بیوگرافی کامل و عکس های جذاب پینار دنیز و روابط خصوصی او

پینار دنیز (به ترکی Pınar Deniz) متولد ۱۹ آبان ۱۳۷۳ در آدانای ترکیه؛ بازیگر زیبا و توانای ترک است. در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی کامل و روابط خصوصی پینار دنیز را تقدیمتان کنیم. با وای آره همراه شوید : 

 

خانواده و تحصیلات پینار دنیز 

پینار اصالتا اهل شهر ماردین است. خانواده پینار اصالتا عرب هستند. او فرزند سوم خانواده است و به غیر از خود، یک خواهر و برادر بزرگتر و یک خواهر و برادر کوچکتر دارد.

خانواده و تحصیلات پینار دنیز 

 پینار در آدانا به دنیا آمده اما در استانبول بزرگ شده است. او از کودکی به رشته روانشناسی و وکالت علاقمند بود و در نهایت نیز رشته روانشناسی را برای تحصیل انتخاب کرده بود. در همین دوران، همسر برادر پینار، نام او را در آژانس بازیگری Akademi 35.5 ثبت نام می کند و پینار یادگیری درس های بازیگری را آغاز می کند.

 در این آژانس، قانی مژده (کارگردان ترک) پس از دیدن عکس های پینار، از او برای تست بازیگری دعوت می کند و پینار با قبولی در این تست رسما به دنیای بازیگری قدم می گذارد. 

 پینار فارغ التحصیل رشته ارتباطات و تبلیغات از دانشگاه استانبول است و در سال ۲۰۱۵، در کلیپ Yani مراد دالکیلیچ نیز بازی کرده است. 

 

آغاز کار بازیگری

پینار دنیز در سال ۲۰۱۴ با سریال شروع مجدد به دنیای بازیگری قدم گذاشت و پس از آن در کنار دنیز بایسال، کوتسی و ابرو آیکاچ، به بازی در سریال دروغ سفید پرداخت.

فیلم ها و سریال های پینار دنیز

او در سال ۲۰۱۶ وارد کادر سریال وطنم تویی شد و در کنار بازیگرانی چون هالیت ارگنچ، بوران کوزوم، میرای دنر، برگوزار کورل و کوبیلای آکا به ایفای نقش ییلدیز پرداخت. آخرین بازی پینار دنیز مربوط به سریال های عشق ۱۰۱ و سریال پادشاه در سال ۲۰۲۰ است.

 

علایق پینار دنیز 

با اینکه تاریخ تولد پینار دنیز، ۱۹ آبان ۱۳۷۲ ثبت شده اما او در واقع متولد ۱۹ آبان ۱۳۷۳ است. پینار بسیار دوست دارد به آفریقا سفر کند ‌و شهر رویایی اش، شهر بروژ بلژیک است. او از بازیگری بسیار لذت میبرد؛ بطوریکه اگر بار دیگر به دنیا بیاید، باز هم بازیگری را انتخاب می کند.

 پینار علاقه ای به شهرت ندارد و معتقد است که شهرت چیز ترسناکی است. ویژگی هایی مثل وجدان و صمیمیت، در مرکز زندگی پینار قرار دارند. او عاشق خیال پردازی، گوش دادن به موزیک و مسافرت است.

علایق پینار دنیز 

پینار خود را بسیار منظم معرفی کرده است. او مدتی رقص فلامینگو یاد گرفته و در حال حاضر مشغول یادگیری رقص مدرن است.

 طبق گفته پینار، او روی انتخاب نقش هایش حساسیت زیادی دارد و صرفا به خاطر پول و شهرت، نقشی را انتخاب نمی کند. فیلم های مورد علاقه پینار؛ باشگاه مبارزه، رستگاری در شاوشنگ، پرتقال کوکی، زندگی زیباست، و فیلم آملی است و فیلمی که بسیار تحت تاثیر آن قرار گرفته، فیلم انیمیشنی مدفن کرم های شب تاب بوده است.

 

قد و وزن پینار دنیز 

قد پینار ۱۶۸ سانتی متر و وزن او ۵۵ کیلوگرم است. 

 

همسر و نامزد پینار دنیز 

پینار دنیز مجرد است. او در سال ۲۰۱۴ وارد رابطه با بازیگر ترک، کان تورگوت شد و در سال ۲۰۱۷ از وی جدا شد. پینار در رابطه با این جدایی چنین گفته بود: “رابطه‌ای که داشتم، پیش نمیرفت. این موضوع ربطی به شهرت نداره. به پیدا کردن آدم درست، در زمان درست، اعتقاد دارم.”

او قبل از جدایی از کان در مصاحبه‌ای گفته بود که کان خیلی رمانتیک است و خود را خوش شانس می داند. پینار در سال ۲۰۱۸ و پس از همبازی شدن با برک جانکات در سریال یک تند باد، وارد رابطه با وی شد و در سال ۲۰۱۹ از برک جدا شد. او در حال حاضر با کان ییلدریم، بازیگر ترک رابطه دارد. 

 

پیج اینستاگرام پینار دنیز 

پینار در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر ۲٫۷ میلیون دنبال کننده دارد. 

پیج اینستاگرام پینار دنیز 
چهره بدون آرایش پینار دنیز
فیلم ها و سریال های پینار دنیز 

۲۰۱۴- سریال Sil Bastan (شروع مجدد) در نقش اوریم

۲۰۱۵- سریال Beyaz Yalan (دروغ سفید) در نقش عزرا 

۲۰۱۵- سریال Gunebakan (آفتاب گردان)

۲۰۱۶- سریال Vatanim Sensin (وطنم تویی) در نقش ییلدیز 

۲۰۱۷-فیلم سینمایی Kardesim Benim 2 (برادر من ۲) در نقش دیدم 

۲۰۱۸- سریال Bir deli ruzgar (یک تند باد) درنقش گوکچه یوجل 

۲۰۱۸- سریال Kirik Ayna (آینه شکسته)

۲۰۲۰- سریال Ask 101 (عشق ۱۰۱) در نقش بورجو 

۲۰۲۰- سریال Kral (پادشاه) در نقش زاهیده 

 

از دست ندهید