بیوگرافی خواندنی اوغوزهان کوچ (Oguzhan Koc) وعکس های جدید و جذاب او ۲۰۱۹

اوغوزهان کوچ (به لاتین Oguzhan Koc) که با نام اوزان کوچ نیز شناخته می شود، خواننده و بازیگر سرشناس ترک است. این خواننده خوش صدا و جذاب در چند سال اخیر طرفداران بسیاری را در عرصه موسیقی و سینما به خود جلب کرده است.

خانواده

اوغوزهان کوچ در ۱۳ می ۱۹۸۵ در شهر رفاهیه ترکیه به دنیا آمد. اوغوزهان به عنوان پسر دوم خانواده از پدری به نام باهاتین و مادری به نام کیمت متولد شده است. پس از زلزله ای که در ۱۳ مارس ۱۹۹۲ در ارزنجان رخ داد خانواده کوچ به بورسا مهاجرت کردند.

تحصیلات و آغاز کار موسیقی 

اوغوزهان در ۸ سالگی با کمک استادان کنسرواتور دولتی، آموزش موزیک را آغاز کرد و تا ۱۶ سالگی این آموزش ها را ادامه داد. اوغوزهان کوچ پس از اتمام دوره دبیرستان و راهنمایی وارد دبیرستان قاضی آنادولو شد.

او با اینکه در دبیرستان تحصیل میکرد اما به صورت همزمان در دانشگاه های مختلف کنسرت برگزار میکرد. اوغوزهان پس از مدتی در کنار کار موسیقی وارد عرصه تئاتر شد و با بازیگر تئاتر، تلوزیون و مجری حال حاضر تلویزیون ترکیه، یعنی اسر یننلر دوست شد.

اوغوزهان یک سال در دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر در رشته علوم اقتصادی و اداری تحصیل کرد و متوجه شد که برای این رشته ساخته نشده است. او پس از انصراف از این رشته به استانبول آمد تا در کنار دوست خود اسر یننلر که او نیز قبلا به استانبول آمده بود کار خود را به صورت حرفه ای دنبال کند.

اوزان کوچ و اسر یننلراوغوزهان کوچ پس از تشکیل یک گروه موسیقی در رستوران ها، کافه ها و مکان های مختلف شروع به خوانندگی کرد. او در حال حاضر مشغول تحصیل در دانشگاه استانبول در رشته مردم شناسی است.

آغاز کار حرفه ای

اوغوزهان در آگوست سال ۲۰۰۷ به جمع بازیگران آتلیه BKM پیوست. او در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار وارد صحنه فیلم و تلویزیون شد و در فیلم زندگی شاد ( Neseli Hayat ) به کارگردانی ییلماز اردوغان بازی کرد.

او همچنین در برنامه کمدی Cok Guzel Hareketler Bunlar نیز بازی کرد و آهنگ سازی آن را نیز خود بر عهده گرفت. او با این کار در مدت کوتاهی توانست توانایی های خود را در بین بینندگان به اثبات برساند.

علاوه بر این، اوغوزهان آهنگ سازی و ترانه سرایی آهنگ Gul Ki Sevgilim را که توسط  فرهاد گوچر خوانده شد را انجام داد. پس از موفقیت این آهنگ، او در سال ۲۰۰۹ ترانه سرایی آهنگ Giden Gunlerim Oldu را که متعلق به آلبوم Uzun Yol Sarkilari گولبن ارگن بود را نیز بر عهده گرفت. اوغوزهان در سال ۲۰۱۶ ترانه سرایی آهنگ Yuzum Yok مراد بوز را نیز انجام داده است.

زندگینامه اوزان کوچ خواننده ترک

او در ۱۳ مارس ۲۰۱۳ در شبکه Star TV به همراه اسر یننلر و ابراهیم بویوکاک برنامه ای شبانه به نام ۳+۱ را آغاز کرد. ادامه این برنامه از ۵ اکتبر ۲۰۱۳ به ۳ آدم (۳Adam) تغییر کرد.

بازدید ۱ میلیونی برای ۱۷ ساعت اول 

در ۷ آوریل ۲۰۱۷ کلیپ آهنگ Kusme Aska که ترانه سرایی و خوانندگی آن توسط اوغوزهان کوچ انجام شده بود توانست در عرض ۱۷ ساعت یک میلیون بازدید در یوتیوب داشته باشد.

اوزان کوچ و کلیپ kusme aska

در این کلیپ هنرمندانی همچون سینان توزجو، ایرم ساک، شاهین ایرماک، بگوم بیرگورنک، ایرن حاجی صالیح اوغلو سرکان شنالپ، آلینا بوز و دلشاد شیمشک هنر نمائی کرده اند.

قضاوت در اوسس ترکیه 

اوغوزهان کوچ در فصل دو اوسس کودکان جزو داوران انتخاب شد و توانست در بین داوران این مسابقه مقام اول را کسب کند.

قد و وزن اوغوزهان کوچ

وزن اوزان ۶۲ کیلوگرم و قد او ۱۷۰ سانتی متر است. 

قد و وزن اوزان کوچدوست دختر و همسر اوغوزهان کوچ 

اوزان تا به امروز ازدواج رسمی نداشته است. او از سال ۲۰۰۷ با زینب کوچاک، بازیگر ترک دوست بود که در سال ۲۰۱۵ و علارغم تصمیمی که برای ازدواج گرفته بودند با درخواست زینب از یکدیگر جدا شدند.

اوغوزهان کوچ از سال ۲۰۱۵ و پس از جدایی از زینب وارد رابطه با بازیگر ترک، یامور تانری سوسین شد. او در مصاحبه ای اعلام کرده است که تمام آهنگ هایم را به عشق یامور می خوانم.

همسر و دوست دختر اوزان کوچ
اوزان کوچ در کنار یامور تانری سوسین

اوزان در مورد اینکه آیا قصد ازدواج با یامور تانری سوسین را دارد یا خیر به خبرنگاران چنین پاسخ داده بود: “قسمت هر چی باشه همون میشه و زمانیکه زمانش برسه ازدواج هم اتفاق می افته.” با اینحال، در اواخر سال ۲۰۱۹ از زوج از یکدیگر جدا شدند و علت این جدایی نیز فشار خانواده ها برای ازدواج بود اما از آنجائی که اوغوزهان تمایلی به ازدواج نداشت، رابطه ی این دو به پایان رسید. اوغوزهان کوچ از مرداد ۹۹، رابطه ی خود را با دمت اوزدمیر آغاز کرده است.  

 

اینستاگرام اوغوزهان کوچ

دنبال کنندگان اوغوزهان در شبکه اجتماعی اینستاگرام نزدیک به ۲ میلیون نفر هستند. 

 

آلبوم ( های ) اوغوزهان کوچ 

۲۰۱۳- Ben Hala Ruyada

 تک آهنگ های اوغوزهان کوچ 

۲۰۱۵- Askla Ayni degil  (همخوانی به همراه گولبن ارگن)

۲۰۱۶- Bulutlara Esir Olduk 

۲۰۱۷- Kusma Aska

۲۰۱۷- Vermen seni ellere

تئاتر (های) تلویزیونی اوغوزهان کوچ

۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱- Cok Guzel Hareketler Bunlar

 

تبلیغات تلویزیونی که اوغوزهان کوچ به بازی در آن ها پرداخته است:

۲۰۱۰-  Teknosa

۲۰۱۵- MNG Kargo  

۲۰۰۸- Vodafone

۲۰۱۵- Nescafe

۲۰۱۵- Head &Shoulders

۲۰۱۵- Algida

۲۰۱۶- Calve Turkiye 

۲۰۱۷-  Final Four

۲۰۱۸-  Fuse Tea

برنامه های تلویزیونیاوغوزهان کوچ

 ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۳- ۳Adam 

۲۰۱۵ تا ۲۰۱۴- Oses Cocuklar

فیلم ها و سریال های اوغوزهان کوچ

٢۰۰٩- Neseli Hayat در نقش تیمور (فیلم سینمایی)

٢۰۱۰- Cok filim Hareketler Bunlar در نقش اوزان (فیلم سینمایی)

٢۰۱۵- Bana Baba Dedi در نقش کان (سریال تلویزیونی) 

٢۰۱۶- ۳Adam Fazla Gurur Kalbe Vurur ( سریال تلویزیونی)

٢۰۱۶-Firildak Ailesi Orta Dumya  (فیلم سینمایی)

٢۰۱٧-Doru صدا پیشه Seyis 2 (فیلم سینمایی )

٢۰۱٧-Yol Arkadasim در نقش اونور( فیلم سینمایی)

٢۰۱٨-Yol Arkadasim در نقش اونور(فیلم سینمایی)

٢۰۱٨-Jet Sosyete هنرپیشه میهمان (قسمت ۸ ) ( سریال تلویزیونی)

 

 

 

 

از دست ندهید