بوراک توزکوپاران : به زندگی بدون عشق عادت کردم + بیوگرافی

 

بوراک توزکوپاران ( به ترکی Burak Tozkoparan) متولد ٢٣ آبان ۱٣٧۱ در استانبول، موزیسین و بازیگر ترک است. همراه وای آره باشید تا به بیوگرافی بوراک توزکوپاران بپردازیم: 

 

خانواده و تحصیلات بوراک توزکوپاران

خانواده ی بوراک اصالتا اهل ریزلی ترکیه هستند. او دو برادر بزگتر از خود بنام اوئور و سرهات دارد. بوراک دوران دبیرستان را در دبیرستان تورک کیزیلایی کارتال آنادولو تمام کرد و سپس وارد دانشگاه اوکان شد و با بورسیه ی کامل به تحصیل در رشته ی سینما و تلویزیون پرداخت. 

خانواده و تحصیلات بوراک توزکوپاران

بوراک در سال ٢۰۱۱ در مسابقات وودافون ۱۴ که در بین دبیرستان ها برگزار شده بود شرکت کرد و توانست با ساز Bateri رتبه ای اول مسابقات را بدست آورد. او در زمینه ی موسیقی، با گروه های زیادی از جمله گروه پروانه کار کرده و در این گروه به عنوان نوازده ی باتریست فعال کرده است.

طبق گفته ی بوراک، او اولویت خود را موزیک می داند و پدرش نیز به موسیقی بسیار علاقمند است. او به خانواده بسیار اهمیت میدهد و از نظر او، خانواده همه چیز است. او ترانه سرایی نیز می کند و قصد دارد تا یک آلبوم منتشر کند. اطرافیان او صدای وی را زیبا میدانند. بوراک، ورزش فیتنس و شنا نیز انجام می دهد و یک سگ بنام کراش دارد. 

 

آغاز کار بازیگری

بوراک توزکوپاران برای اولین بار با سریال از هم پاشیده به دنیای بازیگری قدم گذاشت و با نقش گرپینار در کنار بازیگرانی همچون ابرو اوزکان، لیلا تانلار، آلینا بوز، نورگل پشیل چای، مینه توگای، باریش فالای و سارپ آککایا به ایفای نقش پرداخت. بوراک اولین بازی سینمایی خود را در سال ٢۰۱۶با فیلم Gonenc Uyanik  تجربه کرد.

او در سال ٢۰۱٧ وارد کادر سریال معروف غنچه ی های زخمی شد و به ایفای نقش علی کمیسر پرداخت. آخرین بازی بوراک توزکوپاران مربوط به سریال تکدل در سال ٢۰۱٩ است. 

 

قد و وزن بوراک توزکوپاران

قد بوراک ۱٨۰ سانتی متر و وزن او ٧۰ کیلوگرم است.

قد و وزن بوراک توزکوپاران

همسر و دوست دختر بوراک توزکوپاران

بوراک مجرد است. مدتی شایعه بود که بوراک با لیلا تانلار و بیران داملا ییللماز رابطه دارد. بوراک در مصاحبه ای چنین گفته است:” به زندگی بدون عشق عادت کردم. طرفدارانم زیاد هستن اما دوست دختر ندارم. دخترانی هستند که دم در خانه ام می آیند و جیغ میزنند و گریه می کنند. اون ها رو خیلی دوست دارم. چقدر خوبه که هستند. ” 

 

اینستاگرام بوراک توزکوپاران 

بوراک در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر حدود ۱ میلیون دنبال کننده دارد.  

اینستاگرام بوراک توزکوپاران 

فیلم ها و سریال های بوراک توزکوپاران 

٢۰۱۴- سریال Paramparca (از هم پاشیده ) در نقش اوزان گورپینار 

٢۰۱۶- فیلم سینمایی Hesapta Ask در نقش مرت

٢۰۱٧- سریال Kirgin cicekler (غنچه های زخمی) در نقش علی کمیسر

٢۰۱٩- سریال Tek yurek (یکدل) در نقش جم سروهان

 

از دست ندهید