بیوگرافی مصطفی مرت کوچ (Mustafa mert koç) +شایعات و روابط عاشقانه او

مصطفی مرت کوچ (به ترکی Mustafa mert koç) بازیگر جوان و خوش چهره ترک در ۱۹ آوریل ۱۹۹۴ در آنکارا بدنیا آمده است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی و روابط خصوصی مصطفی مرت کوچ بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

تحصیلات و آغاز کارحرفه ای

مصطفی فارغ التحصیل رشته سیاست از دانشگاه Atilim است. مصطفی پس از اتمام دوره لیسانس برای یادگیری دوره های بازیگری مدتی به لس آنجلس سفر کرده بود. او در زمینه ورزش نیز فعال است و مدت زیادی عصو تیم بسکتبال turk telekom  بوده است اما پس از آسیب دیدگی در این ورزش، آن را کنار گذاشته است.

بیوگرافی و عکس های جدید مصطفی مرت کوچ

برخی از افراد او را شبیه به کیوانچ تاتلیتوغ می دانند. مصطفی در مصاحبه ای اعلام کرده است که خانواده اش در ابتدا با بازیگر شدن او موافق نبودند. مصطفی برای اولین با فیلم Kolpacino3 .devre  پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و پس از آن در فیلم ها و سریال های مختلف از جمله فیلم زیبای عشق ارگانیک به هنرنمایی پرداخت. او در این سریال در کنار بازیگرانی همچون گیزم کاراجا، تارک پاپوچوغلو و آسمان باباک به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم ها و سریال های مصطفی مرت کوچ

بازی اخیر مصطفی مرت کوچ مربوط به سریال تپه شاهین است. او در این سریال در نقش جم اوزدن ظاهر شده و با بازیگرانی همچون آیبوکه پوسات، بوران کوزوم، زرین تکیندور و ابرو اوزکان همبازی شده است.

 

قد و وزن مصطفی مرت کوچ 

قد مصطفی مرت کوچ ۱.۸۳ سانتی متر و وزن او ۸۰ کیلوگرم است. وزن مصطفی قبلا ۱۱۰ کیلو بوده است.

همسر و دوست دختر مصطفی مرت کوچ 

مصطفی مرت کوچ در سال ۲۰۱۶ با الیف دوگان دوست بود اما رابطه آن ها پس از یکسال به پایان رسید. اودر سال ۲۰۱۷ با سرای کایا دوست شد و پس از مدتی از سرای نیز جدا شد.

اخیرا ادعا هایی مبنی بر رابطه عاشقانه مصطفی با خواننده جنجالی ترکیه، آلینا تیلکی مطرح شده بود که مصصطفی و آلینا این ادعا را رد کرده اند. ماجرای شایعه این دو از این قرار بوده است که آلینا تیلکی برای یادگیری زبان و درس های خوانندگی مرتبا به لس آنجلس سفر میکرده است و در لس آنجلس بصورت اتفاقی با مصطفی مرت کوچ دیدار می کند و از این دو در حین خوردن بستنی عکس گرفته می شود.

همسر و دوست دختر مصطفی مرت کوچ 

مصطفی در استوری اینستاگرام خود مبنی بر این شایعه چنین نوشته است :” آلینا یکی از افرادی است که من در ترکیه با او آشنا شدم و ما در لس آنجلس با هم روبرو شدیم. ما فقط با هم صحبت کردیم و بعد از این هم ممکن است ما را حین صحبت ببینید.”

آلینا هم در استوری خود حرف مصطفی را تایید کرده و نوشته “من هم با حرف مصطفی موافقم و ادعا های دیگر در مورد رابطه ما صحن ندارد. ” مرت کوچ در یکی از مصاحبه هایش مبنی بر اینکه از چه نوع زنانی خوشش می آید اعلام کرده است که زنانی که به سلامتیشان اهمیت می دهند او را جذب می کنند.

 

اینستاگرام مصطفی مرت کوچ

مصطفی در شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار فعال است و فیلم های کوتاه زیبایی از خود منتشر می کند بطوریکه بیشتر با فیلم هایش در ترکیه معروف شده است. او همچنین در این فیلم ها به کار خوانندگی نیز می پردازد. او در حال حاضر نزدیک به یک میلیون دنبال کننده دارد.

اینستاگرام مصطفی مرت کوچ

فیلم ها و سریال های مصطفی مرت کوچ 

٢۰۱۴- فیلم سینمایی kolpacino 3.devre در نقش مرت کرال

٢۰۱۶ -سریال Hayat bazen tatlidir (زندگی بعضی وقتا شیرینه) در نقش مرت 

٢۰۱۶- سریال yeter (بسه) در نقش مرت 

٢۰۱٧- فیلم سینمایی Ketenpere در نقش پلیس ترافیک 

٢۰۱٧ سریال organik ask ( عشق ارگانیک) در نقش بولنت 

٢۰۱٨ -سریال Sahin tepesi (تپه شاهین) در نقش جم اوزدن 

 

 

از دست ندهید