بیوگرافی و جذاب ترین عکس های ملیس توزونگوچ Melis Tüzüngüç و نامزد خلبانش

ملیس توزونگوچ ( به ترکی Melis Tüzüngüç ) متولد ۱۲ مهر ۱۳۷۳ در استانبول؛ بازیگر زیبا و جوان ترک است. در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی، روابط خصوصی و عکس های جذاب ملیس توزونگوچ را تقدیمتان کنیم. با سایت وای آره همراه باشید:

 

خانواده و تحصیلات ملیس توزونگوچ

خانواده و تحصیلات ملیس توزونگوچپدر و مادر ملیس زمانی که او ۸ ساله بوده، از یکدیگر جدا شده اند و ملیس مدت زیادی با مادر بزرگ و پدربزرگ پدری اش زندگی کرده است. او از ۸ سالگی با مادرش قطع ارتباط کرده اما رابطه اش با پدرش خوب است.

بیوگرافی و عکس های ملیس توزونگوچپدر ملیس از همسر دومش، دو فرزند دارد. طبق گفته ملیس، او به هیچ عنوان کمبود مادر را احساس نکرده و دچار افسردگی نشده است.

این بازیگر جوان، کار حرفه ای بازیگری را از ۱۷ سالگی آغاز کرد و مدتی نیز به خاطر کار بازیگری، مدرسه را رها کرد و تنها بر روی بازیگری تمرکز کرد. ملیس به کار خوانندگی نیز علاقمند است و گفته است که ممکن است در آینده وارد عرصه خوانندگی نیز بشود.

 

قد و وزن ملیس توزونگوچ

قد و وزن ملیس توزونگوچملیس از قد ۱۶۹ سانتی متری و وزن ۵۲ کیلوگرمی برخوردار است.

 

همسر و روابط خصوصی ملیس توزونگوچ

همسر و روابط خصوصی ملیس توزونگوچملیس مجرد است. او در سال ۲۰۱۳ وارد رابطه با بازیگر ترک، علی بیچیم شد و پس از ۳ سال از او جدا شده و در سال ۲۰۱۷ بار دیگر وارد رابطه با وی شد. پس از این رابطه، نام ملیس توزونگوچ با اوراز کایگیلار اوغلو شنیده شد.

ملیس از سال ۲۰۱۹ وارد رابطه با یک خلبان بنام آتاکان گوراکار شده و عکس های آتاکان و خود را بصورت مرتب در اینستاگرام خود منتشر می کند.

 

عکس های ملیس توزونگوچ و نامزدش

پیج اینستاگرام ملیس توزونگوچ

پیج اینستاگرام ملیس توزونگوچملیس در اینستاگرام حضور دارد و عکس های زیبایی از خود و سبک زندگی اش منتشر می کند. ملیس در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ هزار دنبال کننده دارد. 

 

فیلم ها و سریال های ملیس توزونگوچ

فیلم ها و سریال های ملیس توزونگوچ۲۰۱۱- سریال Yıldız Masalı (داستان ستاره) در نقش ایپک

۲۰۱۲ – سریال Harem (حرم سرای سلطان) در نقش بالکیز

۲۰۱۳ – سریال Babam sınıfta kaldı در نقش یامور ییلماز

۲۰۱۴ – سریال Böyle Bitmesin (اینطوری تموم نشه) در نقش اومور  

۲۰۱۴ – سریال Şimdi Onlar Düşünsün در نقش ریحان

۲۰۱۵ – سریال Baba Candır (بابارو عشقه) در نقش جیلان 

۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸- سریال Kanatsız Kuşlar (پرندگان بدون بال) در نقش زینب شانلی 

۲۰۱۸ – فیلم Kız Babası 

۲۰۱۹ – فیلم Bekarlığa Feda 

 

از دست ندهید