود بود، ایمیلی برای او ارسال شده بود که در آن بازی نقش جیمز سویر فورد در سری جدید سریال گمشدگان به وی پیشنهاد شده بود.

 

 

۸. طولی نکشید که جاش هالووی با بازی در سریال گمشدگان به یک ستاره بین المللی تبدیل شد. او پس از این سریال در برنامه‌های تلویزیونی و جلد مجلات سرگرمی مختلف ظاهر شد. همانطور که شهرت سریال گمشدگان افزایش پیدا میکرد، از نام جاش هالووی نیز به عنوان یک ستاره بیشتر یاد میشد. سال ۲۰۰۴، سال بسیار مهمی برای جاش هالووی بود.

 

این سال نه تنها به خاطر موفقیت در سریال گمشدکان بلکه به خاطر ازدواج وی در ۱ اکتبر ۲۰۰۴ با نامزدش یسیکا کومالا، سال بسیار خوبی برای جاش به حساب می‌آمد. 

جاش هالووی و همسرش
جاش هالووی و همسرش

 

۹. جاش هالوی در سال ۲۰۰۵ توسط مجله People در لیست “۵۰ فرد خوش چهره جهان” قرار گرفت.

 

 

۱۰. در سال ۲۰۰۶، اعضای سریال گمشدگان موفق به دریافت جایزه انجمن بازیگران فیلم برای عنوان بهترین گروه شدند. 

 

 

 

۱۱. جاش هالووی پیشنهاد بازی در فیلم گامبیت را به دلیل شباهت نقش گامبیت با سویر، رد کرد.

 

 

 

۱۲. جاش هالووی و همسرش، در سال ۲۰۰۵ حادثه‌ای خطرناک را از سر گذراندند. در ۴ صبح ۱۲ اکتبر ۲۰۰۵، به سمت جاش و همسرش در خانه خودشان شلیک شد و خوشبختانه او و همسرش آسیبی ندیدند و مجرم درنهایت دستگیر شد.

 

 

 

۱۳. دختر جاش هالویی که جاوا نام دارد در سال ۲۰۰۹ و پسرش هانتر لی در سال ۲۰۱۴ به دنیا آمده‌اند.

جاش هالووی و فرزندانش
فرزندان جاش هالووی

 

۱۴. جاش هالووی پس از اتمام سریال گمشدگان به دنیای سینما وارد شد و در فیلم‌های متعددی از جمله مبارزه سال، خونسرد باش، ماموریت: غیر ممکن-پروتکل شبه، پارانویا و فیلم سابوتاژ به ایفای نقش پرداخت.

 

 

۱۵. در سال ۲۰۱۰، جی جی آبراهامز، پیشنهاد نقش اصلی سریال فرد تحت نظر ( مظنون ) را به جاش هالووی داد که جاش این پیشنهاد را رد کرد چرا که این فیلم در نیویورک فیلمبرداری میشد و جاش به همراه خانواده‌اش، به تازگی پس از سریال گمشدگان از هاوایی به کالیفرنیا نقل مکان کرده بودند. 

 

 

۱۶. جاش هالویی پس از موفقیت در سریال گمشدگان، پیشنهادات مختلفی را برای بازی در نقش‌های اصلی برنامه‌های تلویزیونی دریافت کرد. در سال ۲۰۱۴، جاش شروع به بازی در برنامه تلویزیونی Intelligence کرد اما متاسفانه پخش این برنامه پس از یک فصل متوقف شد.

 

 

 

جاش از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ در به عنوان نقش اصلی در برنامه تلویزیونی colony به ایفای نقش پرداخت و این برنامه پس از سه فصل پایان یافت.

 

اینستاگرام جاش هالووی  

 

از دست ندهید