بیوگرافی آسلیهان مالبورا(Aslihan malbora)+عکس های جدید ۲۰۱۹

آسلیهان مالبورا (به ترکی Aslihan malbora) در ۱ مارس ۱۹۹۵ در در شهر آفیون به دنیا آمده است. بازی اخیر و بسیار زیبای آسلیهان مالبورا در سریال های گریه نکن مادر و همه جا تو موجب شد تا به بیوگرافی این بازیگر جوان و زیبای ترک بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

تحصیلات و آغاز کار حرفه ای

آسلیهان مالبورا فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع غذایی و مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی استانبول است. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در خانه ی هنر Akademi 35.5 به یادگیری بازیگری پرداخت.  

تحصیلات آسلیهان مالبورا

آسلیهان برای اولین بار با سریال عاشق چه کارا که نمی کنه، با نقش زینب به عرصه ی بازیگری قدم گذاشت. از بازیگران این سریال می توان به یوسف چیم، سرن شیرینجه، سرهات پاریل و فرزان حکیم اوغلو اشاره کرد.  

او پس از این سریال در سریال سلطان قلبم با نقش صالیحا سلطان ظاهر شد. نقش های اصلی این سریال را علی ارسان دورو و الکساندرا نیکی فورووا بر عهده داشتند. پخش این سریال پس از قسمت ۸ متوقف شد.

آسلیهان در سال ۲۰۱۸ در سریال گریه نکن مادر حاضر شد و در کنار بازیگران مطرحی همچون بیرجه آکالای، جانسل الچین، اکین مرت دایماز و سلیم بایراکتار به ایفای نقش پرداخت.

بازی اخیر آسلیهان مربوط به سریال همه جا تو در سال ۲۰۱۹ است. او در این سریال با نقش آیدا در کنار بازیگرانی همچون فورکان آندیچ و آیبوکه پوسات به هنرنمایی پرداخته است.

 

قد و وزن آسلیهان مالبورا 

قد آسلیهان ۱.۶۳ سانتی متر و وزن او ۵۲ کیلوگرم است.

قد و وزن آسلیهان مالبورا 

همسر و دوست پسر آسلیهان مالبورا 

آسلیهان مجرد است. او در حال حاضر با متین تمل در رابطه است.

همسر و دوست پسر آسلیهان مالبورا 
آسلیهان و متین تمل

 

اینستاگرام آسلیهان مالبورا 

آسلیهان در شبکه اینستاگرام فعال است و بصورت مداوم عکس هایی از خود و دوست پسرش منتشر می کند. او در حال حاضر حدود ۲۴۶ هزار دنبال کننده دارد.

 

فیلم ها و سریال های آسلیهان مالبورا 

٢۰۱٧ -سریال seven ne yapmaz (عاشق چه کارا که نمیکنه) در نقش زینب 

٢۰۱٨ -سریال kalbimin sultani (سلطان قلبم) در نقش صالحه سلطان 

٢۰۱٨- سریال Aglama anne (گریه نکن مادر) در نقش زینب

٢۰۱٩ -سریال her yerde sen (همه جا تو) در نقش آیدا

 

از دست ندهید