بیوگرافی مصطفی مرت کوچ (Mustafa mert koç) + شایعات و روابط عاشقانه او

مصطفی مرت کوچ (به ترکی Mustafa mert koç) بازیگر جوان و خوش چهره ترک در ۳۰ فروردین ۱۳۷۳ در آنکارا بدنیا آمده است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی و روابط خصوصی مصطفی مرت کوچ بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

تحصیلات و آغاز کارحرفه ای

مصطفی فارغ التحصیل رشته سیاست از دانشگاه Atilim است. مصطفی پس از اتمام دوره لیسانس برای یادگیری دوره های بازیگری مدتی به لس آنجلس سفر کرد. 

بیوگرافی و عکس های مصطفی مرت کوچ او در زمینه ورزش نیز فعال است و مدت زیادی عضو تیم بسکتبال turk telekom بود اما پس از آسیب دیدگی در این ورزش، آن را کنار گذاشت.

 

برخی از افراد او را شبیه به کیوانچ تاتلیتوغ می دانند. مصطفی در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که خانواده‌اش در ابتدا با بازیگر شدن او موافق نبودند.

بیوگرافی و عکس های جدید مصطفی مرت کوچ

مصطفی برای اولین با فیلم Kolpacino3 .devre پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و پس از آن در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف از جمله فیلم زیبای عشق ارگانیک به هنرنمایی پرداخت.

 

او در این سریال در کنار بازیگرانی همچون گیزم کاراجا، تارک پاپوچوغلو و آسمان باباک به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم ها و سریال های مصطفی مرت کوچ

بازی های اخیر مصطفی مرت کوچ مربوط به سریال اسم من ملک و سریال قصه یک پری است. 

 

قد و وزن مصطفی مرت کوچ 

قد مصطفی مرت کوچ ۱.۸۳ سانتی متر و وزن او ۸۰ کیلوگرم است. وزن مصطفی قبلا ۱۱۰ کیلو بوده است.

 

همسر و نامزد مصطفی مرت کوچ 

مصطفی مرت کوچ در سال ۲۰۱۶ با الیف دوگان وارد رابطه شد اما رابطه آن ها پس از یکسال به پایان رسید. او در سال ۲۰۱۷ رابطه خود را با سرای کایا آغاز کرد و پس از مدتی از سرای نیز جدا شد.

همسر و نامزد مصطفی مرت کوچ 

 ادعا هایی مبنی بر رابطه عاشقانه مصطفی با خواننده جنجالی ترکیه، آلینا تیلکی مطرح شده بود که مصصطفی و آلینا این ادعا را رد کرده اند.

 

شایعه رابطه این دو از این قرار بود که آلینا تیلکی برای یادگیری زبان و درس‌های خوانندگی مرتبا به لس آنجلس سفر میکرده است و در لس آنجلس بصورت اتفاقی با مصطفی مرت کوچ دیدار می کند و از این دو در حین خوردن بستنی عکس گرفته می شود.

همسر و دوست دختر مصطفی مرت کوچ 

مصطفی در استوری اینستاگرام خود مبنی بر این شایعه چنین نوشت : ” آلینا یکی از افرادی است که من در ترکیه با او آشنا شدم و ما در لس آنجلس با هم روبرو شدیم. ما فقط با هم صحبت کردیم و بعد از این هم ممکن است ما را حین صحبت ببینید.”

 

آلینا هم در استوری خود حرف مصطفی را تایید کرد و نوشت : “من هم با حرف مصطفی موافقم و ادعا‌های دیگر در مورد رابطه ما صحن ندارد.” مرت کوچ در یکی از مصاحبه‌هایش مبنی‌بر اینکه از چه نوع زنانی خوشش می آید اعلام کرده است که زنانی که به سلامتیشان اهمیت می‌دهند او را جذب می کنند.

 

مصطفی در سال ۲۰۲۲ مدتی نیز با ملیسا آصلی پاموک، رابطه عاشقانه را تجربه کرد اما رابطه این دو نیز دوام نیاورد. در حال حاضر خبری از روابط خصوصی مصطفی در دسترس نیست. 

 

 

اینستاگرام مصطفی مرت کوچ

مصطفی در شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار فعال است و فیلم های کوتاه زیبایی از خود منتشر می کند بطوریکه بیشتر با فیلم هایش در ترکیه معروف شده است. او همچنین در این فیلم ها به کار خوانندگی نیز می پردازد. او در حال حاضر ۱ میلیون دنبال کننده دارد.

اینستاگرام مصطفی مرت کوچ

فیلم ها و سریال های مصطفی مرت کوچ 

٢۰۱۴- فیلم سینمایی kolpacino 3.devre در نقش مرت کرال

٢۰۱۶- سریال Hayat bazen tatlidir (زندگی بعضی وقتا شیرینه) در نقش مرت 

٢۰۱۶- سریال yeter (بسه) در نقش مرت 

٢۰۱٧- فیلم سینمایی Ketenpere در نقش پلیس ترافیک 

٢۰۱٧- سریال organik ask ( عشق ارگانیک) در نقش بولنت 

٢۰۱٨- سریال Sahin tepesi (تپه شاهین) در نقش جم اوزدن 

۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱- سریال Benim Adım Melek (اسم من ملک) در نقش عُمر 

۲۰۲۲- سریال Bir Peri Masalı (قصه یک پری) در نقش ظفر

 

از دست ندهید