بیوگرافی هازال سوباشی (Hazal subasi)+روابط خصوصی و عکس های جدید

هازال سوباشی بازیگر، مدل و دختر شایسته سال ۲۰۱۵ ترکیه، متولد ۲ می ۱۹۹۶ در ازمیر است. هازال اخیرا با نقش بهار در سریال حلقه، بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است که همین بهانه ای شد برای پرداختن به بیوگرافی این بازیگر زیبا. با وای آره همراه باشید: 

تحصیلات و آغاز کار حرفه ای

هازال سوباشی پس از اتمام دوره دبیرستان در دانشگاه ازمیر و در رشته اقتصاد، روابط عمومی و تبلیغات پذیرفته شد و پس از ۴ سال از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.

هازال در سال ۲۰۱۵ در رقابت های دختر شایسته ترکیه شرکت کرد و مقام سوم این مسابقات را بدست آورد. هازال سوباشی اولین نقش خود را در سریال طولانی اسمش را تو بگذار ایفا کرد و در نقش زهرا در این سریال ظاهر شد.

هازال سوباشی دختر شایسته سال ۲۰۱۵ ترکیه

هازال در یکی از مصاحبه ها عنوان کرده بود که به دلیل نداشتن تجربه کافی در زمینه بازیگری، برای قبول بازی در سریال اسمش را تو بگذار دچار شک شده بوده اما حالا تجربه زیادی به دست آورده و گاهی در فیلمبرداری صحنه های سریال ها به کارگردانان پیشنهاد هایی نیز می دهد.  

بیوگرافی و سریال های هازال سوباشی

او پس از بازی در این نقش از ازمیر به استانبول مهاجرت کرد. دومین کار هازال مربوط به سریال یک امید کافیه در سال ۲۰۱۸ است که در نقش الیف در این سریال ظاهر شده است. هازال اخیرا با نقش بهار در سریال حلقه بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است. 

قد و وزن هازال سوباشی

قد هازال ۱.۶۶ سانتی متر و وزن او ۵۳ کیلوگرم است.

همسر و دوست پسر هازال سوباشی 

هازال مجرد است. او در سال ۲۰۱۸ رابطه خود را با مدل و بازیگر خوش چهره ترک، ارکان مریچ آغاز کرد اما رابطه آن ها پس از یک سال و در آوریل ۲۰۱۹ بهم خورد. این دو سر سریال اسمش را تو بگذار با یکدیگر آشنا شده یودند.

دوست پسر و همسر هازال سوباشی
چهره بدون آرایش هازال سوباشی

طبق گفته هازال و ارکان، آن ها مدت زیادی طول کشید تا عاشق هم شوند. ارکان در سال ۲۰۰۹ در رقابت های بهترین مدل ترکیه مقام اول و در همان سال در رقابتهای جهانی نیز عنوان بهترین مدل را از آن خود کرد. 

اینستاگرام هازال سوباشی 

هازال در حاضر حاضر نزدیک به ۳۵۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. 

اینستاگرام هازال سوباشی

فیلم ها و سریال های هازال سوباشی 

۲۰۱۶- سریال Adini sen koy (اسمش را تو بگذار) 

۲۰۱۸- سریال bir umut yeter (یک امید کافیه)

۲۰۱۹- سریال halka (حلقه)

 

 

از دست ندهید