کادیر دوغولو : برای نسلیهان میمیرم – بیوگرافی کامل و مصاحبه و ماجرای کارگری

کادیر دوغولو (به ترکی Kadir Doğulu ) با نام کامل عبدالکادیر دوغولو متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۱ در شهر مرسین ترکیه است. در این مطلب قصد داریم به بیوگرافی کامل و مصاحبه با کادیر دوغولو بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

 

خانواده و تحصیلات

 

کادیر دوغولو در یک خانواده ۷ نفره بدنیا آمده است. او یک خواهر و ۳ برادر دارد. مادر کادیر دوغلو خانه دار و پدرش کارگر بازنشسته است. کادیر از ۱۰ سالگی در بسیاری از مکان ها به کارگری پرداخته است.

خانواده و تحصیلات کادیر دوغولو

طبق گفته کادیر او تقریبا برای تمامی اصناف محله خود کارگری کرده است. او در مصاحبه ای اعلام کرده است که انرژی زیادی برای انجام کار دارد و حتی وقتی خواب است نیز به خاطر انجام ندادن کار حوصله اش سر می رود! کادیر فارغ التحصیل رشته علوم غذایی از دانشکاه اوکان است. او در حال حاضر صاحب یک شرکت مدیریتی بنام  T.p.a است.

 

برادر کادیر که کمال دوغلو نام دارد، موزیسین، آرایشگر، طراح مد و عکاس است. کمال با خواننده های سرشناسی همچون هانده ینر، صدا سایان، سیلا، کوتسی، گوکان اوزن، نیل کاراابراهیم اوغلو و دمت آکالین کار کرده است.

کادیر دوغولو و خواهر و برادرانش
کادیر و خواهر و برادرانش

 

کادیر دوغولو، کارگر و گارسون رستوران

 

کادیر دوغولو در سال ۲۰۰۰ برای کار به استانبول و پیش برادرش کمال آمد. طبق گفته کادیر، او مدتی بعد از آمدن به استانبول پشیمان شده و وسیله های خود را جمع کرده تا به شهرش بازگردد اما پس از فکر کردن با خود گفته اگر برگردم شغل مناسبی پیدا نخواهم کرد و بدین ترتیب در استانبول ماندگار شده است. کادیر تا سال ۲۰۰۶ به کار گارسونی در رستوران ها و بارها مشغول بوده است.

 

 

کادیر دوغولو و پیشنهاد ازدواج به هانده ینر 

 

کمال دوغولو، از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ با هانده ینر، خواننده مشهور ترک، رابطه عاشقانه داشت. نحوه آشنایی هانده با کادیر به این صورت بوده است که وقتی کادیر در کافه the house cafe به کار گارسونی مشغول بوده؛ کمال، هانده و اکیپش به این کافه می روند. هانده وقتی کادیر را می بیند از او خوشش می آید و به کمال می گوید من از این گارسون خوشم آمده است. کمال نیز در جواب به هانده می گوید این گارسون برادرم است.

 

پس از مدتی رابطه عاشقانه بین این دو شکل میگیرد و کادیر با فرستادن ۱۰۰ گل به خانه هانده از او خواستگاری می کند. هانده که ۱۰ سال از کادیر بزرگتر است در مصاحبه ای اعلام کرده بود که با پیدا کردن کادیر زندگیش کامل شده است و رابطه ای که با کادیر دارد قبلا با هیچ کس تجربه نکرده است.  

 

هانده وقتی مشاهده می کند که کادیر اهل کار و تلاش است، مدیریت شرکت موزیکش را به کادیر می سپارد. کادیر و هانده پس از مدتی تصمیم به ازدواج میگیرند و حتی زمان ازدواجشان را نیز تعیین می کنند. در نهایت این رابطه به ازدواج ختم نمی شود و این دو از یکدیگر جدا میشوند.

ماجرای جدایی کادیر دغولو و هانده ینر
کادیر و هانده ینر

 

طبق گفته کادیر، دلیل جدایی این دو خیانت هانده بوده است. در سال ۲۰۱۰ هانده وارد رابطه با سینان آکچیل شد. این در حالی بوده است که سینان نیز با خواننده ترک حادیثه دوست بوده است. حادیثه با شنیدن این خبر با کادیر تماس میگیرد تا از این قضیه مطلع شود. کادیر نیز در جواب چنین می گوید: “هانده با سینان رابطه دارد. به خاطر همین مرا ترک کرد.” طبق گفته رسانه ها، کادیر پس از این جدایی حدود ۱۷ کیلو لاغر شده و ناراحتی زیادی را به خاطر خیانت هانده تحمل کرده است.

 

 

خوانندگی هانده ینر در عروسی کادیر و نسلیهان آتاگول 

 

هنگام عقد کادیر و نسلیهان خبرنگاران از هانده پرسیدند که آیا حاضر است در جشن کادیر و آسلیهان آواز بخواند یا نه. وی در پاسخ چنین گفته بود : ” کادیر هنوز هم برای من با ارزشه. کادیر و نسلیهان خیلی بهم میان و زوج خیلی دوست داشتنی ای هستن. براشون آرزوی خوشبختی میکنم.” این درحالیست که هانده قبلا به خبرنگاران گفته بود قلبم را برای همیشه به روی کادیر باز کرده ام و برای روز عروسیمان بسیار هیجان زده هستم.  

خوانندگی هانده ینر در عروسی کادیر و نسلیهان
عکس عروسی کادیر و نسلیهان

 

آغاز کار بازیگری

کادیر دوغولو پس از بازی در موزیک ویدئوی هانده ینر به نام Romeo پیشنهادات زیادی را از سوی کارگردانان دریافت کرد. بدین ترتیب زمینه شهرت کادیر فراهم شد و وی اولین کار خود را در سال ۲۰۱۰ با نقش علی ارسلان در سریال راز های کوچک آغاز کرد. آخرین بازی کادیر دوغولو مربوط به سریال وصلت در سال ۲۰۱۹ است. او نقش عزیز را در این سریال برعهده دارد.

 

 

علایق کادیر دوغولو 

 

کادیر طرفدار تیم فنرباعچه است. او به تئاتر، ورزش و موتور سواری بسیار علاقمند است.

قد و وزن کادیر دوغولو 

کادیر دوغولو و مجریگری 

 

کادیر در سال ۲۰۱۴ مجریگری مسابقه خوانندگی Star isigi x factor که جایزه آن دو میلیون لیره بود را بر عهده داشت. داوران این مسابقه را افرادی همچون زینت سالی، امره آیدین، ارمغان چاغلایان و عمر کاراجان برعهده داشتند.

 

 

قد و وزن کادیر دوغولو 

 

قد کادیر ۱.۷۹سانتی متر و وزن او ۷۱ کیلوگرم است.

 

 

همسر کادیر دوغولو

 

کادیر دوغولو در در سال ۲۰۱۳ پس از آشنا شدن با نسلیهان آتاگول در سریال فاتیح هاربیه، در ۸ جولای ۲۰۱۶ با وی ازدواج کرد.  

همسر کادیر دوغولو

اینستاگرام کادیر دوغولو 

 

کادیر در شبکه اینستاگرام بسیار فعال است و در حال حاضر ۴.۳ میلیون دنبال کننده دارد.

 

 

فیلم ها و سریال های کادیر دوغولو 

 

٢۰۱۰- سریال Kucuk sirlar (راز های کوچک) در نقش علی 

 

٢۰۱۱- سریال Pis yedili در نقش گونای 

 

٢۰۱٣- فیلم سینمایی Bir hikayem var (یک داستان دارم) در نقش مرت

 

٢۰۱٣- سریال  Fatih harbiye (فاتیح حاربیه) در نقش ماجیت

 

٢۰۱۵- سریال Sevdam Alabora (عشق واژگون) در نقش گوکان 

 

٢۰۱۵- سریال Beyaz gece (شب سفید)

 

٢۰۱۵- سریال  Muhtesem yuzyil kosem (حریم سلطان) در نقش مهمت گیرای هان 

 

٢۰۱۶- سریال  Bana sevmeyi Anlat (به من دوست داشتنو یاد بده) در نقش آلپر 

 

٢۰۱٧- سریال  Babamin gunahlari (گناه های بابام) در نقش اوزان 

 

٢۰۱٩- سریال  Vuslat (وصلت) در نقش عزیز 

 

۲۰۲۰- سریال Jet Sosyete (انجمن جت) در نقش کنان 

 

۲۰۲۱- سریال Aşkın Tarifi (طرز تهیه عشق) در نقش فیرات کاراسو 

 

۲۰۲۲- سریال Gecenin Ucunda (در انتهای شب) در نقش کاظم ایشیک 

 

 

مصاحبه با کادیر دوغولو 

 

شما از شغل گارسونی به بازیگری وارد شدید. تا حالا به خاطر این موضوع تحقیرتون کردند؟ 

 

کادیر دوغولو: بله. بعضی وقتا شده که سعی کردن تحقیرم کنن. اون زمان بیشتر برای دوستانم که کار گارسونی میکردن ناراحت میشدم.

مصاحبه با کادیر دوغولو 

حدود ۵ ساله که با نسلیهان آتاگل هستید. عشقتون به مرور زمان کم شده؟ 

 

کادیر دوغولو: عشقمون رفته رفته بزرگتر میشه. هر صبح که پا میشم و صورت نسلیهان رو میبینم خدارو شکر میکنم.

 

 

بعد از روز عروسی چه حسی داشتید؟ 

 

کادیر دوغولو: حس خوشحالی و آرامش زیادی داشتم. مثل اینکه به زندگیم نظم وارد شده. من در دوران دوستیمون، نسلیهان رو لوس میکردم اما بعد از عروسی، اون منو لوس میکنه. اگه میدونستم ازدواج انقدر زیباست چند سال قبل با نسلیهان ازدواج میکردم. 

 

 

با اولین نگاه عاشق شدید؟ 

 

کادیر دوغولو: بله. در نگاه اول رسما عاشقش شدم. خیلی خوشگل نگاه میکرد. خیلی معصوم. عقلم رو برد.

 

 

با یک جمله، عشقتون به نسلیهان رو چطور ابراز میکنید؟ 

 

کادیر دوغولو: براش میمیرم.

 

 

در رابطه با سناریو هایی که به نسلیهان میشه، اگر در اون ها صحنه های عاشقانه و بوسه وجود داشته باشه دخالت میکنید؟ 

 

کادیر دوغولو: من میخوام آیندم رو با نسلیهان بسازم. من به عقل و فکر و استعدادش اعتماد دارم. به خاطر همین دوسش دارم… به خاطر همین عاشقشم…بعدش نمیتونم برم بهش بگم شغلت رو کنار بگذار. اون موقع خیلی مسخره میشه.   

بیوگرافی و عکس های کادیر دوغولو

خب پس توی سریال عشق سیاه در رابطه با خبری که توی رسانه ها در مورد حسودی شما نسبت به بوراک اوزچویت شد نظرتون چیه؟

 

کادیر دوغولو: رسانه های بزرگش کردن. من سر صحنه اون سریال خیلی می رفتم اما این جای کار رو کسی نمیبینه متاسفانه. من سه سال در کنار بوراک سریال بازی کردم. درسته مثل قبل با هم ملاقات نداریم اما مشکلی هم بینمون نیست.

 

 

نسلیهان روی لب پایینش حرف اول اسم شما رو خالکوبی کرده. شما هم در مقابل کاری شبیه به این انجام دادید؟ 

 

کادیر دوغولو: اون با این کار عشقش رو به من هدیه کرده. من اهل خالکوبی نیستم اما عشقم رو به یک شکل دیگه بهش نشون میدم.

 

 

چجور زوجی هستید؟ 

کادیر دوغولو: مثل یک روح در دو بدن هستیم. ما دو تا کارکتر متفاوت هستیم و با هم بودنمون باعث میشه همدیگه رو کشف کنیم. به نظرم این خودش یک عمر لذت به همراه میاره.

 

 

همسرتون چند وقت پیش با حساب اینستاگرام شما از خودش ویدئو گذاشته بود. رمز گوشی همدیگه رو میدونید؟ 

 

کادیر دوغولو: من همه چیز اونو میدونم. اونم همه چیز منو میدونه. ما زن و شوهریم. وقتی نیاز میشه از گوشی هم استفاده میکنیم. این کنترل کردن گوشی با قصد خاصی نیست اما میتونه گوشیم رو کنترل کنه.

بیوگرافی خواندنی کادیر دوغولو

عشقتون رو چطور ابراز می کنید؟ 

 

کادیر دوغولو: اول با نگاه بعد با حرکاتم. واقعیتش نشون دادن عشق، کاملا ممکن نیست. اما شاید وقتی به زبون میاری بهتر درک میشه.

 

 

توی زندگی با چه چیز هایی مشکل دارید؟ 

 

کادیر دوغولو: تنبلی و گیر دادن به چیز های کوچیک. خودمو با چیز های کوچیک درگیر نمیکنم.

 

 

تلاش کردن به کنار، اسمتون توی مدت کوتاهی مانند کیوانچ تاتلیتوغ و کنان ایمیرزا اوغلو در لیست خوشتیپ ترین مردان ترکیه قرار گرفت. به نظرتون فیزیک بدنتون نقشی در این موضوع نداشته؟ 

 

کادیر دوغولو: نمیتونم بگم تنها فیزیک تاثیر داشته. توی کوچه و سر صحنه، افراد خوشتیپ زیادی هستن. بعد از بازی در یک یا دو پروژه، دیگه این افراد رو نمیبینیم. البته فیزیک در بازیگری تا حدی تاثیر داره اما تنها راهی که می تونید بصورت دائمی در یک کار بمونید اینه که تا آخرش کار کنید.  

 

 

کادیر دوغولو: چشمام سرمه دارن 

کادیر در مورد مشکی بودن زیر چشم هاش اینطور میگه: “من و خواهر برادرهام بعد از اینکه به دنیا اومدیم مادر بزرگم تا ۴۰ روز، هر روز به چشم هامون سرمه زده و من و همه خواهر برادرهام زیر چشم هامون مشکیه.

از دست ندهید