بیوگرافی کامل ملیسا شنولسون (Melisa şenolsun) +عکس های جذاب

ملیسا شنولسون (به ترکی Melisa şenolsun ) متولد ۲۹ اکتبر ۱۹۹۶در ازمیر ترکیه است. بازی اخیر و زیبای ملیسا شنولسون در سریال رویا و همینطور در سریال آتیه موجب شد تا به بیوگرافی این بازیگر زیبا بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

خانواده و تحصیلات

پدر ملیسا مشاور گمرک و مادر او خانه دار است. ملیسا یک برادر بازیگر بنام افه جان شنولسون دارد. ملیسا یه کمک برادر بزرگتر خود از ۶ سالگی با تئاتر آشنا شد. او که از کودکی به تماشای تئاتر برادرش میرفت به بازیگری علاقمند شده و تصمیم گرفت بازیگر شود.

خانواده و تحصیلات ملیسا شنولسون

ملیسا دوره دبیرستان را در کالج Gelisim ازمیر گذرانده و در دوران دبیرستان بصورت مرتب در تئاتر دولتی Ugur Mumcu شرکت میکرده است. او فارغ التحصیل کنسرواتور دولتی دانشگاه استانبول در رشته تئاتر است ملیسا شنولسون به ورزش نیز بسیار علاقمند است و حدود ۷ سال در کلاس های ژیمناستیک و باله شرکت کرده است.

آغاز کار حرفه ای

ملیسا برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ با سریال دروغگوهای کوچک شیرین به عرصه ی بازیگری قدم گذاشت و پس از آن در سریال هایی همچون عشق کرایه ای، به امید نمیشه دستبند زد، بابام و نفس به نفس به هنرنمایی پرداخت.

 او در سریال نفس به نفس با نقش مقابل شکرو اوزییلدیز به ایفای نقش اصلی رویا پرداخته است. بازی اخیر ملیسا مربوط به سریال آتیه است. از بازیگران اصلی این سریال می توان به برن سات، ملیسا شنولسون، مهمت گونسور و متین آکدولگور اشاره کرد.  

 

رنگ چشم، قد و وزن ملیسا شنولسون 

رنگ چشم ملیسا سبز، قد او ۱۷۰ سانتی متر و وزن او ۵۹ کیلوگرم است.

 

همسر و دوست پسر ملیسا شنولسون

ملیسا مجرد است. او از سال ۲۰۱۵ و پس از بازی در سریال دروغگو های کوچ شیرین با مهمت اوزان دولونای دوست شد. او در تابستان ۲۰۱۹ و پس از ۴ سال از اوزان دولونای جدا شد.

همسر و دوست پسر ملیسا شنولسون

اینستاگرام ملیسا شنولسون

ملیسا در شبکه ی اینستاگرام بسیار فعال است و در حال حاضر ۱.۱ میلیون دنبال کننده دارد.

اینستاگرام ملیسا شنولسون

فیلم ها و سریال های ملیسا شنولسون

٢۰۱۵ -سریال tatli kucuk yalancilar (دروغگو های کوچک شیرین) در نقش هانده

٢۰۱۵- سریال  kiralik ask (عشق کرایه ای) در نقش سوده

٢۰۱۶- سریال Umuda kelepce vurulmaz (به امید نمیشه دستبند زد) در نقش جرن

۲۰۱۷ -فیلم سینمایی babam (بابام) در نقش فریده  

٢۰۱٨- سریال Nefes Nefese (نفس به نفس) در نقش رویا

٢۰۱٩ -سریال Atiye (آتیه)

 

از دست ندهید